Question Kā pagatavot sintētisko kokaīnu?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Es iesaku jums izpētīt mefedronu. Tas ir vienkāršāk un ātrāk nekā sintētiskā kokaīna izgatavošana. Turklāt tas ir ienesīgāks.

Mūsu komandai nav pieredzes sintētiskā kokaīna sintēzē. Mēs esam iepazinušies tikai ar procesa teoriju. Taču pat teorētiski sintētiskā kokaīna ražošana ir sarežģīts un daudzpakāpju process.
 
Last edited by a moderator:

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Taču dažkārt jūs vēlaties nākt uz leju 1 stundas, nevis 12 stundu laikā.
 

matbuhahah202

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Kokaīna sintēze ir ļoti grūts un ilgs process, turklāt tas nav rentabls, tāpēc neviens to nedara.
 

matbuhahah202

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Vai mefedronam ir iespējams aizstāt nitroetānu ar cita veida šķīdinātāju? nitroetāns man ir pārāk sprādzienbīstams.
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
34
Reaction score
14
Points
8
Meph sintēzei nav nepieciešams nitroetāns, tikai benzols, DCM, THF vai pat EtOAc, gandrīz jebkurš nepolārs šķīdinātājs ir ok.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Forumā ir aprakstīti dažādi sintēzes ceļi. Izvēlieties to, ar kuru vēlaties sākt. Ja jums ir kādi jautājumi, uzdodiet tos konkrētā foruma tēmā.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Pirms dažiem gadiem mdppp ir gandrīz tāds pats, tikai 8 vai 10 reizes spēcīgāks, un ilgums ir tāds pats, tikai garša un smarža ir atšķirīga un nav nomierinoša efekta, es liku maz lidocaína hcl, un cilvēki teica, ka tas ir kokaīns, mdppp ir otrais pēc līdzības, varbūt kāds šeit gareth síntesis kādu,
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Ļoti dažādas vielas. Koka, jo bija sasaldēšanas efekts, placebo
 
Top