kā izgatavot kanabinoīdu papīru, neatstājot traipus 4-5 gramus uz lappusi (5cl-adb)

jedii00

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es mēģinu pievienot 4-5 gramus 5cl-adb 100% kokvilnas papīram, neatstājot traipus, bet tas izrādās ļoti sarežģīti kāds ar pieredzi ar šo metodi?
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Es tikko mēģināju veikt 2 gm uz A4 lappusi, un tā pati problēma. Vai 5cl-adb-a var padarīt kristālisku? Pretējā gadījumā, kā to izsmidzina uz papīra, un iemērc arī (man ir jādara lapas un grāmatas).
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ir privāta metode, kā to veiksmīgi izdarīt pat tādiem nenozīmīgiem daudzumiem kā 5 g - vismaz privātā uzņēmumā... to ir diezgan vienkārši izdomāt, bet, tā kā tas tika turēts noslēpumā, es varu tikai piedāvāt pārdot metodi, ja jūs pats to neizdomāsiet - ja tas ir pretrunā ar noteikumiem, lūdzu, dodiet man zināt. paldies.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Ir privāta metode, kā to veiksmīgi izdarīt pat šiem nenozīmīgiem daudzumiem, piemēram, 5g - Privāts uzņēmumā vismaz... tā ir diezgan vienkārši izdomāt, bet, tā kā tas tika turēts noslēpumā, es varu tikai piedāvāt pārdot metodi par to, ja jūs pats to neizdomāsiet - ja tas ir pretrunā ar jebkādiem noteikumiem, lūdzu, dodiet man zināt. paldies Cik daudz .. jo tas ir kaut kas, ko es gribu zināt.
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Man ir jāzina, kā izsmidzināt un iemērkt. Lapām un grāmatu lappusēm. Bez krāsas maiņas. Jā, mums nav paredzēts šeit pārdot vai pirkt šeit no nepārdevējiem, vai vest sarunas par darījumiem savā starpā ārpus tirgus ar citiem nepārdevējiem, arī es nedomāju, un man patīk šis tirgus, neriskējot, ka mani atgrūstu. Bet es tikai dodu jums galvu uz augšu, jo jūs jautāja, es neesmu mod Es nevadīt neko!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Es zinu, ka es to minēju savā amatā iespējamiem modiem vai administratoriem, lai tas neizskatās, ka im pārdod sūdus no gaisa. un ir procedūra, kas nekur nav apspriesta, bet pilnībā novērš krāsošanu - ko es piedāvātu - un es neesmu nejaušs cilvēks, es strādāju ar Lidojumu līdz viņa arestam, kas zināms arī darbiniekiem šeit :)
 
View previous replies…

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Man nav, ko piebilst, lai faktiski palīdzētu, bet, manuprāt, ir diezgan muļķīgi mēģināt no kāda prasīt maksu par kaut ko tik vienkāršu kā cietuma lapu mērcēšana.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Im sorry, tā bija uzņēmuma iekšējā metode, ko mēs izmantojām, lai palielinātu tilpumu, ko loksne var nest bez jebkādas krāsošanas, kas daudziem cilvēkiem deva lielu peļņu, un tāpēc tika pārdota tikai privāti, es nevēlos dalīties ar mūsu izmantotajām iekšējām metodēm par brīvu.
 
  • Like
Reactions: vis

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Ja kāds zina, kā to izdarīt, uzmanieties man, es labprāt apmainītos ar informāciju.
 

bronxwar

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
1
Atšķaidiet nūdeli acetonā (4 g 200 ml). Iegremdējiet lapu un ļaujiet tai vairākas reizes nožūt, līdz produkts beidzas. tā tas tiek darīts.
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
sazinieties ar mani es jums palīdzēšu, ka
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ielieciet 5 gramus 50 ml acetona, tad apsmidziniet lapu un ļaujiet nožūt, tad apsmidziniet otru lapas pusi un ļaujiet nožūt, turpiniet atkārtot šo procesu, līdz beidzas aerosols. Izsmidzinot papīru, centieties to pārāk nesmērēt.
 
  • Like
Reactions: vis

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Es grasos izsmidzināt uz purvziežu lapām, man ir gatavs 5-CLADB , uz 1 gramu cik ML acetona man vajadzētu izmantot?
Kāda ir 5-CLADB un acetona attiecība vidējam lietotājam.. lūdzu, palīdziet to izprast.
 

ilovechems23

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
2
Reaction score
8
Points
1
Vai kāds ir pabeidzis kanabinoīdus? Šķiet, ka šī vietne ir tikai par spord un metamfetamīnu
 

soyjosh96

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Drukāt pār to vienkāršā baltā krāsā
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Lai uzklātu lielāku produkta daudzumu, izmantojiet augsta blīvuma papīru. Jūs varat izdzēst papildu produktu. Kā aprēķināt devu vienai lapai, es varu pastāstīt.
Noids ir viens no maniem galvenajiem iecienītākajiem produktiem, tāpēc nedomājiet, ka vietne ir tikai par stimulantiem un eiforiju. Ja kādu interesē lietas ar noids, rakstiet man.
 
Top