Question Kā ekstrahēt MDMA, sajaucot ar citu pulveri, piemēram, proteīna uztura bagātinātāju pulveri

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Sveiki, es vēlos, lai persona, kas man atbildēs, būtu labi informēta par MDMA mazgāšanu un ķīmijas zinātņu pamatiem.

Mans jautājums ir šāds: Ja es olbaltumvielu papildinājumā ieberu pilnībā pulverveida MDMA un sajaucu abus pulverus (olbaltumvielu papildinājuma pulveris + MDMA pulveris).

Vai es varu no šī maisījuma atkārtoti ekstrahēt MDMA, izmantojot kristalizācijas metodi vai kādu citu ķīmisku metodi? Es domāju, ka šī lieta līdzinās MDMA mazgāšanai, vai es kļūdos?

Paldies visiem.
;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,692
Solutions
3
Reaction score
2,817
Points
113
Deals
1
Labdien, jā, jūs varat. Jūs varat veikt eksperimentu ar nelielu daudzumu MDMA pulvera un olbaltumvielu. Pēc tam ekstrahējiet MDMA, izmantojot a/b ekstrakciju.
Lasiet arī MDMA/ekstāzija attīrīšanas metodi.
 
Last edited:

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Liels paldies, dārgais @G.Patton, es izlasīju MDMA/ecstasy attīrīšanas metodes pavedienu, Un izlasīju par skābes bāzes ekstrakciju (a/b ekstrakcija).

1. Vai veids, par kuru Jūs rakstījāt savā pavedienā (mazgāšana/attīrīšana ar acetonu), ir piemērots manā situācijā?
Es pamanīju, ka maisījuma attiecība ir 1:20 (MDMA: proteīna pulveris).

2. Vai jūs varat man dot padomus vai ieteikt pavedienus, ko izlasīt, lai uzzinātu vairāk par to, kā ekstrahēt MDMA ar a/b ekstrakcijas metodi?
 
Top