Question Cik maksā kilograms alfa-PVP?

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Mani interesē Alpha-PVP cenas jūsu reģionā

Jautājumi
Cik maksā kilograms alfa-pvp?
Cik maksā par gramu uz ielas?

Es zinu, ka to ir viegli izgatavot, bet vai tas ir tā vērts ilgtermiņā, ja salīdzina
citu narkotiku ražošanas izmaksu un pārdošanas peļņu.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
675
Points
93
Šis produkts nav plaši pazīstams, taču tas ir pilnīgs analogs MDPV, kas Eiropā tika pārdots par 3500-5000 eiro par 1 kg.
Viela vienmēr atradīs savu pircēju.
Galvenās priekšrocības ir ļoti spēcīga stimulācija ar kokaīna eiforiju pie ieejas, nelielas devas, iespēja lietot smēķēšanai, vienkārša sintēze no legāliem reaģentiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Domāju, ka ASV jūs varētu viegli saņemt 5 tūkstošus ASV dolāru. Ar 25 mg devu es gribētu 50 dolāru/g., lai sāktu. Es nezinu nevienu cilvēku, kas to būtu izmēģinājis tur, kur es atrodos ASV. Es labprāt maksātu 50 $/g. Es varētu maksāt 100 $.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Man ļoti patīk smēķēt kreku. IDGAF, ko kāds domā, es joprojām daru visu, kas man jādara, man nav ne jākrāpj, ne jāmelo. Tas ir dārgi. Es to gatavoju pats, un galu galā tas izmaksā aptuveni 8-10 dolāru par trāpījumu (65-80 mg faktiskā kokaīna bāzes) A-pvp iespaidīgā potence ir tas, kas izraisīja manu interesi Tas neizskatījās pārāk grūti pagatavojams, bet esmu pārliecināts, ka es ātri nomirtu, ja man būtu 500g.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Sveiki, meklēju informāciju par šo medikamentu un arī es vēlos to izmēģināt. Nekad neko neesmu dzirdējis par šo narkotiku. kas esot ļoti līdzīga kokaīnam? Var smēķēt un viss, es nedomāju, ka tā ir līdzīga kokaīnam. Ja tā būtu kā kokaīns, es domāju, ka es būtu slavens.
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Savu "piedzīvojumu" ar A-PVP kulminācijas laikā es saņēmu 3 kg, kas tika nosūtīti uz ASV vidienes rietumiem par 5600,00 ASV dolāru, un, kad pārdevu savu pēdējo gramu, es par to iekasēju 200 dolāru. Tagad, lūk, tā ir *****ed up daļa: Es gandrīz 2 mēnešus sēdēju uz pirmajiem 100 gramiem, ko pasūtīju, un nenopelnīju ne centa! Neviens, ko es pazinu, pat necentās to izmēģināt vai palīdzēt man pārvietot kādu produktu apgabalā, kur es dzīvoju. Viņi visi no tā baidījās un bija pārliecināti no ziņu medijiem, ka tas beigsies ar to, ka kādam no viņiem apēdīs seju. Kad iepazinos ar pāris cilvēkiem, kuri dzīvoja blakus manā štatā un kuri bija regulāri lietotāji, mans telefons nebeidza zvanīt. Tas turpinājās apmēram pusotru gadu, vienmēr vislabākās kvalitātes, un ne reizi es nevienam neesmu samazinājis vai īsinājis svaru. Rezultātā neviens mani nekad nemēģināja apkrāpt, un viņi vienmēr maksāja avansā. Pēc tam, kad Pasaules Veselības organizācija to aizliedza, cena strauji pieauga, un manas krājumi ātri izsīka. Es nekad nedomāju, ka man būs neiespējami dabūt vairāk, bet kopš tā laika neesmu to dabūjis nevienu reizi. Pirmā mācība, ko es iemācījos, ir tāda, ka, lai jūsu produkts būtu rentabls, jums ir jāatrod apgabals, kurā tam ir tirgus. Nākamā mācība bija vienmēr pildīt savus solījumus. Attiecībā uz jūsu piegādātāju šis princips ir divkāršs vai pat trīskāršs. Nekad neizturieties necienīgi un nemeklējiet labāku piedāvājumu, ja jums jau ir izdevies. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, nekad neuzticieties sievietēm.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Ir divi poļu pārdevēji ar APVP labu kvalitāti un hg kg cenu. Šķiet, ka daudzi Ķīnas uzņēmumi (dominē krāpnieki) pārdod vislētāk sodīto apvp aphp mdpv 4mmc mdma utt. Jo vairāk apxp maksā - jo lielāka iespēja, ka jūs to saņemsiet. Jums ir jājautā uzņēmumam vairāk. Sāciet ar 4MMC Hcl CAS meklēšanu guidechem. Es joprojām mēģinu to iegūt pareizi...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Iemesls, kāpēc šī narkotika nav populāra, ir mets ir spēcīgāks, es esmu darījis abus, un reāli man nepatika apvp efekts viss tas stigma par traku stimulāciju, kad mēģināja (smēķēšana) nekas daudz nenotika, un uz jautājumu manā reģionā ( Bulgārija ) nav tirgus nekādiem katinoniem, cilvēkiem šeit nepatīk jaunās ķimikālijas un vairāk patīk vecās skolas ķimikālijas.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Jā, es to neesmu īsti pārbaudījis, bet apvp bija liels hits šeit, kur viņi mīl pv mc, bet es biju vīlies, jo apvp šķita vājāks nekā apihp (abi tīri), es tos esmu ieviesis šeit. APVPP gan būtu bijis ilgāk un vairāk efekta, ja masveida lietošana.
Ice es neesmu mēģinājis, bet tas ir dārgāks un, protams, dzīvot līdz tās smago reputāciju kā breakingbad. MDPV bathsalt karalis var konkurēt ar to, lai gan, lai ļautu iegūt MDPV atpakaļ budžetā. Tomēr pagaidām es dodos uz "mīksto" APVP/APHP.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Havent mēģinājis apihp, bet apvp tests ir pietiekami, lai es būtu galā ar pv, un mdpv joprojām var būt rc karalis, bet im pārliecināts, ka meth atpūtas ir labāks tikai IV varētu būt daži dārgakmeņi pv, bet ir kick labāk nekā meth vai koksa es ļoti šaubos, kāds iving var pastāstīt mums, jo es dont IV
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Man nav IV, bet APVP ir lielisks IV. APVP ir lētāks un vieglāk saražojams, un es ceru, ka to saņemsim no Ķīnas, lai cilvēki atkal varētu padarīt sikspārņus. APVP ir spēcīgākas, īsākas, ar aizkavētu iedarbību, ideāls divu olu dvīņubrālis. Ledus ir spēcīgākais, bez šaubām, un tādas ir arī problēmas, kas to ieskauj. Ja Ķīnas plāns izdosies, tirdzniecības pārdevējs var man sagādāt Ice utt. no Dienvidamerikas. Viss ir ražots Vjetnamā u.c. ārpus Ķīnas, ko bijušie klienti uzņēmumam pirms lielā aizlieguma ierobežošanas Ķīnā. Ak ieguldīju savu galveno dzīvi, lai gūtu labākos panākumus, bet joprojām esmu tikai nabaga mouther.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Levo-A-PVP (pareizais kristāliskais) bija narkotika, kas vairāk nekā jebkurš cits stimulējošs krekings, bet tas. Kardiotoksiskais profils drig vienkārši dont padarīt tot drošu....
 
Top