Paslēpiet savus datus jebkurā USB ierīcē

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Turpmākajos soļos es jums izskaidrošu ļoti vienkāršu piemēru, kā padarīt savu operētājsistēmu, tostarp visus datus, pārnēsājamu un neredzamu no nevēlamiem apmeklētājiem.

Tā kā pārveidošana ir pašsaprotama, tā netika dokumentēta attēlveidā.



1. solis:


Iegādājieties USB zibatmiņu ar lielu lasīšanas ātrumu un USB 3.1.

Manā gadījumā Samsung MUF-128AB.

Ar šiem izmēriem tā ir ideāli piemērota šim nolūkam.

IrFBH3qk5h



Jums ir tikai jānoņem nospiedums uz atmiņas kartes.

Pēc tam izveidojiet bootable stick ar operētājsistēmu, piemēram, Windows to go / Linux Mint, izmantojot "Rufus".

Youtube ir daudz instrukciju.

Kad instalēšana ir pabeigta, ieejiet biosistēmā, ielādējiet zibatmiņu un pārnesiet visus attiecīgos datus uz jauno sistēmu.



2. solis:


Pasūtiet USB uzlādes remonta komplektu, kas izskatās autentisks.



Tagad, manuprāt, viss būtu skaidrs.

Paņemiet superlīmi un vispirms pielīmējiet kabeli ar USB C puses ligzdu un pēc tam pašu savienotāju.

Pievērsiet uzmanību attālumam no kontaktligzdas līdz savienotājam un tam, lai tas būtu izlīdzināts taisni.

Paņemiet knaibles un nogrieziet falsh ierīces plastmasas korpusu.

Jūs redzēsiet, ka nav atšķirības no izmēra līdz rezerves daļai.

Uzlīmējiet otras puses vāciņu un uzmanīgi mēģiniet tur ievietot spraudni.

Nespiediet to pārāk spēcīgi, noņemiet daļu plastmasas vāciņa iekšpusē.

Manā gadījumā nūjiņa bija nedaudz lielāka, tāpēc vāciņš saplaisāja, un tāpēc nūjiņa atrodas korpusā nedaudz izliekta, kā attēlā.

Tagad jums ir atsevišķa operētājsistēma, kurai var piekļūt tikai tad, ja "uzlādes kabeli" pievienojat datoram un startējat to, izmantojot Bios, kas netiks atrasts un konfiscēts jebkurā kratīšanas ordera gadījumā, jo tas nav datu nesējs.

Q5lIZbWzwF



Lai būtu droši, ka nekas nenotiks, pēc katras lietošanas reizes atvienojiet to no datora un pievienojiet strāvas adapterim.

Od76y8APoa
TS5pPjWqlB





Cilvēkiem, kuriem, tāpat kā man, nepieciešama vēl lielāka drošība, ir vēl viens solis.



3. solis:



Iegādājieties vēl vienu USB zibatmiņu un MAZU USB OTG adapteri.

WUPOvFbu1H



Turklāt es iegādājos OXVA xlim SE elektrisko cigareti.

PHW9Y3xlIk
NyVKcOgjoF



To var atvērt, izņemot tapu sānos, kā parādīts video.


Viss, kas jums jādara, ir jāizņem akumulators, jāpārgriež OTG kabelis un jāpieslēdz USB C pieslēgvietai.

FXzYoB37ON



Pievienojiet jauno USB zibatmiņu, samontējiet to un savienojiet to ar datoru, izmantojot datu kabeli.

E5sdwoiFCE



Palaidiet sistēmas ierīci no kabeļa, šifrējiet to un ielieciet atslēgu otrā ierīcē.


Pabeidziet!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Saglabāts manā bibliotēkā :) Tas ir pārsteidzoši!
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Paldies, es ceru, ka varēju palīdzēt palielināt jūsu drošību.
Protams, būšu pateicīgs arī par jūsu personīgajām idejām. Iespējas ir bezgalīgas, ja ņem vērā, ka gandrīz jebko var pieslēgt, izmantojot USB.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Noteikti, man nav laika rn, lai to izveidotu, un tas nav 100% nepieciešams, jo es neesmu pārdevējs, bet es to izveidoju, kad būs īstais laiks.
Patiesībā būtu diezgan traki, ja tas viss tiktu saglabāts uz USB C tipa, nevis parastā, lai tas atbilstu android lādētāju izskatam! Lielākajai daļai piezīmjdatoru tik un tā ir C-Type porti..I do jautājums, vai datu pārsūtīšana būtu iespējama, izmantojot C tipa uzlādes porti piezīmjdatoriem, bet es esmu pārliecināts, ka tas būs visvieglāk realizējama lieta
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Diemžēl divpusējs usb C kabelis nedarbosies, jo šāda izmēra datu nesēju vēl nav, tāpēc uzlādes kabelim jābūt pieejamai usb A pieslēgvietai.
Ja jūs uztrauc pats savienojums, jūs, protams, varētu izmantot iepriekš minēto remonta komplektu, kā paredzēts, tikai ka jūs lodējat spieķi no aizmugures.

Vai arī jūs varētu izmantot ierīci ar usb C ieeju, kā paskaidrots 3. solī, kur datu nesējs atrodas pašā ierīcē, kas ir redzams tikai tad, kad tā ir savienota ar datoru, izmantojot OTG kabeli.
Piemēram, mobilā tālruņa barošanas avots.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Tas, kas būtu forši, patiesībā būtu spēļu austiņas vai kaut kas tamlīdzīgs, un paslēpt tajā spraudni..tām parasti ir parastas USB pieslēgvietas.
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Bija arī es par to domāju. Šajā gadījumā savienojuma veidam nebūtu nozīmes, jo jāizmanto adapteris, kāds attēlā redzams iepriekš.

Šim projektam pietiktu vietas.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Revolūcija netiks pārraidīta televīzijā :) Tāpat kā jūsu paraksts :)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Paldies, ka ielikāt to manā radarā, dude, es drīzumā saņemšu dažas lietas, lai nedaudz izstrādātu, es esmu ļoti ļoti ļoti pārsteigts.
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Man sienā ir vairākas Usb rozetes, visas tās ir paredzētas ierīču ielādei. Tikai viena no tām ir manipulējama ar sandisk micro usb. izskatās vienādi no ārpuses, un es domāju, ka jums tiešām ir jādara daudz sūdu, lai popo izplēstu jūsu rozetes.
(arī ļoti labi, jo es esmu sava veida nekārtīgs, kad runa ir par perifals jau zaudēja 2 no šiem tiny sticks).
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
(protams, iespējams arī ar portatīvajiem lādētājiem)Viss, kas jums nepieciešams, ir maza koice un šis:
 

Attachments

  • 3NakExlH54.png
    3NakExlH54.png
    192.6 KB · Views: 279

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Man ļoti patīk ideja to paslēpt spēļu austiņās vai kaut kur līdzīgā, ko joprojām varētu izmantot, lai gan ar to tiktu manipulēts.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Tas ir viltīgi! Man tas patīk! Vai jūs pirms veiksmīgas veikšanas esat pāris reizes kaut ko sabojājis? Mani interesē, vai es varētu to izdarīt un panākt, lai tas izskatītos normāli (nevis ar līmi pārklāta izkropļota masa).
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Tas ir vienkārši. Vienkārši iegādājieties 2 lētus tulkojumus gadījumam, ja vienu no tiem sabojātu ;-)
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Ja ir vairāk interesentu, es varu publicēt lietošanas pamācību, kad man būs laiks to darīt
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Es neesmu pietiekami tehniski zinošs, lai to tagad īstenotu, un šodien man tas arī nav ļoti nepieciešams, bet, tikai apskriežoties pa savu māju, ir kalni lietu, ar kurām es to varētu izdarīt. Bluetooth skaļruņi....Man sienā ir kontaktligzdas ar USB savienotājiem. Man ir tādi, kas tiek pieslēgti pie automobiļu cigarešu šķiltavām, daudzfunkcionāliem lādētājiem un atstāj pārējos 2 USB savienotājus kā lādētājus. Videospēļu kontrolieri. USB lādēšanas rīki ( piemēram, man ir 3 rotoru rīki, kas lādējas ar USB..... Ir atvērts plašs tirgus, lai kāds varētu izgatavot un pārdot šo spiegprogrammatūru.
 
Top