Sveiki, puiši, man ir jautājums, kā es varu pārvērst metamfetamīnu kokaīnā

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Es sintezēju metilamīnu un p2p, un pēc tam ar Nabh4 ieguvu metilamīna eļļu

Draugi, es gribu pārvērst metā oleju par kokaīnu. Ja es pagatavoju ph 6, ielieku to saldētavā un sajauktu ar 70% kofeīna, vai tas būs kokaīns?
@G.Patton
@WilliamDampier
@HIGGSBOSSON

@HEISENBERG

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Nav iespējams metamfetamīnu pārvērst kokaīnā.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Es neizmantos kofeīnu, es to uzrakstīju kļūdas pēc, mans draugs, ir jābūt kādai metodei, to dara ar amfetamīnu, kāpēc ne ar metamfetamīnu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Sveiks, draugs, es gribu runāt ar cieņu, bet: kā tu, draugs, gatavojies pārvērst amfetamīnu kokaīnā? Tie ir divi pilnīgi atšķirīgi produkti, tas, ko jūs piedāvājat, ir tikpat absurdi, kā teikt: kā es varu pārvērst suni par kaķi? lūdzu, šeit tiek apspriestas nopietnas tēmas, un, ja jūs neesat tam gatavs, atturieties no absurdu un bezjēdzību rakstīšanas.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
dude, šī metode ir īsta, vai jūs zināt, kā tas tiek darīts, nekomentējiet, ja nezināt.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Es gribu saprast nevis to, kā metamfetamīns tiek pārvērsts kokaīnā, bet gan to, kā metamfetamīns tiek lietots kā kokaīns.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Kā jums jau tika teikts, tie ir divi pilnīgi atšķirīgi produkti. Man vairs nav ko piebilst.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Vai ir iespējams iegūt tīru ātrumu no metoeļļas?
Es pārtraucu pievienot kofeīnu es nezināju, ka tas ir kaitīgs veselībai
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Es gribu to lietot nēsā, mets manā valstī nav ļoti populārs.
 
Last edited:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Lmfao th

Tas ir hilairous bet ko es saprotu no ja tas ir tas, ka viņš grib ražot ampthimine nevis kokaīnu lmao viņš grib to šņaukt😂🤣🤣🤣🤣
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
16
Points
3
Jā, es domāju, ka viņš vēlas zināt, kā pārvērst savu brīvbāzi hidrohlorīda sālī.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
16
Points
3
Šajā forumā ir rokasgrāmata, kas patiesībā atrodas zem šīs saites: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/.

"Metamfetamīna hidrohlorīda ražošana.
Sāciet tagad burbuļot šo 1000 ml ar HCl gāzi caur 2 L Šlenka kolbu (vai apaļdibena kolbu ar vakuuma ātrdibeni), kamēr šī 2 L kolba stāv ledus vannā uz magn. maisītāja un enerģiski maisās. Bieži pārbauda pH, turpina līdz pH 6. Tagad paskābinātos 1000 ml ielej 2 L iztvaicēšanas kolbā un ievieto Rotavap iekārtā. Spēde ~ 100 apgr./min, t° = 80 °C, neliels vakuums = 0,8 bāri (pietiek ar ūdens strūklas aspiratoru), lai noturētu kolbu. Pēc tam, kad izdestilēts gandrīz viss DCM, kolbas saturs pēkšņi no tumšas medus krāsas kļūst krēmkrāsas piena krāsas, un uz dibena veidojas apaļa kūka, kas izžūst. Izņem ~ 0,5 l DCM, kas tagad atrodas kolektorkolbā, un atkal uzliek tukšo kolbu. Tagad ieslēdz pilnu vakuumu, lai atdalītu pēdējās ūdens pēdas.

Attīrīšana, 3 x pārkristalizējot: kolbā ielej minimālu daudzumu karsta (40 °C) sausa DCM (vai sausa 98 %+ etanola), līdz izšķīst pēdējās sausās vielas paliekas, un pievieno 4 x šo DCM daudzumu sausa acetona veidā. Aizver ar aizbāzni un uz 1 h ievieto saldētavā. Izveidojas cieta netīri balta kristāliska masa ar tumši sarkana šķidruma slāni virs tās. Šķidrumu dekantē un atkārto šo darbību vēl 2 reizes un 2 h. Pēdējo reizi jums ir sniegaini balti racēmiskā metamfetamīna hidrohlorīda kristāli. Sausais svars = 141,5 g, gandrīz kvantitatīvs iznākums."

Vēl viens ar mazāku aprīkojumu un bez hcl gāzes arī šajā forumā: https: //bbgate.com/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/.
Tikko izlasīju par to.
 
Top