audzēt nezāles

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
es domāju iegādāties dažas sēklas un tās audzēt, bet nezinu, kur nopirkt no uzticamas vietnes.
kāda veida nezāles ir labākas, un vai man ir jāizmanto kādi īpaši produkti, lai izaudzētu un iegūtu augstas kvalitātes nezāles?
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Daudz ko no tā noteiks jūsu ģeogrāfiskā atrašanās vieta. Parasti labāk ir iegūt savu ģenētiku, nešķērsojot starptautiskās robežas, lielāka iespēja, ka tā netiks konfiscēta. Man patīk izmantot labas organiskās izejvielas, jo galvenokārt audzēju sev, bet jacks 123 vai master blend ir labas ekonomiskas izvēles ASV, ja jūs izmantojat hidro vai neorganisko augsni.
 

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Liels paldies, es meklēšu, kur es varu iegādāties šos produktus.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
dude, šis process ir atkarīgs no tā, vai jūs audzēsiet zālīti mājās vai ārā. ja jūs to audzēsiet mājās, augs visu veidu augi, ja vien jūs to pašu ārējā vidē darīsiet arī mājās. ja vēlaties sativa galviņu, es iesaku jack herrera vai white widow. ja vēlaties kādu indica, varat iegādāties big bud afghanian kush vai bluedream.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Es ieteiktu Eiropas Kalifornijas vai Kanādas sēklas no labas sēklu bankas. Jā, jums ir nepieciešami produkti, lai iegūtu vislabāko sniegumu.
Minimums, kas jums būs nepieciešams:
-sakņu stimulators
-augšanas stimulators.
-ziedēšanas stimulators.

Ļoti svarīgi ir mazgāt saknes vismaz 2 nedēļas pirms griešanas.
Pēc mazgāšanas es ūdenim nepievienošu nekādus līdzekļus. Jūs to pamanīsiet garšā un kaklā.

Ja audzēšana notiek ārā, jums būs nepieciešami līdzekļi pret kaitēkļiem.

Ja jums ir pieejams osmozes ūdens, izmantojiet šo ūdeni.

PH ideālais ūdens ir 6,5-7,5

ja audzēšana notiek telpās.

Ļoti labi jākontrolē temperatūra un mitrums.
dienā tā nedrīkst pārsniegt 25°, bet naktī nedrīkst būt zemāka par 15°.
Jo jaunāki augi, jo vairāk mitruma tiem nepieciešams.

Es iesaku izmantot dabīgo mēslojumu, ja jūs tikai sākat audzēt.

Iespējams, ka esmu daudz ko aizmirsis. Jūs varat sazināties ar mani pa ziņu, un es centīšos atbildēt uz visiem jautājumiem.
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tas ir atkarīgs no jūsu atrašanās vietas. Teritorijas temperatūra un viss, kas
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ja audzējat iekštelpās, ir jānodrošina 18 stundu gaisma augšanai un 12 stundu gaisma ziedēšanai. Ja vēlaties stādīt ārā, tagad ir īstais laiks sākt, kad sāk iestāties labi laikapstākļi un pagarinās saules gaismas stundas.☀️
iegādājieties labu augsni un labus mēslošanas līdzekļus. esiet ļoti uzmanīgi ar ārā audzētiem kukaiņiem!!!
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Lielisks pavediens!

Visa nepieciešamā informācija ir pieejama tiešsaistē, youtube un google (forumos).

Mēs iesakām to audzēt telpās, audzēšanas teltī. Visas mūsu nezāles tiek audzētas teltīs, un tās katru dienu pārbauda pieredzējis audzētājs.

Kaņepju audzēšana ir kā māksla, tā ir smalka un prasa laiku (daudz), lai to apgūtu. Kaņepju audzēšana ir jāuztver kā hobijs un nekad kā darbs. Ja kaņepes audzēsiet kā darbu, galu galā kļūsiet alkatīgi un izlaidīsiet soļus, pieļausiet kļūdas.

Vislabāk ir audzēt iekštelpās, jo jūs varat kontrolēt visus mainīgos lielumus.

Kas attiecas uz to, kāda veida nezāles jums vajadzētu audzēt:
1. Sāciet ar auto-flowers (tās zied pēc gandrīz 100 dienām pēc iestādīšanas, pat mazāk).
2. Vispirms veiciet tikai divus augus.
3. Uzziniet, kā ārstēt visas slimības, ar kurām augs var saskarties.
4. Mācīties no audzēšanas procesa.
5. Uzlabot savu spēli. Tas var ietvert ļoti daudzas lietas, audzēt vairāk augu, iegādāties lielāku telti, automātiskās barošanas sistēmu, audzēt vairāk šķirņu.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Ja tā ir tīri peļņas gūšanas nolūkā, dodieties uz amnēziju par kokoskoksu un iegūstiet optiklimatu. Tās līdz šim ir visvienkāršākais ar maksimālu peļņu
 

R7flex

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ir dažas vietnes, lai nosūtītu sēklas, jums ir nepieciešams finansējums. piemēram, kabīne, apgaismojums, gaiss, oglekļa filtrs, šķidrais mēslojums un uztura bagātinātājs un citi. jums arī jāzina, kā rūpēties par to un augu stāvokli. ir daži turku forumi, kurus varat pārbaudīt.
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi

Jūs varat apskatīt tīmekļa vietni growweedeasy.com
Tā man ļoti palīdzēja pirms vairākiem gadiem, kad sāku audzēt Krievijā. Tur var iegūt daudz pamācību un atbildes uz visiem jautājumiem par audzēšanu. Kopiena ir spēcīga un izpalīdzīga.

Es šajā vietnē esmu jauns, ierados šeit, lai mēģinātu pārdot tiešsaistē nezāles un varbūt arī citas lietas. Patiesībā nekad mūžā neesmu pārdevis tiešsaistē, pārcēlos uz veco skolu aci pret aci :)
Mēs ar komandu jau pāris gadus audzējam Barselonā, tirgus ir grūts, bet nezāļu kvalitāte ir lieliska. Es uzskatu, ka konkurence ir patiešām laba galapatērētājiem. Bet audzējot ir jādara vairāk un jāstrādā smagāk, tāpēc šeit vairāk kustas par kultūru un cieņu, nevis par naudu.
Tāpēc, ja jums ir kādi ieteikumi, kur sākt, es būtu ļoti pateicīgs.

Ja nepieciešams, šeit Barselonā ir iespēja iegādāties gandrīz visu par vairumtirdzniecības cenām.
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Un par sēklām.
Tas ir atkarīgs no jūsu gaumes. Tagad ir daudz labu ģenētisko materiālu, un es iesaku sēklām tērēt mazliet vairāk naudas, bet lai tās būtu ļoti kvalitatīvas.
Mans mīļākais celms ir Headbanger no Carma Genetics. Tā ir leģendāra, spēcīgākais kāpums, kāds man jebkad ir bijis, un tolerance gandrīz neveidojas.
Taču tās ir parastas sēklas, un, lai tās audzētu, ir nepieciešamas zināmas iemaņas. Bet jūs varat atrast informāciju par growweedeasy, ja izvēlaties šo ceļu.

Jums vajadzētu sākt ar dažām autos vai feminizētām sēklām pāris cikliem.
 
Top