Question Viltus savienojumi - kā tos atpazīt?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Kad man bija 16 gadu, man rokās nonāca grāmata, kas manā dzimtenē bija aizliegta - Anarhistu pavārgrāmata.
Šajā apbrīnojamajā grāmatā es iemācījos daudzas lietas, un viena no tām bija, kā pagatavot bananadīnu.

Mēs ar draugiem gatavojām šo sūdu un bijām pilnīgi apbēdināti, ka afrikāņu banāniem, ko mēs izmantojām, nepiemīt nekādas psihoaktīvas īpašības, vai arī mēs bijām tādi nekvalitatīvi ķīmiķi, ka nespējām ievērot pat visvienkāršākās instrukcijas.

Mums gan ļoti labi veicās ar rīta godības sēklu LSA :)

Es biju TĀDAIS vecumā, kad uzzināju, ka bananadīns ir Berklijas murglapa savienojums, ar kuru neapzināti dalījās Anarhistu pavārgrāmatā.

Ja mēs nevaram uzticēties šai bībelei, kam tad varam uzticēties?

Tātad, aplūkojot milzīgo savienojumu skaitu, kas tur peld, kā mēs varam noteikt, pēc kā ir vērts ķerties klāt un pēc kā nav vērts ķerties?

Es domāju, tikai paskatieties uz to sūdu bagātību, kas ir visapkārt, kā nespeciālistam (vai pat speciālistam) zināt, kas ir īsts un kas ne?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Nekādā gadījumā bananadīns nav viltots lol lol :D

Es atceros, kā jaunībā ar draugiem arī mēģinājām šo sūdu pagatavot, un mēs bijām tik vīlušies pēc mūsu radītā sūda smēķēšanas hahaha.
Tagad, būdams vecāks es googloju Bananadine un tur ir rakstīts ''fiktīva psihoaktīva viela''...man arī bija šodien gadi cilvēks :D
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Tātad pagaidiet, visas tās reizes, kad mēs mēģinājām kūpināt banānu mizas, mēs veltīgi tērējām savu laiku????
 
Top