Ergotamīns šķidrā kultūrā

Ergot

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Sveiki visi,

Nesen mācījos un uzzināju par Claviceps Paspali, Claviceps celmu, kas ražo salīdzinoši lielu ergotamīna daudzumu.
Tagad es sapņoju par iespēju atrast šādu celmu savvaļā, un gribētu uzzināt jūsu viedokļus par to, cik dzīvotspējīgi būtu izaudzēt šādu celmu manā pieticīgajā biolaboratorijā.
Par claviceps audzēšanu ir informācija erovīdā, un šķiet, ka tā ir diezgan pilnīga. Tomēr tīmeklī man ir diezgan tumša informācija par citu sapņotāju pieredzi.
Es bieži atrodu pieminēto (Stevens and Hall) Paspali, vai tas ir īpaši audzēts vai kultivēts augsta ergotamīna satura apakšstils?

Savā sapnī es izgāju laukā un atradu dažus paraugus, sterilos apstākļos pārnesu tos uz agara plāksnēm un atkarībā no tā, kā tie attīstīsies, vēlāk ielikšu platās burkās vai, visbeidzot, pārnesu uz agara plāksnēm.
improvizētu bioreaktoru šķidro kultūru pavairošanai.

Vai ir kāds, kas vēlas dalīties informācijā vai pārdomās?

Paldies! :)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
C. purpurea var iegādāties etsy par pieklājīgu cenu, bet tikai nelielu skaitu inficēto sēklu, tomēr pietiekamu vairāku kultūru sākšanai.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
165
Reaction score
160
Points
43
Pārbaudiet thevespiary forumu tajā ir daži lieli pavedieni par melno graudu audzēšanu
 
Top