Question Vai LSD ir kādas sliktas garīgās/fiziskās blakusparādības?

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
38
Points
18
Es vienmēr esmu lasījis par cilvēkiem, kuri ar LSD tripiem atbrīvojas no atkarībām vai izārstējas no depresijas. Tas man lika domāt, ka ar šo narkotiku viss ir pilnīgi kārtībā, bet es gribētu dzirdēt no ikviena, kurš ir lietojis LSD, un pastāstīt, kāds tas ir un ko viņš ir jutis?
 

drZarah

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Atbildot uz jūsu jautājumu virsrakstā, cik mums zināms, sistemātiski pārskati un metaanalīzes liecina, ka LSD nekaitē cilvēka veselībai. Pētījumiem, kas norāda uz pretējo, parasti ir slikti izstrādāts eksperimentu plāns (un bieži vien tajos iesaistītie pētnieki mēdz apstiprināt savu neobjektivitāti). Savukārt uz otro jautājumu vienīgā autentiskā atbilde attiecas uz katra cilvēka idiosinkrātisko pieredzi.
 

LurkingInSight

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Psihedēliskām vielām ir ļoti plašs iedarbības spektrs, jūs nevarēsiet perfekti saskaņot ar cita cilvēka pieredzi. Es iesaku kādu laiku apskatīt šo tīmekļa vietni:

Runājot par atbrīvošanos no atkarības, es varu to apliecināt, 3 stundas es negribu nikotīnu, tas ir diezgan atbrīvojoši. Es iedomājos, ka cilvēkiem ar lielāku gribasspēku nekā man, viņi šo sajūtu pārnēsā un nekad no tās neatmet.
Izārstēšanās no depresijas, manā skatījumā depresija ir tava iesprūšana negatīvas domāšanas rutīnā, un psihedēliķi tevi izrauj no šīs domāšanas un uz brīdi iemet kaut ko traku, un pēc tam tu joprojām esi tas pats tu, tās pašas problēmas un varbūt pat tās pašas sajūtas, bet tev ir atmiņas par citādu domāšanu, emocijām un skatījumu uz visu, un tas maina tavu domāšanu, jo tu nevari noliegt, ka esi domājis citādi, un tas bija ļoti reāli.
Tas ir īstais te*****itiskais ieguvums par LSD un psihedēliskiem līdzekļiem. Tie ļauj jums ieraudzīt lietas jaunā veidā. Ja jums ir kaut kas ļoti spēcīgs, piemēram, garīga slimība, ļaunprātīga izmantošana un traumas, ļoti negatīva bērnības pieredze vai mācības, kas virza jūsu lēmumu pieņemšanu dzīvē, kas galu galā noved pie neveiksmīgas un nelaimīgas dzīves; tad kaut kas tāds, kas ļauj jums redzēt lietas citādi, varbūt ne pareizi vai pastāvīgi, tikai uz kādu laiku citādi, ieved cilvēkus pašrefleksijas un galu galā uzlabojumu ceļojumā.
Mēs esam paši sev visļaunākie kritiķi, un arī paši esam visļaunākie.
Runājot par manu pieredzi.
Mainījās tas, kā es jutu savu maņu devumu, mainījās arī tas, kādi pārtikas produkti man patīk, dabīgi pārtikas produkti kļuva par vēlamo izvēli, bet rūpnieciski ražota pārtika varēja būt patīkama, ja tā bija pareizi pagatavota vai ar daudz cukura/tauku. Vizuālās lietas šajā pasaulē, kas bija cilvēka radītas un neatspoguļoja dabiskos likumus par to, kā lietām vajadzētu izskatīties (neesmu īsti pārliecināts, ko es ar to domāju, bet lielākoties ir acīmredzams, kad cilvēks ir kaut ko radījis, un tā acīmredzamība bālst salīdzinājumā ar dabas skaistumu). Lietas bija pārsteidzošas, skaņas likās it kā tālākas, bet es tās dzirdēju skaidrāk. Jūtas saskanēja ar citām maņām, tā kā tās savā veidā jūtas vienādi. Ne sinestēzija, bet gan dejas, kā kustības sasaucas ar dzirdamajām skaņām.
Laikam kļuva neiespējami reāli sekot līdzi, tava tā izjūta ir izkropļota, ja esi lietojis pārāk daudz, tu nespēsi sekot līdzi, ja neesi lietojis pietiekami daudz, lai zaudētu šo kontroli pār domām, tad varēsi noteikt, cik ilgi ir pagājis, tas būs grūtāk.
Rekursīvās domas, tās ir domas, kas nāk atkal un atkal. Tas var būt pārsteidzoši, ja jums ir dziļi personiska pašrefleksija un transformējoša sevis apzināšanās, kas katru reizi izraisa eiforiju, tas var būt elle, ja jums ir traumatiskas domas par kaut ko briesmīgu jūsu dzīvē, un jūs uz ilgu laiku iesprūstat šajā cilpā. (Tomēr daži cilvēki ziņo, ka pēc tam jūtas labāk par lietām, kas izraisa negatīvas emocijas).
Es saņēmu spazmas visā ķermenī, tās bija lieliskas.

Es neiesaku un neiesaku tos lietot, ja Jums ir garīga saslimšana, kas saistīta ar halucinācijām vai murgiem. Tas pasliktinās jūsu stāvokli, var izraisīt jaunu lietu izraisīšanu un palielināt to biežumu. Ja jūsu ģimenē ir bijušas garīgās slimības un jūs jūtat, ka arī jums varētu būt tās iekšā, vienkārši nedariet to.
Ņemot to vērā, psihedēliķi arī man palīdzēja ieraudzīt manu lielāko problēmu ar sevi, un tā bija saistīta ar maldīgām domām un to, ka es pat zināju, ka man tādas ir.

Mans godīgais viedoklis ir tāds, ka vienīgie cilvēki, kuriem LSD un citu psihedēliku lietošana patiešām varētu sniegt patiesu labumu, ir ļoti slikti pielāgojušies cilvēki. Zēni, kas no mazotnes bijuši vardarbīgi, sievietes, kas ir bijušas izvarotas, cilvēki, kas savu apziņu noslīcina ķimikālijās, jo nespēj paciest savas domas, - visiem šiem cilvēkiem ir nepieciešams brīdis, lai viņi atpūstos no normālas dzīves un padomātu par citām lietām, par kurām viņi nekad nav domājuši.
Normāliem, regulāriem cilvēkiem, kuri ir piedzīvojuši atbilstošu traumu daudzumu, tās nav vajadzīgas, jo viņu dzīvē būs bijušas daudzas pieredzes, kas likušas viņiem godīgi pārvērtēt to, kā viņi domā par pasauli. Jūs zināsiet, vai jūsu ceļš šajā pasaulē ir funkcionāls vai ne, jo jūs konsekventi pilnveidosiet savas neveiksmes, nevis kļūsiet sliktāks.
Ja esi labi noskaņots cilvēks, tu joprojām vari gūt pozitīvas garīgās pārmaiņas, bet vai tev tās ir vajadzīgas, vai arī dzīve tev būtu devusi to pašu mācību mazāk intensīvā veidā, jo tu esi dabiski atvērts jauniem domāšanas veidiem.

Atvainojiet par manu spama sienu, es, tāpat kā visi evaņģēliski noskaņotie garspalvainie hipiji, kas spiež psihedēliķus pasaulei, varu daudz stāstīt par savu pieredzi, un jūs neko daudz neuzzināsiet, bet es patiešām domāju, ka tiem ir ieguvumi, tā nav brīnumaina narkotika, bet dažām lietām tā ir labāka par jebkuru citu līdzekli, kas mums šobrīd ir mūsu arsenālā.
 
Top