Question Delta 9 izpratne

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Vai kāds var man, lūdzu, pastāstīt vairāk par delta 9. Vai to neuzskatītu par kanabanoīdu, jo tas ir sintētiskais thc? Es vienkārši nezinu par to, un man tas ir nepieciešams.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
lūdzu, atvainojiet manu pareizrakstību, jo es esmu steigā un šo jauno chromebook es nevaru izturēt,. lol
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
THC delta 9 ir viens no marihuānas aktīvajiem kanabinoīdiem. To ir diezgan grūti iegūt sintētiski, tāpēc galvenais izcelsmes avots ir dabiskā marihuāna.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
o ok. Tā bija precīza atbilde. ty tas bija tieši tas, kas man bija nepieciešams, lai nē
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Es redzu d9 izo vizuālās uzvedības izmaiņas. un Tas mani ļoti uztrauc par to, ko es varētu darīt ar šo ķīmisko vielu. Es redzu galvā skrienošus skaitļus, domājot par to, cik daudz cilvēku būtu gatavi, iespējams, iegūt šo produktu tikai tāpēc, ka tas nav tāda veida sintētiskais produkts, kas viņiem ir dots un vienīgais, ko viņi var iegūt. Man ir ideja! Es gatavojos veikt eksperimentu un ļaujiet jums puiši nē līdz nākamajam Wed.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Man ir attēls ar to, pie kā es strādāju. vai tas ir arī d9 caur iso cbd
 

Attachments

  • CjOTmkp9qM.jpg
    CjOTmkp9qM.jpg
    216.5 KB · Views: 197

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Nav ne jausmas, bro, varētu būt. Esmu redzējis, ka d8 un d9 medus destilāti līdz nedaudz sārti.
 
Top