Question Kristālmetāls ar sarkanā P metodi.

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tāpēc es gribēju uzzināt, vai ir iespējams pagatavot ledu, izmantojot sarkano P metodi, nevis tikai ātrumu Es esmu jauna un nezinu visu, tāpēc ceru, ka yall var man palīdzēt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Protams,tas patiesībā ir ciešā sacensībā ar litiju/amoniju par populārāko metodi savienotajāsštatos. Protams, jums būs nepieciešams arī jods
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Un kā jūs domājat, kā es to varu izdarīt? Es domāju par sasaldēšanu ar CO2 gāzi vai vienkārši ievietot šo kuci saldētavā.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Vai mēs runājam par litija amonjaka veidu? Zinošie to sauc par bērza LIKE reakciju, jo tā nav gluži bērza reakcija. Solvatētais elktrons tiek absorbēts amonija nepolārā šķīdinātājā. Tam nav vajadzīgs bezūdens amonjaks.
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
visu laiku es domāju sarkanā fosfora veidu, lai būtu precīzāks: Pseidoefedrīns, joda kristāli, sarkanais P, nātrija hidroksīds, Kolmena degviela utt. Es domāju, ja no tā nav iespējams pagatavot ledu, es esmu atvērts jebkurām citām begginer draudzīgām metodēm, kuras jūs varētu zināt.
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Un ar šīm metodēm, ja jūs varētu sniegt soli pa solim un aprīkojuma/ietilpīgo sastāvdaļu sarakstu, jo, kā jau minēju, es esmu jaunais kulinārijā un varbūt man ir ķīmijas pamatzināšanas, bet es tomēr nesaprotu dažas padziļinātas instrukcijas, piemēram: "visvienkāršākās receptes" "metamfetamīns no pseidoefedrīna", es gandrīz nesaprotu šīs instrukcijas, jo tās nav visskaidrākās.
 
Top