Question Valstis, kurās ir bezrecepšu kodeīns?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nosaukums runā pats par sevi. Vienkārši meklēju vispārīgu valstu sarakstu, kurās ir otc kodeīns. Es vēlos emigrēt kaut kad tuvākajā laikā, nākamajos 5 līdz 10, un tas būs jauka lieta, bet, protams, ne galvenais iemesls, kāpēc es pārceltos.
 

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Jums vajadzētu sagaidīt Taizemi, viņi plāno vai nu dekriminalizēt, vai legalizēt opija magones un šūnas. Nezinu, kad
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
Dienvidāfrika kādreiz bija labi pazīstams aptiekas liesuma avots, no vienas tiešsaistes aptiekas varēja pasūtīt, piemēram, 2 vai 4 pudeles to kodeīna-prometazīna, tikai tās bija mazākas pudeles (piemēram, puspintes, nevis pintes). Es esmu diezgan pārliecināts, ka aptieka pirms kāda laika pārtrauca darbību, viņi bez problēmām sūtīja uz ASV, varbūt jums paveiksies atrast citu līdzīgu, es derētu, ka viņiem būtu arī kodeīns.

Francijā kādreiz bija tāpat. Viņi sūtīja Euophon (šķiet, ka tāds bija kodeīna suspensijas nosaukums) un Prometazīna sīrupu, ne vairāk kā pa divām pudelēm katrā, visu tiešsaistē, bez jautājumiem. Pārtrauca ap 2018-2020, manuprāt, kad viņi pieņēma likumus ap tiešsaistes aptiekām (cik atceros), cik zinu, abi šie medikamenti joprojām ir pieejami bezrecepšu režīmā, tikai, iespējams, jums par tiem būs jālūdz farmaceitam.

Lielākajā daļā Eiropas valstu kodeīns ir pieejams bezrecepšu tirdzniecībā, tikai ar ierobežojumiem, cik daudz to var iegādāties (var vienkārši smurfot, kā tas būtu ar pseidoefetamīnu ASV).
 
Top