Question cocayne

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Labdien, redzēju šo sintēzi internetā, trūkst daudz informācijas, bet sukcinaldehīds un acetonedikarboksilskābe nešķiet grūti iegūstami.

Trūkst informācijas, bet vai tiešām varētu būt izdevīgi sintezēt kokaīnu bez kokaīna?
OUX0MTGpwK
1024px-RobinsonSchoepf-UV_4.svg.png



undefined


Ņemot vērā kokaīna cenu, man šķiet, ka tas varētu būt dzīvotspējīgi.
Es nezinu, kā jūs varētu esterificēt skābes grupu no
acetonedikarboksilskābi, neesterificējot otru skābes grupu.

Es ceru, ka ar visu foruma profesionāļu palīdzību kādam varēšu palīdzēt.
https://es.wikipedia.org/wiki/Ácido_acetonadicarboxílico#
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Gadu gaitā par to ir runāts ad anuseum, un vispārējais konsenss ir tāds, ka cilvēks potenciāli varētu gūt peļņu, bet ne pārmērīgi lielu. Patiesība ir tāda, ka jūs, iespējams, nevarētu gūt peļņu. Tirgū ir izkristalizējies dibens. Tagad kokaīns ir lētāks un tīrāks nekā 1985. gadā. Daudz. Tad, kad jūs aprēķināsiet procentu likmi, jūs redzēsiet, ka kokaīns nav augstas klases dārga narkotika kā senatnē. Kokaīns ir vidusšķiras narkotika. Es nesen veicu dažus aprēķinus. Es teicu: "Kad es biju jauns, tikko pietiekami vecs, lai dzertu, kokaīns manā vietā maksāja 100 dolāru par gramu. Tas ir 1999. gads. Ātri uz priekšu līdz 2024. gadam. Pagājušajā mēnesī es nopirku unci kokaīna par 700 dolāriem. $25 par gramu. Tas ir lēti. Pieņemsim, ka es maksāju divreiz vairāk, un grams bija 50 dolāru. Tas ir 1/2 no 1999. gada cenas. Tagad ņemiet vērā inflāciju un pajautājiet Google, cik vērts 1999. gada dolārs būs 2024. gadā. $1.75. Tātad 1999. gada 100 dolāru grams ir 2024. gada 175 dolāru grams. Faktiskā cena ir 50 dolāri.
Mazāk nekā 1/3 no 1999. gada cenas.
Bet es dubultoju cenu, tāpēc patiesībā tā ir
mazāk nekā 1/6 no 1999. gada cenas
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Tur, kur es atrodos, kokaīns praktiski nekad nav tīrs, ja jūs iegādājaties kilogramu kokaīna, redzēsiet, ka tas ierodas sagriezts no Dienvidamerikas un 70/80% apmērā, kas maksā 28 000-30 000 eiro. Es nezinu, kā tas varētu būt, ņemot vērā, ka 1 kg dzintarskābes maksā 100 €. kg un citronskābe maksā aptuveni 10 € par kg, manuprāt, ir diezgan liela peļņas norma. Es to nespēšu izdarīt, bet domāju, ka kāds ar zināšanām var nopelnīt daudz naudas.

Būtu jauki, ja kāds izskaidrotu pilnu sintēzi ikvienam, kam tas nepieciešams, un es domāju, ka to var izdarīt tikai profesionāļi šajā forumā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Kokaīnam ir vismaz 1/2 duča dažādu sintēžu. Ir feniltropāni un citi kokaīna analogi, kas ir daudz vieglāki, tad ir tādas lietas kā WIN un WF sērija, aizvietoti kokaīna analogi, kas tika izgatavoti no kokaīna, piemēram, troparila, daži no tiem ir līdz pat 60x spēcīgāki. Tāpēc sintezētais kokaīns nav tik populārs, kā varētu domāt. Par to pašu naudu jūs varētu izgatavot kaut ko daudz spēcīgāku.
Atklāšu jums noslēpumu. SEKRĒTAIS NOSAUKUMS IR 2-Cmt. 2-karbometoksitropinons. Ķīnieši to pārdos jums par 10 USD/g.

Un kā pēdējo pavedienu es jums saku, lūdzu, izmantojiet meklētājprogrammu.
 
Top