Question Slepena A-Oil laboratorija Beļģijā.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Labdien,

Es esmu no Beļģijas un man ir stabils apaan avots un es gribu sākt ar apaan uz bmk uz A - eļļu un metamfetamīnu vienīgā problēma ir tā, ka man ir vajadzīgs partneris ar telpu laboratorijai un naudu, lai ieguldītu man es varu arī iegūt koka lapas vairumā, lai mēs varētu arī izgatavot zivju kokaīnu!
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Jums nav nepieciešams partneris, ja esat ieguvis avotus, sāciet ar nelielu darbu, lai virzītos uz augšu

iegādājieties kokas lapas, lai veiktu ražošanu nelielā apjomā
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Es dzīvoju appartementā man ir vajadzīgs partneris, lai būtu vieta, kur mēs varam darīt visu...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Izmantojiet virtuves zonu. Pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz ventilācijas, un atcerieties, ka pēc darba pabeigšanas ir jāsakopj, vai arī iegādājieties audzēšanas telti un strādājiet audzēšanas teltī.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Jauks 8" ventilatora ogles filtrs būtu labi lietojams
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Lai saražotu vienu kilogramu kokaīna HCI, nepieciešams aptuveni 500 kg kokaīna lapu... Lai gan Eiropā koka lapu imports no Dienvidāfrikas Republikas ir nelegāls, to ir bezjēdzīgi darīt, un neviens to nedara...
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Otrkārt, kokas lapas pēc novākšanas ir pēc iespējas ātrāk jāapstrādā, jo kokas lapas oksidējas un zaudē sārmainu iedarbību, kā arī daudzi citi iemesli, kāpēc šis darbs attiecas tikai uz SA Andu kalnu apgabalu.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Es zinu, ka esmu dzimis Peru un esmu profesionāls tehno dīdžejs, producents un mākslinieks, tāpēc man ir pieejama privātā lidmašīna...
 
View previous replies…

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Draugs, lūdzu, es vairs tā nevaru. Tu esi pirmās šķiras melis, es kā pārdevējs šajā forumā esmu iepazinies ar daudziem labiem cilvēkiem. Nesabojājiet šo vietni ar savu muļķību. Es tevi personīgi apmeklēju un pat devu tev iespēju, uzdāvinot litru eļļas. Ir pagājis gads, un jūs vienkārši neatbildat uz maniem ziņojumiem. Un joprojām neesat samaksājis. Tu taču lasi, ko raksti. Tu dzīvo nožēlojamā mazā dzīvoklītī, bet esi labākais dīdžejs un tev ir pieeja privātajām lidmašīnām. Atkal, nesabojā šo vietni nopietniem cilvēkiem. Vispirms sāc atmaksāt savu parādu man. Paldies.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Brā, tu saki, ka tev ir privāta lidmašīna, tātad nauda, lai maksātu par tās uzturēšanu un degvielu, bet nav naudas, lai iegādātos pietiekami lielu apartamentiņu sintēžu veikšanai, un pat vajag, lai kāds investē tevī, tas ir tik acīmredzami un smieklīgi melots.

Un pat ja tā nebūtu, ideja lidot ar lidmašīnu uz Eiropu, lai šeit veiktu ekstrakciju un tamlīdzīgi, ir ekonomiski slikta, jo tieši piegādāt jau ekstrahētu kokaīnu, kuram tāpēc ir mazāka masa, būtu daudz lētāk. It īpaši tāpēc, ka šeit nepieciešamā materiāla un tamlīdzīgi izmaksas ir daudz lielākas divu galveno iemeslu dēļ: Ja jūs pērkat no kaut kur citur, tad piegāde un tamlīdzīgi. 1. jums nav masveida ražošanas kā karteļos un 2. tikai Eiropas cenas vai, ja jūs pērkat no kaut kur citur, tad piegāde un tamlīdzīgi.
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Tātad jūs domājat ievietot dažas tonnas kokas lapu savā privātajā lidmašīnā? :)
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Tā nav mana reaktīvā lidmašīna, ko jūs varat iznomāt, un es nevēlos veikt darījumus ar karteļiem, man patīk saglabāt savu galvu, un es varētu iznomāt māju vai kaut ko citu, bet tas būtu uz mana vārda, un tas nav risinājums, un es nekad neesmu lūdzis kādam ieguldīt sir.
 
Top