Carolina Chemical un PN2P - pārāk labi, lai būtu patiesība

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Labdien,

Es esmu iesācējs un komplektēju savu pirmo laboratoriju (tikai personīgai lietošanai). Es cenšos izgatavot spīdumu, jo tas šķiet vienkāršāk nekā metamfetamīns. skatoties uz sastāvdaļām, PN2P izskatās kā vispretrunīgākais reaģents. Es zinu, ka šīs vielas iegāde un glabāšana ir legāla, tomēr es iedomājos, ka, ja es to nopirkšu, tas varētu pacelt uzacis. Es redzu, ka Carolina Chemical ražo un pārdod šo vielu, tomēr tas šķiet pārāk labi, lai būtu patiesība. Vai kādam ir pieredze, pērkot no viņiem? Es domāju, ka visdrošākais veids, kā to iegādāties, ir likt kādam citam to nopirkt man un nosūtīt to uz viņa adresi. Kādi ir citi veidi, kā iegādāties PN2P? Es šeit redzēju video par to, kā to izgatavot, tomēr kaut kāda iemesla dēļ ir grūtāk to iegūt nekā pašu PN2P.

Šeit ir Carolina Chemicals tīmekļa vietnes lapa par PN2P:

Pateicamies par jebkuru ieguldījumu.

Paldies,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Kurā valstī jūs dzīvojat, kurā P2NP ir aizliegts ?
 

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@HEISENBERG - Es atrodos ASV, tāpēc to ir legāli iegādāties un turēt, tomēr nevaru pateikt, cik rūpīgi to uzrauga tiesībaizsardzība. Iespējams, ka es šeit pirksim no tirgus, tikai jāatrod uzticams ASV pārdevējs. Man patīk ideja iegādāties P2NP no Carolina Chemical, jo tas ir legit uzņēmums, kas ražo suff profesionāli, tāpēc ir viegli uzticēties tā tīrībai. Citus raegentus, piemēram, sērskābi un ledus etiķskābi, es varu iegādāties caur Clearnet. Manas galvenās bažas ir par to, ka esmu scammed par darknet.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Jūs esat pārliecināts, ka tas šeit ir likumīgi? esmu pārliecināts, ka tas ir viņu shduled sarakstā. varbūt man vajadzēs vēlreiz pārbaudīt.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Dārgi asf pirkt no Polijas 200-250$ kg no tālākpārdošanas, 100-150$ kg no nitro, benz, etiķskābes un butilamīna, ja to gatavojat paši.
 

Rxnarian

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
IKR? Esmu redzējis to pārdošanai 100 g 50 tad uzlēca līdz 125. Slikts hobijs vietne pārdod atkritumus draugi gf veikti, guessing sauc bESTY. Es domāju, ka lielisks bizness, pazuda 🔨 sont be back, tāpat kā Šrilankas kokas augi EBay. Bija kā kurš pērk NaBH4 eiro dolāru 2000 2800 kg. Amerika banknotes, ne Antīlijas guldeņi aizmirst mainīt uz eiro/ASV dolāriem, personīgā informācija kā kovboju ogļraktuves vienīgais darbs tur.
Skatīt Hg(II) Cl citi, bet saka tikai vienu reizi. Nav sekunžu!
Jo nav tirgū tad, jo parasti kā nauda. Nopirkt visu! Tāpat kā zināt, var būt spiesti dažus gadus pārvietot! Likumīgi cilvēki zina, ka jūs to neizmantojat kā dzelteno pigmentu vai borohidrīdu kā papīra balinātāju.
Parasti negrib jaunpienācējiem vai uzmanību, tāpēc nulles info, sauc nevis ielas nosaukumu, p2p pareizais nosaukums. n2prop uzskaitīti kā varbūt Google atbilde, ja Vikipēdijas ieraksts. Beta metilmetilēšana β-nitropropēns, cis-ortho blah blah grieķu burta numurs.
trans-beta-metil-beta-nitrostirēns
(2-nitro-1-propenil)benzols, IUPAC alternatīva CAS#, sieviete Ķīnā teica, ka nevar pārdot NaBH4, jo ārā, tāpat kā pārējie cilvēki, nē, nav vispār aizliegts. Uzskaitīti lietojumi, protams, viņa teica, ka es zinu, ko izmanto, cits iemesls, KĀ!
Es dabūtu lielu reaktoru 550 legāli, legāli neplānoti arī dažādi, 6000 neplānoti eiforiskas kājas mazāk ļaunprātīgi. Tāpat kā tad, kad atvērts veikals pārdod vienu lietu klusinātājus, auto seer ierīce, skaidri dara nelegālu lieta kā obviou mērķis, bet uzskaitīti kā daži produkts izklausās jauns. GPS gaisa tag. Ja nezināja nulle Rietumu policija zina kaut ko STEM tas ir pareizi tas būtu metamfetamīns visticamāk, ja vien glut parādījās. Tāpat kā slodzes ļaudīm, kas izmanto šo maršrutu, teikt, saņem to piegādā. Parādās vēlāk, lai būtu droši. Vai jūs to pasūtāt? Pajautājiet, kāpēc, ja nāk labāk nav nekas cits būtu pāris, piezīmes.
Kur var saņemt BMK PMK etilglikcidāts 1-25 kg, Naloksons, aizvietotie difenili, levo. Dunno nosaukums numurs foto. Pārsteigts stimulanti tiek veikti, ja superlabs ir 2-3x cena Carolina raw. 600-1000 ASV 80 mg amfetamīna Sulf/Phos gotta būt super lēti netālu no šīs p2np cenas. Nav tirgus uz ielas, ja vien fināls. Ceru, lai mēs zinām. Izmanto, lai būtu daudz identifikācijas. Nepieciešams komplekti nevar papīra ceļojums vairs logs drīz neiespējami. Nav Indijas Hindustani eskrovas Ķīnas un Ķīnas citi tālu lēti. Polija dabūja lietas no bieži un saprātīgi, nevis zādzības. Vai ir Polija, ka eskrovu kredītkarti, vai ieteikt. Vietne. Dunno zvanot ļaudīm, protams, šķiet pavirši. Atgriezties dzēst vēlāk. Ja izmanto kg avota sūtījumi zem 2 kg netiek aplikti ar nodokļiem uz priekšu muitas nevar traucēt bezmaksas paraugus. Teorētiski patīk saņemt tonnas ķimikālijas, atcelti visi pabalsti nekad neizmantoja visu dzīvi, jo ieguva diagnozi. Jauns ārzemēs, Indija lēti, bet domāju, ka zvanu centrs un nevis sūtīt laupījumu vispirms. Šķiet legit, man ir jāizmanto desmit vietas, lai saņemtu nereglamentētu.
 
Top