• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amphetamine Methamphetamine biznesa priekšlikums

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, esmu, teiksim, cilvēku grupas loceklis, kam patīk pelnīt naudu, vai, ja jūsu lil ielas gudrība, tad es esmu ļaudis, un, ja jums ir tīrs DEXTROMetamfetamīns, tad jums ir tas, ko es gribu, un savukārt man ir dažas lietas, ko jūs vēlaties, varbūt pat vajag savukārt es esmu staigājis tumsā kopš zīda ceļa un nekad neko neesmu pircis reti kad ir pietiekami daudz brīvas personīgās naudas, un, ja es to darīju, es negribēju ņemt riskēt izniekot to cerībām un sapņiem, bet viss, kas man vajadzīgs, ir kāds, kas man pierādītu, ka viņam ir tīrs d mets un labs tā krājums, lai es varētu dot jums pilsētu, kas ir pilna ar klientiem, kuriem nav ne jausmas, kas ir tumšais tīkls, ja ir, tad viņi nezina, kā to izmantot, vai saprotams, ka viņi stāv nost, vai viņiem nav laika vai naudas, lai ieguldītu, lai noskaidrotu, kas ir kas, kā grupas dalībnieks es būtībā varu dot jums grupa 9f cilvēki, kas rūpēsies par visiem zābakiem uz zemes bullshit, un jūs nekad netiksiet ietekmēta vai jums nekad nebūs jāzina viņu vārdu pat jūs nodarbojas ar vienu personu, kas var ne vienmēr būt tas pats cilvēks sūdi notiek arī nav jūsu problēma BTW bet viņu mērķi un idejas vienmēr ir tas pats man vienkārši nepieciešams pietiekami daudz sūdi, ka es saņēmu no tumšā tīkla, lai iesniegtu viņiem ar līdzīgu priekšlikumu, un jums nekad nebūs nepieciešams cits klients nekad beigsies adreses ikviens iet negodīgs būtu kāds, lai atbildētu uz un nekur paslēpties, ja viņi to darīja tā nav nedzirdēts mazliet tas nekad neietekmēs tevi kāds interesē lūdzu dm mani lūdzu es daru to pa vienam, bet cilvēki bullshit un tas bija aizņem pārāk daudz laika tikai DM tā ir ļoti ļoti ļoti mazs ieguldījums idk gramu vai 2, ja nepieciešams, kaut kas varētu būt jūsu pensijas plāns tikai sakot
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
hit mani, ja jūs joprojām ir apkārt un reāls
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Tā ir viena no manām iecienītākajām zālēm
 
Top