Question BMK CAS 718-08-01 konvertēšana uz P2P????

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Vai kāds ir izmēģinājis šo jauno BMK sāli un kādu konversijas ceļu uz P2P ir izmantojis? Būtībā tagad visur katrā jaunā BMK reklāmā, ko redzu, tiek izmantots šis CAS.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Neviens nav atbildējis, tāpēc es papildināšu jūsu ziņu ar šo. Kā jūs to darāt? Iespējams, es to varētu izdomāt vienas dienas laikā, bet ķīmiķis, paskatījies uz to, uzreiz zinātu. Jums ir jāzaudē 2 ogles, 2 oksigēni, jāaizstāj 2 dubultās saites un jānomaina O pret amīnu.
RTxzW0u3eG
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63

CAS 718-08-01

3-OKSO-4-FENIL-BUTIRILSKĀBES ETILESTERIS

Saponificēt ar bāzi un pēc tam dekarboksilēt skābi? Izskatās, ka tiek ieteikts identisks process kā vecajam PMK.

Savā attēlā jūs parādāt maģisko BMK pārvēršanu amfetamīnā, kas neeksistē. Vispirms izveidojiet P2P un tad amīnu. Vismaz divi soļi.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Jā, es neesmu ķīmiķis, bet es redzu, ka jūs noteikti nevarētu to izdarīt 1 solī, kas būtu velnišķīga ķēdes reakcija. Ei, paskatieties, kas tomēr notika, es ievietoju dažus zīmējumus, un līdzi nāca jūs un ielienējāt dažus puzles gabaliņus. Es runāju daudzu no mums vārdā, kad saku, ka mēs novērtējam jūsu komentārus un atziņas. 😘
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
9
Reaction score
10
Points
3
BMK (benzilmetilketons) ir tas pats savienojums, kas P2P (1-fenil-2-propanons), tikai atšķiras nosaukumi.

Turklāt tas ir P2P -> formilatvasinājums -> amīns, nevis tieši amīns.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Tā ir bezkrāsaina līdz gaiši dzeltena eļļa. Ja tas, ko esat ieguvis, ir cieta viela, tas nav oriģinālais savienojums. Iespējams, tas jau ir pārziepots. Ielejiet nedaudz ūdenī un pārbaudiet ph. Ja lakmusa papīrs ir zils, tad tas ir tieši tas, un jūs varat to iemest daudz aukstā ūdenī un tieši pievienot skābi (jebkuru minerālskābi, fosforskābi, HCl...), līdz ph = 1, un tad lēnām sildīt, līdz parādās burbuļi (CO2 atdalīšanās, dekarboksilācija), un turēt šajā temperatūrā, līdz vairs nav burbuļu, un viss. Maisot maisot maisot maisot. Svarīgi.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Tātad jūs, puiši, yhink tas var veidot sāli ar naoh kā glicidāti un pēc tam hidrolizēt ar skābi, es domāju, ka tiešā hidrolizācija darbosies ? Es gaidu, lai saņemtu šī produkta paraugu, pārbaudīšu pēc iespējas ātrāk.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Smieklīgi ir tas, ka ne šeit, ne ar glikskābes atvasinājumiem nav iesaistīta hidrolīze. Mums ir saponifikācija, kas ir skābes deesterifikācija, kas šajā procesā pārklājas ar tās sāli, un jā, jūs, ģēniji, skābes veido sāļus ar bāzēm, un tāpat arī butūrskābe veidos ar nātriju! Mums ir dekrboksilēšana, kas nozīmē organiskās skābes iznīcināšanu, un glikidātu gadījumā notiek epoksīda pārkārtošanās. Bet pilnīgi nekur nav hidrolīzes.
Bet Ķīnā šī viela jau ir aizliegta un drīz izzudīs.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Šī viela nav aizliegta CAS 718-08-01
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Jā, es neizmantoju īsto vārdu, jo procedūra, kā jūs aprakstījāt, ir tik muļķīgi vienkārša xd un 718 ir jauna, un man ir cita informācija, vai esat pārliecināts, ka pirms dekarboksilēšanas ir jāreaģē ar naoh ?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Ķīnā tas nav aizliegts, tas ir visur, un tas otrs CAS 10250-27-8 abas tagad ir visur.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Es šajās dienās pasūtīšu kg un atjaunināšu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Jā, es neesmu ķīmiķis, bet es redzu, ka jūs noteikti nevarētu to izdarīt 1 solī, kas būtu velnišķīga ķēdes reakcija. Ei, paskatieties, kas tomēr notika, es ievietoju dažus zīmējumus, un līdzi nāca jūs un ielienējāt dažus puzles gabaliņus. Es runāju daudzu no mums vārdā, kad saku, ka mēs novērtējam jūsu komentārus un ieskatus 😘 ( mana mīlestības vēstule @OrgUnikum).
 
Top