MELNAIS DARVAS HEROĪNS NO OPIJA

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Turpmāk aprakstītais process izskaidro, kā neapstrādātu/attīrītu opiju pārvērst melnā darvas heroīnā.

Nepieciešamās vielas :

- Neapstrādāts/attīrīts opijs (var izmantot arī magoņu pākstis) = 10/12 gramu.
- Ūdens = 850/1000 ml
- Benzoskābe (99%) = 6 grami
- Baterskābe (37% sērskābe + 63% ūdens) = 13 ml
- Bezūdens metanols (pēc izvēles)

Aprīkojums :

- 2000 ml stikla kolba ar apaļu dibenu
- Atpakaļplūsmas aparāts
- sildīšanas apvalks
- Kafijas/papīra filtri
- 2 Pyrex trauki

Process :

Kolbā ielieciet opiju (vai pākstis ekstraktu) un pievienojiet ūdeni, benzoskābi un akumulatora skābi. Maisījumu 2 stundas novieto zem atteces plūsmas, pastāvīgi uzturot temperatūru no 80 līdz 90 grādiem pēc Celsija. Pēc 2 stundām refluksēto šķīdumu filtrē caur pāris kafijas filtriem, izmetot cietāsdaļas un savācot šķidrumu. Pilnībā iztvaicējiet šķidrumus Pyrex traukā un noskrāpējiet darvainu/ lipīgu (ļoti lipīgu) atlikumu, kas ir melnais darva H (di-benzoilmorfīns). Produkts ir kūpināms un izmantojams, un, veicot tālāku attīrīšanu (2/3 reizes mazgājot ar metanolu), to var pat injicēt.
 

diablo is gone

SCAM!
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
paldies par res*****ie labi zināt, bet im pašlaik cenšas, lai mani pavāri man partijas 98% porcelāna baltā mana problēma ir mana pavāri dara to vislētākais veids, kā iespējams, un visātrākais, bet būs klausīties mani, ja es dodu viņiem bounus in your opinon kas ir jādara, lai iegūtu 98% oh mans pašreizējais partija ir 90%
 

spox1

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jūs pārdodat n4?
 

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Jums tas pēc iespējas vairāk jāattīra ar daudzām mazgāšanas reizēm (pat 3/4), kā arī tam jābūt hidrohlorīdam (N.4) .. Nr. H bāze (N.3).
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43


Nav nepieciešams veikt jebkādu acetilēšanas procesu, lai izgatavotu blakth??,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Es gribētu jums jautāt, jo esmu ļoti ziņkārīgs, jo valstī, kurā dzīvoju, mums ir milzīgi opija lauki, un šogad mēs apsveram iespēju ražot mazliet H mūsu patēriņam, un patiesībā es gribētu zināt, vai bth ir labs smēķēšanai, jā, tas labi garšo un vai tā garša ir līdzīga tam brūnajam heroīnam, ko mēs esam pieraduši lietot Eiropas galvaspilsētās, vai tiešām nav vērts sekot šai sintēzei un labāk ir ražot acetilētu heroīnu, pat ja tas prasa vairāk darba un mazāku ražošanu. Vai šis btH ir garšīgs??
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Jūs varat smēķēt BTH tādā pašā veidā, kā jūs lietotu "klasisko" opiju. Citiem vārdiem sakot, nededzināt, bet gan iztvaicēt to tādā vai citādā veidā. :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
ja vēlaties un esat arī kaut kur no Eiropas un esat ieinteresēts pārdot man paraugu vai veikt apmaiņu pret kaut ko, ko es varu piedāvāt, dodiet man zināt privāti, un mēs varam veikt apmaiņu vai kaut ko?????
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Vai tas pats tek būtu veiksmīgs, ja benzoskābes vietā izmantotu ledus etiķskābi, lai veidotu melno darvu, kas satur 6-MAM?
Vai kāds zina, vai un kā šī skābe reaģē ar citiem opija alkaloīdiem, izņemot morfīnu? Es lasīju, ka diacetilkodeīns ir daudz toksiskāks nekā radniecīgi savienojumi, bet kā ir ar noskapīnu, tebaīnu utt...? Vai reakcijas laikā tie tiek acetilēti/benzoilēti?
Es gribētu izlaist morfīna ekstrahēšanu no neapstrādāta opija, kā aprakstīts šajā tekstā. Pirmkārt, lai samazinātu zaudējumus, jo sākumā nevaru sākt ar milzīgu opija daudzumu, otrkārt, jo visiem opija alkaloīdiem ir sinerģijas efekts.

Priecājos par jebkuru noderīgu atbildi!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Vai pēc tam, kad kopš šīs publikācijas ir pagājis zināms laiks, esat mēģinājis pagatavot šo melnā darvas recepti ar savu opiju? Vai ir kādi pozitīvi rezultāti? Vai ir vērts sekot šim procesam ar mūsu opija brāli?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Sveiks, mans draugs! Man būs jāgaida vēl apmēram 1-2 mēnešus, lai to izmēģinātu, kamēr mani augi būs uzziedējuši ... :unsure: Bet es noteikti izmēģināšu šo recepti ar daļu no savas opija ražas un informēšu jūs par jaunāko informāciju! :) Un es šeit ievietos arī dažas procesa fotogrāfijas.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Kāda cena eiropā, par opija aptuveni 1kg? paldies.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Es jau gadiem ilgi neesmu gatavojis opiju, bet pēdējās pāris reizes tās iegāde ražas sezonā manā valstī varēja izmaksāt ap 2000 eiro, pērkot veselu 1 kg, 100 g maisiņi Spānijā sezonā izmaksāja 600 eiro... svētības brālis.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Paldies, ir lēts.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Es redzu Vācijā laukos sarkanziedu magones, vai tajās ir alkaloīdi? vai kāds mēģina tās griezt un vārīt?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Tās satur dažus (nedaudz toksiskus) alkaloīdus, bet nevienu no opija alkaloīdiem. Es neiesaku tos lietot uzturā, jo tiem nav īpaši vēlamas iedarbības. Tomēr bez p. somniferum ir arī dažas legālas un nekontrolētas magones, kas satur psihoaktīvas vielas (piemēram, Kalifornijas magones, indiešu Meksikas magones, dzeltenās ragainās magones). Dažas no tām ražo arī lateksu, ko var lietot tāpat kā opiju.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Jauki, paldies par atbildi, ka ietaupījāt manu laiku.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Vai sērskābes vietā var aizstāt sālsskābi?
 
Top