Labākais veids, kā izolēt safrolu no sasafrasas ēteriskās eļļas

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Sooo es beidzot dabūju sasafrasas eļļu, un es redzu vairākus veidus, kā to izdarīt...

Visbiežāk sastopamie šķiet šādi:
safrola kristalizācija ar sasaldēšanu
vakuumdestilācija
šķidruma/šķidruma ekstrakcija

( https://www.drugtimes.org/ecstasy-3/safrole.html veida iet pāri ķekars metodes, ja kāds interesē. rakstīts streiks eons atpakaļ)

Kādi veidi ir strādājuši jums, puiši? kādi padomi? domas?

Man ir vakuumdestilācijas iekārta un viss nepieciešamais, lai ar to varētu veikt gandrīz jebkuru ceļu... Tomēr ceru dzirdēt citu cilvēku domas un pieredzi, pirms es apņemos izvēlēties kādu metodi...
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
Vesels temats:
"cant get safrolu? SAFROZIŅOJIET TO!"

Dodieties uz 2. lappusi un sāciet lasīt no turienes, es uzskatu, ka jums vajadzētu atrast lielāko daļu no tā, kas jums nepieciešams, vienkārši pārlapojot šo otro lappusi no augšas uz leju. Dodiet man zināt, vai tas jums der vai nē!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Šķiet, ka lielisks sākums būtu sasaldēšana, kam sekotu vakuumdestilācija, lai iegūtu reaģenta kvalitāti, kas nekad nav briesmīga lieta, bet var būt nevajadzīga atkarībā no tā, ko plānojat darīt tālāk.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tas, manuprāt, ir vislabākais veids. Sveiki.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
@BrownRiceSyrup
@G.Patton
Patiesībā man ir bijuši lieli panākumi ar iepriekš publicēto metodi; kopš atbildes ievietošanas šajā tēmā man ir bijis laiks eksperimentēt.
Tomēr man nepaveicās iegūt rokās sassafrasas eļļu, tāpēc nevaru tieši komentēt procesu, tomēr, pētot procedūru, atklāju, ka manu izvēlēto ēterisko eļļu apstrādāt ir daudz grūtāk, un, lūdzot palīdzību, man pat teica, lai atsakos. Frakcionētās vakuumdestilācijas iznākums bija vājš, un frakcijas, manuprāt, bija pārāk tuvu viena otrai.
Beigās es sadalīju eļļu 1 l caurspīdīga stikla pudelēs un iebāzu to dzīvokļa saldētavā, manuprāt, sākumā nekas nenotika, jo mazajā ledusskapī gandrīz nekas nebija, tāpēc, manuprāt, temperatūra nebija pietiekami zema. Man nebija arī sēklu kristāla.
Pēc aptuveni 2 nedēļām no eļļas izveidojās baltas nogulsnes, kas bija novērotas salipušas un peldošas, turklāt uz vienas no pudeles sieniņām, kas bija ievietota saldētavā horizontālā stāvoklī, izveidojās mazi kristāli. Eļļu no horizontālās pudeles ātri pārlēja citā traukā, pudeli slēdza istabas temperatūrā, un kristāli atkal pārvērtās šķidrumā. Pārējās pudeles izņēma un eļļu ļoti lēni dekantēja, lai pudelēs saglabātu spermai līdzīgo vielu. Atļāva pudelēm atgriezties istabas temperatūrā un izkausēt tajās esošo vielu (lai savāktu visas sasalušās balto nogulšņu daļas, kas tagad bija palikušas, bet nelielos daudzumos veidojās arī uz pudeļu sieniņām).
Ļoti daudz vieglāko, tagad šķidro eļļu apvienoja vienā mazākā stikla pudelē un ielika vēl uz 10 vai vairāk dienām sūdīgajā saldētavā... Eļļu atkal sadalīja pa 1 litram un visas pudeles novietoja horizontāli...
Iedomājieties pārsteigumu, kad pēc šī laika, atverot saldētavu, konstatēja, ka eļļas pudelēs peld vēl vairāk piena nogulsnes, un mazā pudele, kurā viela bija apvienota, bija gandrīz pilnīgi cieta un kristalizējās skaistas figūras visā iekšpusē, uz kuras tā bija novietota.

Es varu sniegt tikai vienu padomu, par ko tika diskutēts tajā tēmā, uz kuru jūs norādīju; viela, kas man izkristalizējās, to darīja efektīvi tikai tad, kad tā tika atdalīta no mātes eļļas. Baltā pienainā viela, kas sastingst no eļļām, nepielipa ne pie dibena, ne pie malām, varbūt lielākā koncentrācijā tā pieliptu, man tā vienkārši peld, un ir ļoti jāuzmanās, lai dekantētu eļļu un neizlietu pienu kopā ar to. Esmu atdalījis gandrīz visu un, kad būs laiks, veiksim vairāk testu, noteikti gribētu eļļu sasaldēt un mēģināt atdalīt ar centrifūgu, tomēr man vienkārši nav laika mēģināt izņemt šo "nelielo" vielas daudzumu un ar to spēlēties, jo man ir klienti, kurus jāapmierina lielākā apjomā. Kad man būs laiks, es to izpētīšu sīkāk, man ir dažas fotogrāfijas, es varētu izveidot pavedienu, lai atdotu šai kopienai.. Ar labāku aprīkojumu es noteikti vēlreiz izskatīšu šo metodi, jo tad, iespējams, tā būtu lietderīga lielākā mērogā.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Domāju, ka papildus sasaldēšanas procedūrai var izmantot garu enerģisku kolonnu, lai šo destilāciju veiktu rūpīgāk.
Tas būtu lieliski!
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Jūs izmantojat tvaika katlu, lai atdalītu sasafrasas eļļu no saknēm?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
H @BrownRiceSyrup - tātad šī saite ir no Strike's Total Synthesis II. Pēc manām domām, tā ir laba grāmata, bet man par to sāk rasties šaubas. Es eksperimentēju ar savu Sassafras, izmantojot Strike minēto 30 % etiķskābes un etanola metodi. Pamatojoties uz vairākiem eksperimentiem, šī metode vai nu nedarbojas, vai arī man nav īstas Sassafras. Tāpēc es cenšos atrast profesionālu laboratorijas testu, lai noskaidrotu, vai man ir Sassfrasa vai nav. Būtu pateicīgi par jebkādiem ieteikumiem. Mani interesē, kāda šobrīd ir jūsu labākā izmēģinātā un patiesā metode, lai izolētu Safrolu no Sass metodes.

Viena lieta, kas ir pareizi, ir tā, ka Illicium Parviflorum satur Safrole lapās un zaros. Pašlaik manā pagalmā aug vairāki "Florida Sunshine". Dažus gadus es no tiem izņemšu dārgo ēterisko un nebūs šaubu, vai man ir Safrole vai nav. Taču pa to laiku es gribu redzēt, vai esmu ieguvis labāko Sass uzkabi ASV, vai arī tas ir tikai kārtējais *****ing con job.

Nav nekā labāka par to, kā stundām ilgi iziet cauri garlaicīgai frakcionālajai destilācijai, ļaujot PdCL maisīties pa nakti metanolā, cīnīties ar hidrohinona putru, stundām ilgi destilēt ar vakuumu un nonākt pie jack diddly *****ing squat.
 
Top