Question Labākais sintētiskais kanabinoīds, kas imitē thc?

chemfox99

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es meklēju sintētisko kanabinoīdu, ko es varu izmantot, lai uzlabotu cbd augu, lai tas iedarbotos līdzīgi thc. Vai JWH-018 ir mans labākais variants? Ko jūs domājat par adb-butinaca?
Paldies par palīdzību.
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
adb-butinaca ir pārāk spēcīga un to ir pārāk viegli pārdozēt, kas patiesībā ir 99% sintētisko kanabinoīdu problēma.

THJ-018
APICA
APINACA
UR-144 (?)
AB-001

Mans mīļākais bija BB-22, jo tam bija līdzīgs darbības ilgums kā THC, tomēr tas pazuda jau sen. Arī bija vieglāk pārdozēt un daudz spēcīgāks nekā tie 5 sarakstā minētie.

Godīgi sakot - jūs nevarat atkārtot THC ar kanabinoīdiem, kurus ir viegli pagatavot. Vienmēr ir problēma vai nu ar reibuma ilgumu, vai ar vielas pārāk neprognozējamu pārdozēšanas laiku, vai pat ar pašu devu.

Pārbaudiet arī:

NNE1
CUMYL-PICA
CUMYL-PINACA

arī n-metilcikloheksāna atvasinājumus.
 
Last edited:

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
mana pieredze ir tāda, ka vienkārši uzsmidziniet un ļaujiet nožūt ----> 15-20 min. kick.
Uzsmidzināt, ietīt cepamajā papīrā, pēc tam ietīt stretch plēvē, 48 stundas ledusskapī, pēc tam 24 stundas istabas temperatūrā, izlaist, ļaut nedaudz ieelpot svaigā gaisā ----> 1-2 stundas kick..
bet es nezinu, vai tas der visām vielām.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
It kā no otras puses, bet kāds ir izplatīto sintētisko kanabinoīdu ilgums? Piemēram, no maksimuma līdz norimšanai? Es vienmēr esmu nedaudz atkritu no marihuānas apmēram 3 stundas, tāpēc būtu labi, ja mazāk.
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
parastā deva no 15 minūtēm samazinās
 

luc

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
APINACA (AKB-48), adamantilindazola karboksamīds, ir vienīgais iespējamais produkts, ko iespējams izgatavot pašam.

Sintētisko kanabinoīdu stiprums var pastāvēt un bieži vien ir atkarīgs no to ķīmiskās struktūras un ietekmes uz organismu. Viens no vislabāk zināmajiem un sintētiskajiem kanabinoīdiem ir "MDMB-CHMICA".

Citi spēcīgi sintētiskie kanabinoīdi, kas bieži tiek minēti, ir "JWH-018", "AB-FUBINACA" un "THJ-2201". Šie savienojumi var būt ārkārtīgi spēcīgi, un to iedarbība ievērojami atšķiras no dabisko kaņepju iedarbības.
 
Top