Question Labākā vietne, kur iegādāties marihuānu tumšajā tīmeklī?

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Es vēlos iegādāties dažas marihuānas tīmeklī, bet man nav lielas pieredzes preču iegādē tiešsaistē. Kāda ir labākā vietne, no kuras pasūtīt, lai netiktu apkrāpts. Kā tās nogādāt, vai man vajadzētu nogādāt nezāles uz manu personīgo adresi?! Lūdzu, palīdziet man un sniedziet padomus, jo es jau zaudēju naudu no krāpšanas.

Paldies! DavidG1
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Pasūtiet tirgū un izmantojiet eskrovizācijas pakalpojumu, lai aizsargātu savus darījumus
 

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Jā! Paldies. Bet šajā tirgū ir tikai daži kaņepju tirgotāji. Es sazinājos ar dažiem, bet līdz šim neesmu saņēmis atbildi. Redzēju arī, ka dažiem pārdevējiem kontaktinformācijas lodziņā ir viņu Telegram. Vai ir droši sazināties ar pārdevējiem cia Telegram? Un man ir arī jautājums par piegādi: Vai man tiešām ir jānorāda savs vārds un adrese pārdevējam, vai arī man jānorāda viltus vārds? Paldies!

Vai jūs zināt pārdevēju, kuram ir laba kvalitāte un ātra nosūtīšana?
 

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Jā! Paldies. Bet šajā tirgū ir tikai daži kaņepju tirgotāji. Es sazinājos ar dažiem, bet līdz šim neesmu saņēmis atbildi. Redzēju arī, ka dažiem pārdevējiem kontaktinformācijas lodziņā ir viņu Telegram. Vai ir droši sazināties ar pārdevējiem cia Telegram? Un man ir arī jautājums par piegādi: Vai man tiešām ir jānorāda savs vārds un adrese pārdevējam, vai arī man jānorāda viltus vārds? Paldies!

Vai jūs zināt pārdevēju, kuram ir laba kvalitāte un ātra nosūtīšana?
 

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
to var atrast kerberos... es iepazinos ar BB, izmantojot kerberos
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5

Nemesis

Neatkarīgi no tā, vai kādam ir iepirkšanas pieredze platformā
 

mahmood

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
ja vēlaties iegādāties no manis, jums tiks nodrošināts eskrovings
 
Top