Vai kāds zina, no kā es varu atkārtoti iegūt triptamīnu?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Gluži vai viss, kas ir manas nākamās zemas temperatūras reduktīvās aminācijas ar citiem psihedēliskiem triptamīniem nosaukumā... n,n-DET, šoreiz, bet tas nav īsti būtiski.

Es arī prātoju, vai man vienkārši nevajadzētu nedaudz izsālīt, lai labāk uzglabātos. Varbūt kā benzoātu? Domāju, ka tas bija tas, kas bija diezgan stabils... tad es varu to atbrīvot no sāls cietuma nelielos daudzumos katru reizi, kad man tiešām ir nepieciešams palaist RXN... tas ir vairāk kaitinošs, bet ne milzīgi.
Noteikti ne tik kaitinoša kā 400+ g izšķiešana! Ha
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ko jūs cenšaties darīt? Rekristalizēt N,N-DET vai nesubstituētu triptamīnu, lai to attīrītu? DET gadījumā karstā heptāna/heksāna ekstrakcija paveiks savu uzdevumu, tāpat kā parastā DMT gadījumā. Triptamīna gadījumā to var izdarīt vēl vienkāršāk, tas ir atkarīgs no daudzuma, ko jūs izmantojat, 400 g triptamīna ir daudz, un varbūt šajā gadījumā vakuumdestilācija būs labāka. Var izmantot arī Soksleta ekstraktoru, ja jums tāds ir, bet atkal, ja jums tiešām ir 400 g triptamīna, ko attīrīt, vieglāk to destilēt labā vakuumā.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Atvainojos, jā, es domāju oriģinālo triptamīnu, es patiesībā galu galā guvu diezgan labus rezultātus, izmantojot etilacetātu, lai rex no....tā no maziem necaurspīdīgiem/tan/dzelteniem maziem kristāliem pārgāja uz lielākiem caurspīdīgiem "cukurīgi" izskatīgiem kristāliem.....un kāpēc? Vienkārši, lai nodrošinātu tīrību pirms dietilēšanas, jo, kad līdz šim esmu mēģinājis veikt dimetilēšanu, man ir bijuši diezgan slikti iznākumi. Un es mēģinu noskaidrot, kur es varu uzlabot savu vispārējo ķīmijas praksi. Es nolēmu būtībā pieņemt, ka lielākajā daļā lietu ir neliels piemaisījums, un tāpēc vispirms veicu vienkāršu atkārtotu oksidēšanu, lai redzētu, kas ir....Tomēr es domāju, ka galu galā tas noteikti nevar nodarīt neko sliktu...

Es arī neteicu, ka es to visu uzreiz pāršķiroju - to var darīt, kad to izmantoju, naktī pirms reakcijas vai dienu pirms reakcijas, kad to uz nakti izžāvēju eksikatorā, bet pēc tam to izžāvēju...

Tas nav SUPER netīrs materiāls, ko es pats dekarboksilēju no triptofāna vai tamlīdzīgi. Tas ir kaut kas, ko es nopirku no Ķīnas, bet gribēju redzēt, cik dzidru un lielu kristālu es varētu no tā izveidot.

Nē, godīgi sakot, es vienkārši izdomāju, ka tā iekļaušana manā vispārējā tehnikā šķiet laba ideja.....

Runājot par destilāciju, neiznīcinot to, es tikko nopirku īsa ceļa destilācijas galviņu... tā bija lēta, nopirku to tāpēc, nevis kādam konkrētam nolūkam.

Man ir daudz triptamīna, jo es strādāju, izmantojot pēc iespējas vairāk dažādu aldehīdu un tiem sekojošo reducēšanu, un es neko nepārdodu. Savā dzīvē esmu darījis daudz n,n-DMT, bet ļoti maz citu triptamīnu, tāpēc daru tikai nelielas reakcijas - vienkārši, lai izmēģinātu šos savienojumus.

Ir patīkami zināt, ka es varu to pārvērst par jebkuru triptamīnu, ko vēlos, ja vien varu iegūt pareizo aldehīdu. Manuprāt, tas ir forši...

Man ir arī 500 g 3,4,5-trimetoksibenzaldehīda - kāpēc? Tāpēc, ka nekad neesmu mēģinājis meskalīnu vai TMA.
Vai man izdosies izgatavot kaut tuvu 250 g no katra? Protams, ne uzreiz, bet visā manā mūžā? ...droši vien lol

Arī no Ķīnas to ir grūti nopirkt, ja vien nepērk vai nu 500g vai 1000g, jo viņi pārdod milzīgus daudzumus.

Patiesībā vienīgais reaģents, ko esmu redzējis pārdodam mazākos daudzumos, bija 2,5-DMOBA, no kura es dabūju 50g, bet viņam droši vien nebija paredzēts man to pārdot lol Es pārkristalizēju arī to....why? Melnā vai pelēkā tirgus avoti...
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Ieraksts no Purification of Laboratory Chemicals, 6. izdevums:


Šķīdība nav norādīta. Man ir nedaudz 5-MeO-triptamīna, un es saprotu, ka vienam vairāk nekā triptamīnam ir jābūt baltam un tīram pirms reakcijas turpināšanas.

Es domāju izmēģināt Hailstorm metodi:

Viņiem bija panākumi arī ar 5-MeO-T.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Man nedaudz paveicās ar etilacetātu, lai būtu godīgs... beigās...

Tas tikai pārvērta to no maziem šķembu kristāliņiem par caurspīdīgākiem un cukuru granulu izskata.

Es saprotu, ka 99 % lietas darbojas tieši no maisiņa, es vienkārši domāju, ka tas nevar kaitēt, vai ne.....

Mana pieredze liecina, ka ir tikai laba prakse atkārtoti eksaminēt reaģentus...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
DET ir nestabils triptamīns neatkarīgi no tā, kādu sāli jūs gatavojat. DPT ir daudz labāks, ja nepieciešams to uzglabāt ilgu laiku.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tas ir interesanti. Es esmu pārliecināts, ka tas gadu gaitā ir pārdots kā RC, un esmu diezgan pārliecināts, ka viņi to pārdeva kā fumarātu, bet nē, es plānoju to paturēt, lai izmēģinātu dažas reizes... tas ir par to.
Tā vienkārši gadījās, ka es varētu iegūt acetaldehīdu, tas ir viss patiešām...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Es plānoju strādāt, ja varu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@DavidNichols

Ak, mans dievs! Tikko meklēju puslīdz šaubīgus propionaldehīda piegādātājus, lai pats varētu pārliecināties, vai DPT ir tik daudz labāks par DET.
Es vienmēr vienkārši pieņemu, ka sintēzēm vajadzīgie reaģenti šajā valstī nav pieejami, bet patiesībā diezgan daudzi no vienkāršiem aldehīdiem patiešām ir pieejami...

Man nebija ne jausmas! Kāds idiots...

Tas tikai pierāda, ka ir vērts izpētīt, kas ir skatāms, kas nav un kas ir vienkārši viegli pieejams! 😱
 
Top