• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Amphetamine Vai amfetamīni, kas izgatavoti no a-eļļas, izklausās pēc labas receptes?

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,

Man tika parādīta "alternatīva" bāzes paskābināšanai, izmantojot metanolu un neizmantojot acetonu.
Man tika parādīta šāda recepte:

- 2000 ml A-eļļas (ph12).
- 3,060 ml metanola
- 440 g sērskābes

Vispirms visi produkti tika ievietoti saldētavā.

Pēc atdzesēšanas A-eļļu un metanolu sajauca.

Pēc tam pakāpeniski pievienoja sērskābi.

Rezultātā tika iegūts šķīdums ar ph 7,7/7,8.

Pēc tam maisījumu, sadalītu vairākās porcijās, ievietoja saldētavā.

No maisīšanas beigām līdz pēdējās porcijas ievietošanai saldētavā pagāja 2-3 minūtes, un ph bija paaugstinājies līdz aptuveni 8,1.

Iznākums, ņemot vērā bāzes daudzumu, ir 1:2, tātad aptuveni no 2 l A-eļļas mēs ieguvām 4 kg pastas.

Tas nozīmē, ka iztvaicēšanas posma nebija.


Kā jūs domājat?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
et tu consomme ca comme ca ? votre prod avec 3k de methanol en sauce et 5OOgr d'acide sulfurique pour le brulant ? ^^^

nav avopration, jo viņi to liek saldētavā, lai tas paliktu pastas formā un nezaudētu svaru, es pieņemu.....
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, atvainojiet par novēloto atbildi...
Es piekrītu jums par metanolu, iespējams, tas tika darīts, lai iegūtu labāku iznākumu. Kas attiecas uz sērskābi, tur pat nedaudz pietrūka, lai samazinātu ph! Vai jūs kādreiz esat nēsājis sērskābes kannas? Tas nemaz nav tāds pats svars kā ūdens; blīvums ir daudz lielāks.
 

iliketrain

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Es nedomāju, ka patiešām ir kāda recepte, vai arī es izmantoju IPA un koriģēju ph, līdz tas ir neitrāls Es nedomāju, ka jums ir nepieciešams tik daudz šķīdinātāja.
 
Top