Question a-PVP cena

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Hei, es sintezēšu savu pirmo reizi a-PVP un sākšu to pārdot šeit, kāda ir cena par 1g?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Es dotu jums 100 dolāru, lai to izmēģinātu, bet 50 dolāri, iespējams, ir mazumtirdzniecības cena. Tas ir tikai mans pārspīlētais amerikāņu viedoklis. Šeit to dēvē par zombiju sejas apēdēja narkotiku.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Labi, es dotu u bezmaksas paraugs, bet im kuģniecības no Vācijas, idk, ja tas būtu zemes.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
To varētu veikt, lai ar pareizu slēptu, Vācija nav viena no mūsu problemātiskajām valstīm, bet piegāde ir neprātīga ( man, lai jums kaut ko nosūtītu, sākas no 20 dolāriem par mazāko paku. Es novērtēju piedāvājumu, es varētu jums parādīt savu maku un to, ka es maksāju par paraugiem, kas man tiek piedāvāti bez maksas, jo es atbalstu mūsu pārdevējus, un bezmaksas paraugs pārdevējam nav bezmaksas. Man ir vēl 2 bezmaksas paraugi no Eiropas, kurus neesmu izmantojis. Ļaujiet nabaga bērniem ņemt paraugus. Vai jūs zinājāt, ka es pats dalīju bezmaksas paraugus! Pašlaik man sakiet, ko vēlaties, un es to atradīšu. HEISENBURG patiesībā apmaksā rēķinu un dāvina paraugus, es esmu tikai tā pārstāvis ASV. Ja mēs tikai varētu pierunāt Judy Lui Who (tas nav īstais vārds) nogādāt šo velarafenona paleti uz noliktavu štata pusē, es to visu nopirktu. Velarīns (augs) šeit ir invazīva suga, tāpēc es varētu sākt ar to un pēc 15 īsiem sintēzes laikiem apbērt savu piebraucamo ceļu.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Paldies u par ur piedāvājumu, es to patiešām novērtēju, es ziņošu u privātā un pastāstīšu u par savu progresu. :)
 
Top