Question 52190-28-0 problēmas no ķīniešu rūpnīcas.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Sveiki visiem, pirms 1 mēneša no sava jaunā piegādātāja @AnnieGalaxy saņēmu 5 kg 52190-28-0.

Produkts ir brūns, un šķiet, ka tā smarža, tekstūra un izskats ir līdzīgs oriģinālajam 52190-28-0, problēmas rodas, kad mēģina veikt sintēzi.
Pirmkārt, šis produkts nešķīst DCM vai THF, pat ne EtOH, kā minēts literatūrā, tā ir pirmā problēma.
Pēc tam, kad pamanīju šo problēmu, es veicu kušanas temperatūras pārbaudi, un rezultāti ir tādi paši, kā norādīts literatūrā, aptuveni 85 °C. Šis produkts šķīst tikai ūdenī.

Zinot šī produkta sintēzes rūpnieciskās ražošanas metodi, es domāju, ka varbūt tajā ir piemaisījumi, piemēram, broma pārpalikums, un es to mazgāju ar nātrija tiosulfāta 10 % šķīdumu, bet tas nedarbojas.
Visbeidzot es mēģināju veikt Bk-M sintēzi, izšķīdinot produktu (50 g 52190-28-0) piesātinātā ūdens šķīdumā/NaHSO3 un pēc tam pievienojot DCM. Es gaidu slāņu atdalīšanos, un šķiet, ka produkts bija DCM, bet, kad es pievienoju metilamīna ūdens šķīdumu, temperatūra nepalielinās, nekas man neliecina, ka šeit nenotiek metilaminācija, bet pat ar šo indikatoru es turpināju sintēzi. Pēc 90 minūtēm metilaminēšanas es pārtraucu maisīšanu, un notiek slāņu atdalīšanās.
Es paņemu organisko slāni un pievienoju 37 % HCl pilienu pa pilienam, joprojām ph 5,5, un pēc dažām dienām nekas neparādās.
Es mēģināju sintēzi ar THF un NMP, un arī nekas nenotika.

Es gribu zināt, vai ir vairāk cilvēku, kam ir tāda pati problēma.

Man ir paveicies, jo mans jaunais piegādātājs @AnnieGalaxy teica, ka tā bija rūpnīcas problēma pirms Ķīnas februāra brīvdienām, un viņa gatavojas nosūtīt man vēlreiz un BEZ MAKSAS citus 5 kg 52190. Es iesaku sadarboties ar šo piegādātāju, viņa ļoti ātri atbild uz jautājumiem un sniedz piedāvājumus.

Paldies @Acidosis par visu manu šaubu atrisināšanu saistībā ar šī produkta pārbaudi un šo sintēzi.
 
Top