4mmc, vai tas ir obligāti jākristalizē?

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
(4mmc) Pēc paskābināšanas un filtrēšanas procesa un mazgāšanas ar sausu aktonu mēs iegūstam mef pulveri. Vai mēs varam šo pulveri patērēt pēc žāvēšanas? Vai mums tas ir jākristalizē? Vai tas ir obligāti? Es zinu, ka tas padara mūsu produktu tīru? Bet ko darīt, ja mēs izlaižam kristalizāciju?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Tad tas ir vājš un pilns ar sūdiem, tāpēc jums ir jāņem daudz vairāk. Tas nebūs tik jautri. Nevajag to šņukstēt, Dieva dēļ. Jūs varētu to attīrīt citos veidos, bet pārkristalizācija ir lēta, un kristāli ir nozares standarts. Tas ir vienīgais veids, kā iegūt kristālus. Es nedomāju, ka bez divām pārkristalizācijām var iegūt A klases kristālus. Esmu redzējis 6 mēnešus vecus kristālus, kas bija kā kvarca kopas.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Jā, jā, mans ir nekonsumējams, līdz es crystalz, vai jūs varat man pateikt, kāda veida pulveris stuff es varu pievienot 4mmc, lai padarītu to, svars vairāk, mani draugi man teica, ka stuff es varu un viens pieejams tirgū ir ļoti liela atšķirība, mans ir ļoti spēcīga
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Jā u ir maģisks 4mmc lol
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Nu jūsu vienīgais no visas vietnes, kam ir jautājums par " pārāk spēcīgu " 4mmc. Tātad maģiskais 4mmc
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
"Spēcīgs" nenozīmē "labs". Aplūkojiet jautājumu par kristalizācijas izlaišanu, un jūs izvilksiet, kas to padara "spēcīgu" un ko tas patiesībā nozīmē vismaz sirds un asinsvadu terminos.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Nē. Mēs to šeit neatbalstām. Iekasējiet no viņiem vairāk naudas. Gudri cilvēki maksā par kvalitāti, un tam ir vairāki labi iemesli. Jau tagad tas sver par 50 % vairāk nekā kvalitatīvas lietas.
 
Top