Išeiga ar laikas?

What would you prefer:

  • Increase reaction yield insignificantly (~5-15%)

  • Reduce reaction time and labor intensity, but loose some the product


Results are only viewable after voting.

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki atvykę! Vykdant chemines sintezes susidaro tikslinių produktų likučiai. Jie susidaro dėl tam tikrų manipuliacijų, pavyzdžiui, plovimo, sluoksnių atskyrimo, dekantavimo, parūgštinimo (druskų susidarymo) ir pan. Tokius produktus galima surinkti papildomai ekstrahuojant, distiliuojant ir kristalizuojant, kad sintezės išeiga nežymiai padidėtų. Šios manipuliacijos užima šiek tiek laiko ir pailgina visą sintezės procesą. Be to,tai užima daugiau laiko laboratorijoje, o tai susiję su galimais slaptumo pavojais.

UPD
Kai kurių populiarių sintezių dumblas yra prarandamas.
 
Last edited:

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
jei u mokausi padaryti, tada laikas nėra problema.
jei u pagamino 3/4mmc 3/4cmc apvp/bkndma 20kg arba 100kg yra ne daugiau kaip 2dienos pagamino miltelius 2mažiausiai savaitės pagamino kristalą
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Šios temos 😬 nevadinčiau 15 % nereikšminga. Spėju, kad gal Lenkijoje, kur pirmtakai teka kaip vanduo gatve, bet tie iš mūsų, kurių užpakalis savaitę lieka susiraukšlėjęs tikintis, kad paštas pasieks dėžutę, norės surinkti tuos 15 %. Jei turiu pirkti plastikinį suvirinimo siūlą už 40 dolerių už pintinę ir iš jo distiliuoti DCM, norėsiu jį susigrąžinti. Jei galėsiu nusipirkti litrą už 30 dolerių, tikriausiai jį paliksiu.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
I 2. mano, kad 15 % yra pastangų, laiko ir pinigų švaistymas. Matydami, kad reakcijos įvertinimas yra toks, koks yra. 67,1 % žmonių, mano nuomone, iš tiesų rausia dugną, atlikę sintezę ir atlikę ekstrakcijas ir t. t. Asmeniškai man 15 % yra niekas, kai pirmoji pakartotinė kristalizacija gali sumažinti jūsų produkto išeigą bent 20-35 %, lengvai gal net daugiau!
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Tai priklauso nuo to. Susidurti su dumblu jokiu būdu neverta. Net ir teisinėse pramonės šakose dumblas yra vienas sudėtingiausių dalykų, su kuriais tenka susidurti. Originaliame užraše jis naudoja tik 5 ml 25 % NaOH tirpalo. Kiekvienam gramui Al sunaikinti reikia maždaug 9-9,3 g NaOH. Taigi maždaug 54-55 g NaoH (100 %), pažadu, kad dumblo daug neliks.

Be to, 65 % yra labai maža išeiga, yra geresnių šio metodo patobulinimų. Metanolis yra kur kas geresnis, Al grūdeliai niekada nevirsta plėvele ir geresnis Al / Hg santykis.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Matau, nuo ko tai priklauso. Šiuo metu dėl didesnio pavojaus skrebenu dugną dėl kiekvieno cento. Optimaliu atveju norėčiau mažinti laiko ir darbo sąnaudas, jei norite padidinti išeigą, tiesiog padidinkite mastą.
Tuo atveju, kai tai nėra pati bendra procedūra, o pasirinkimo klausimas, kai reikia skirti akimirką 2-am ar 3-iam plovimui ir tai galima padaryti tik tada ir tada, aš už. Nuolat ieškau trumpųjų kelių ir daugiafunkciškumo, pavyzdžiui, jei galima tęsti darbą ir kažką atidėti į antrą planą, tada grįžti ir iš naujo plauti, o tada vėl pridėti tai prie atliekamo eksperimento. Arba pridėkite pakartotinai išplautus ir (arba) ekstrahuotus produktus prie savo perdirbimo krūvos - arba prie savo "dumblo".
Perdirbimo nuosėdų atveju - sukaupkite 10 ar 20 pakuočių ir viską atlikite iš karto, kai turite laisvo laiko arba kai reikalai tampa įtempti. Nedidelis produkto kiekis bus prarastas plaunant ir valant, tačiau bendra išeiga dėl to labai nenukentės. Tačiau dėl priemaišų praradimo sumažėja bendras svoris, o aš už tai pasisakau. Bent jau man prioritetas teikiamas saugai, kokybei, o tada efektyvumui ir nuostolių mažinimui.
 
Top