Kodėl mano distlliacijos užtrunka amžinai ?

methyllordir

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
1
Esu tik naujokas ir bandžiau distiliuoti daugelį aliejų, tirpiklių, vandens ir aliejų mišinių bei vandens ir tirpiklių, ir tiesiog atlieku paprastą distiliavimo konfigūraciją su įprastomis stiklinėmis ir kitais daiktais, bet nesvarbu, ką distiliuoju, tai trunka amžinai
pavyzdžiui, jei turiu vandens ir aliejaus mišinį, per 4 valandas distiliuojama tik 10 ml.

žiūrint per daug procedūrų ir nustatymų youtube ir internete, atrodo, kad mano nustatymuose nėra nieko blogo, bet tai tiesiog keistai užima daug laiko ?!?

Be to, naudojant vakuuminį siurblį visa vieta prisipildo dujų (per daug atliekų), be to, matau, kad paprastiems distiliatoriams vakuumas nėra būtinas, bet man atrodo, kad be jo neįmanoma distiliuoti?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Papasakokite daugiau apie tai, ką šildote, ką kaitinate, kokius stiklinius indus naudojate ir pan.
Ar naudojate kokią nors vonią? Ar apvyniojate kolbos viršų ir koloną pirmaisiais keliais cm ?
 
View previous replies…

methyllordir

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
1
Naudoju laboratorinį elektrinį šildytuvą / magnetinę maišyklę ir laboratorinius borosciklato stiklinius indus, kaitinimas vonioje tik padeda tirpalui greičiau įkaisti, bet tikrai neatrodo, kad padeda pačiai distiliacijai

Nebandžiau apvynioti kolbos ar minėto stiklo
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Kolbos + kolonos izoliavimas aliuminio folija padės išvengti šilumos nuotėkio ir taip pagreitins distiliavimą, vis dėlto distiliavimas užtrunka.
Norite užtikrinti, kad šiluma aparato viduje būtų pastovi, kad distiliacija galėtų vykti.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jėzau Kristau, ar aš šiandien turiu problemų.

Parodykite aiškią visos savo įrangos nuotrauką, aš naudoju tokią pačią įrangą kaip ir jūs vakuuminiam distiliavimui ir neturiu jokių problemų.
 
Top