Question Kur įrengti savo laboratoriją?

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Kaip manote, kur būtų tinkama vieta laboratorijai įrengti?
Neseniai mačiau skelbimą apie pigią biuro patalpų nuomą biurų pastate.
Kaip manote, ar gera idėja įrengti laboratoriją biurų pastate? Žinoma, aš negaminsiu narkotikų, kai ten yra kitų žmonių, bet gaminsiu juos naktį arba tada, kai kitų žmonių nebus.
Ką apie tai manote?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Jį galite nustatyti bet kur, generatorių darbas. Jums tenka susidurti su nepakenčiamu kvapu.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Taip, aš žinau. Planavau nusipirkti growtentų, skirtų piktžolėms auginti. tai turėtų filtruoti visus kvapus, kuriuos skleidžia sintezatorius. Turiu omenyje, kad visiems atrodytų keista, jei biurų pastate užuostumėte izopropilo alkoholio ar acetono kvapą.
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
IPA ar acetonas turėtų mažiausiai rūpėti.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tai tik pavyzdys. Nebėgiosiu su kilogramu P2NP po biurų pastatą, kai esu apsvaigęs nuo kokso, ir nerodysiu jo visiems. Nebūčiau toks kvailas. Aš net nevartoju narkotikų ir gaminčiau tik tada, kai visi išeina iš pastato.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Įsikurkite ten, kur jums patogu, niekas niekada jūsų nematys, naudokite tik tai, ko jums reikia, padėkite tai į šalį, kai baigsite, vadovaukitės sveiku protu, o taip, ir niekada neminėkite narkotikų, nebent jums patinka į kalėjimą panašios struktūros aplinka arba esate verčiami daryti policijai dalykus, kuriuos sužinoję kas nors tikriausiai nerastumėte idealaus draugo

Apibendrinant, tik jums reikalingą aparatūrą, nieko daugiau, švariai išvalykite ir padėkite į šalį, kai pradėsite dirbti, naudokite tik jums reikalingas chemines medžiagas ir tik tokiais kiekiais, kokių reikia, o tada, priklausomai nuo to, ar jums patinka analinis seksas, pasakokite žmonėms apie savo pasiekimus arba laikykite burną užčiauptą
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Buvau šiek tiek nusivylęs, kad čia pamačiau nuorodą iš kitos temos, susijusią su laboratorijų vietomis, tarsi vienas iš jų būtų galutinis atsakymas, o radau tik tai. Prašau nepriimti to kaip asmeninio išpuolio, bet tikiuosi, kad mano tono, sarkazmo ir perspektyvos derinys įteigs mano mintį visiems besidomintiems. Kaip atsakymą į pranešimus: Aš jaučiuosi patogiai savo miegamajame. Tai nereiškia, kad jis yra ideali vieta laboratorijai įrengti. Tikriausiai bloga idėja pradėti "narkotikų laboratoriją" įrengti ar veikti nuomojamoje nuosavybėje, nes nesate savininkas ir ne vienintelis asmuo, turintis raktą, komercinėje įstaigoje taip pat? Na, manau, kad viskas gerai... tol, kol tai vyksta po darbo valandų ir jūs įsitikinote, kad jums patogu. Taip, tiesą sakant, pasirūpinkite, kad jums būtų tikrai patogu, kol rizikuojate savo gyvybe ir laisve. Apsivilkite pižamą, jauskitės kaip namie. Suprantu, kad sakydamas "patogiai" iš esmės turi omenyje tik pasitikėjimą savimi, kad galėtum veikti bet kokiu pajėgumu, kurį gali pateisinti kaip "saugų". Tačiau aš nė kiek tuo nesidžiaugčiau, nes tai tikrai gali vesti tik į pasitenkinimą.
.
Ką jie sako apie pasitenkinimą? (Pamiršau, bet...) Niekada neapgaudinėkite savęs apgaulingu saugumo jausmu, bet ir nesidarykite žilų plaukų dėl to nerimaudami." Aš nesu apsvaigęs nuo kokaino, nevaikštau po pastatą kvepiantis eteriu su kilogramu metilamino, nekalbu su visais, kurių ten ir taip nėra, todėl "viskas gerai".'" Stenkitės vaidinti tą, kas sakotės esąs ir ką turėtumėte daryti, ir stenkitės neatrodyti kaip paranojiškas, neužtikrintas ir nestabilus nelegalių narkotikų gamintojas, įtartinai bandantis nuslėpti savo veiksmus. Su kiekvienu virėju elkitės taip, tarsi teisėjas, prisiekusieji ir egzekutorius būtų pakeliui atlikti jūsų sveikatingumo patikrinimą, kai tik išleisite savo neapdorotą produktą su militaristine iniciatyvumo dvasia. Jei įmanoma, pradėkite ardyti ir valyti, pavyzdžiui, prieš pakartotinę kristalizaciją arba jos metu.

Priešingai populiariam įsitikinimui, kalėjimai ir įkalinimo įstaigos nėra pilnos homoseksualių prievartautojų ir (arba) informatorių. Be abejo, jų yra kur kas daugiau, nei galima patvirtinti. Man teko apsilankyti keliose iš šių mielų įstaigų. Nežinau, kur ar kaip mėgsta atlikti bausmę visi kiti, kiekvienam savo, aš mieliau būčiau nuošalyje nuo šios lygties. Galbūt dėl stereotipo kaltas Holivudas. Tiek sodomija, tiek bendravimas/kompromitavimas su valdžia, bet kokiu lygmeniu, paprastai visuotinai ir atvirai vengiama. Net "OK" kalėjimo prižiūrėtojai nemėgsta įskundėjų, nes patys prižiūrėtojai taip pat būna įskundžiami. Aš pats mieliau skaitau ir treniruojuosi, šachmatai irgi šaunu. Laisvės praradimas dėl to, kad tave pagavo darant tai, ko neturėjai daryti, yra savaime suprantamas dalykas, nors taip neturi būti ir mes velniškai stengiamės. Tam tikru momentu to reikėtų tikėtis ir planuoti, nors kartais didele kaina to vengti.

Mano patarimas: pirmąją dieną įkrėskite didžiausiam vaikinui į užpakalį arba tapkite kieno nors..... eee, turiu omenyje... Gerbk visus, bet stenkis nesusidraugauti. Nesijunk į jokias gaujas. Laikykis "savų žmonių." Nelošk azartinių lošimų ir nevairuok. Laikyk savo šūdus sau. Jei esi tvirtas vyrukas, rūpiniesi savo reikalais ir žinai, kada reikia atsikirsti, tau nereikėtų dėl nieko nerimauti. Greičiausiai niekas nesiruošia tau nieko primesti, policininkas ar sukčius, jei pats to nekviesi. Jei manote, kad pažeisite įstatymą ir niekas niekada nieko baisiai nesugadins, esate iliuzionistas. Jūsų pačių kraujas gali būti įtikintas parduoti jus į upę "dėl jūsų pačių gerovės"... "Kad nepakenktumėte sau ar kitiems." Iš tiesų, palaidos lūpos skandina laivus.

Esmė, kaip man sakė senbuviai: "Jei negali atlikti bausmės, tai nedaryk nusikaltimo." Jei nori pasitempti, pasiruošk pasekmėms ir su jomis susidoroti, TIKRAI. Pažadu, kad žmonės išklausys ir pasakys: "Na, tai šlykštu", bet galiausiai niekam nebus nė motais, kaip tau nepasisekė ir kaip viskas susiklostė. Protingos bitės už pirmąją pinigų kupiūrą neperka besisukančių ratlankių ir lipdukų savo naujam "Escalade" automobiliui. Jos pasilieka juos juodai dienai, kai prireiks advokato ir užstato, o visi netikėtai atsuks nugarą. Atsiprašau už bet kokį įžeidimą. Nenoriu nieko pasakyti, tik padėti. Taip pat atsiprašau už didžiulį nukrypimą į kalėjimo temą, tačiau šiame forume nemačiau daug patarimų iš ko nors, kas turėtų realių įžvalgų ar patirties, ką daryti, kai gyvenimas tampa SNAFU. Ne visi mes ketiname pasiekti finišo liniją sveiki, jei apskritai ketiname. Statistiškai daugelis iš mūsų šiame kelyje vienu ar kitu momentu atsitrenks į sieną. Tikiuosi, kad BB komanda skris virš radaro. Linkiu jums visiems kuo didžiausios sėkmės ir pasisekimo bei daug vaisingų virėjų! Taip pat atsiprašau už šį postą.
---S meile ir pagarba. o7
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Aš nesu ant tavęs supykęs, vyruti, viskas, ką tu sakai, yra tiesa yra vieta, kur galima įdėti yra būdų, kaip tai padaryti teisingai, bet tave pagaus arba vietinis verslininkas tave f***ins, arba tu galiausiai dirbsi jiems tai atsitinka išdavystė įvyks, kai tik tapsi populiarus, ypač jei turi sunkiai randamą populiarų jūsų dienos bus greitai suskaičiuotos, net jei niekam nesakysite, o žmonės, kurie klausia, kur įrengti laboratoriją, turėtų gauti atsakymą, kurį aš pateikiau, mano kuklia nuomone, tai ne visai teisingas atsakymas visiems, bet tikrai teisingas atsakymas tiems, kurie klausia, kur turėčiau įrengti narkotikų laboratoriją. Gali būti argumentas, kad galbūt jis tiesiog smalsus yra daro tyrimus knygos yra nori pasistatyti narkotikų laboratoriją ten, kur turi daugiau pinigų nei proto. Patikėkite manimi, aš nematau šių dalykų, nes man rūpi tikri žmonės, ir aš tikrai ne tik bandau padėti. Palyginčiau tai su žmonėmis, kurie melavo apie vartojamas dozes, bandydami pasigirti sakydami, kad parašė dozes ir kaip viskas pasirodė gerai, ir aš niekada nemaniau, kad žmonės iš tikrųjų tai laikys realybe ir vartos 250 mg Etizolamm. Ar saugomos linijos NBOMe junginių gerai jaučiuosi blogai žmonės, kaip kad baigiasi ligoninėje kalbėti su policininkais baigti turėti dalykų uždrausti turintys bendruomenė atrodo kaip f****** chuliganai tai kiekvieno atsakomybė neskatinti bendruomenės naikinimo. Niekada gyvenime nesijaučiau vyresnis nei rašydamas pareiškimą "atgal į mano dieną man rūpi ši vieta pasitraukite nuo mano vejos".
 
Last edited:

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Mano patarimas: pirmąją dieną duokite į užpakalį didžiausiems vyrukams arba tapkite kieno nors suka..... eee, turiu omenyje... Gerbkite visus, bet stenkitės nesusidraugauti. Nesijunk į jokias gaujas. Laikykis "savų žmonių". Nelošk ir nesidulkink. Laikyk savo šūdus sau. Jei esi tvirtas vyrukas, rūpiniesi savo reikalais ir žinai, kada reikia atsikirsti, tau nereikėtų dėl nieko nerimauti. Greičiausiai niekas nesiruošia tau nieko primesti, policininkas ar sukčius, jei pats to nekviesi. Jei manote, kad pažeisite įstatymą ir niekas niekada nieko baisiai nesugadins, esate iliuzionistas. Jūsų pačių kraujas gali būti įtikintas parduoti jus į upę "dėl jūsų pačių gerovės"... "Kad nepakenktumėte sau ar kitiems." Iš tiesų, palaidos lūpos skandina laivus.


tai padarys. STFU, tvarkykitės su savais žmonėmis ir nebūkite kvailys. elkitės normaliai. baigta.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Ir ne, aš įsižeidžiu dėl jūsų projekcijos, kad manote, jog ką nors žinote apie gyvenimą keičiančius patarimus, kuriuos teikiate, buvo toks pasitikėjimas savimi, kad tai trikdo girdėti, kaip duodate patarimus, pagrįstus absoliučiai jokiais realaus pasaulio nieko Aš galiu būti bet kas Aš galiu viską išgalvoti Aš galiu būti pokalbių programa, bet tai, ko aš nedarau, tai skatinu žmones daryti kvailus dalykus aukščiausiu įmanomu mastu Tiesiog pagalvokite apie tai, žmogau
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Brolis Esu dar labiau sutrikęs nei buvau anksčiau. Su kuo tu, po velnių, kalbi? Su manimi? Su kuo nors kitu?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Apgailestauju, kad taip manote, @testint - manau, kad jis kalba su manimi @Kanalratte556
Tačiau nemanau, kad padariau tai, kuo mane kaltinate. Tikrai ne tyčia. Dar kartą perskaitykite, ką pasakėte, ir "tiesiog pagalvokite apie tai, žmogau
Aš tyčia nė vieno nevadinau vardu ar iš vardo, taigi... nebūkite toks jautrus, prašau. Mes visi čia bendraujame turėdami tikslą padėti ir mokytis vieni iš kitų ir vieni su kitais (tikiuosi).

Gyvenimą keičiantys patarimai? Su tokiu pasitikėjimu ir -absoliučiai- be jokio realaus pasaulio ....anything.... ? Ar aš ką nors paskatinau daryti kvailystes plačiu mastu? Pagalvoti apie ką konkrečiai? Mano patarimas buvo ir yra paprastas: nėra protinga kada nors patogiai įsitaisyti darant nusikaltimus - taip paprastai sugaunami kitaip sėkmingai veikiantys nusikaltėliai. Nerizikuokite, jei negalite susidoroti su pasekmėmis. Turėkite susitaupę pinigų minėtų pasekmių atveju. Galbūt nesinaudokite vieša vieta slaptai narkotikų gamybai. Pasistenkite nesiartinti prie vadinamųjų sodomitų ir policijos vergų, jei vis dėlto pateksite į kalėjimą.

"Mano patarimas: pirmąją dieną duok į užpakalį didžiausiam vyrukui arba tapk kieno nors suka..... eee, turiu omenyje..." -- buvo skirtas šiek tiek humoro, siekiant nuginkluoti bet kokį tariamą įžeidimą. @testint Atrodo, kad tavo patarimas tėra: "Pasirink vietą, kurioje tau patogu, ir tylėk, nebent tau patinka kalėjimo seksas". Atleiskite, kad žaidžiu "velnio advokatą" jūsų punktams ir pridedu savo du centus prie viso reikalo. Niekada nereikėtų manyti, kad kas nors yra garantuotai saugu arba kad jie viską žino, tai viskas, ką bandau pasakyti. Žinau, kad nežinau visko, nesistengiu elgtis ar atrodyti taip, tarsi žinočiau. ....Vis dėlto žinau, ką žinau. Niekas negali to atimti ir, jei reikės, skelbsiu tai iki paskutinio atodūsio.

Priimk tai, ką pasakiau, ko tai verta, drauguži. Kuris neturėtų būti vertas nė velnio. Juk aš tikrai esu niekas, iš interneto, kuris viską išgalvoja, kaip tik eina, gal net galiu būti AI. Taigi nereikia įsižeisti. Tai nebuvo skirta kaip puolimas ar ginčas, tik pasiūlymai ir kritika. Visais būdais darykite, ką norite. Daugiausia kalbėjau apie idėją rizikuoti ir būti pasiruošusiam pasekmėms... Tiesiog BŪK ATSAKINGAS už savo veiksmus, svarbiausia - prieš save.

Kalbant apie "absoliučiai ...bet kokį realų pasaulį ...NIEKO", nes trūksta geresnio žodžio. Minėjau, kad iš tikrųjų buvau šiose vietose, daugiau nei porą kartų keliose vietose, ilgesnį laiką. Kaip jau sakiau, ne visi lankytojai galiausiai tampa išmatų pidžėjais su minkštais užpakaliais. To pasitaiko, bet taip pat nesunku išvengti visos tos košės, jei norėtųsi jos išvengti. Nesistengčiau niekam nurodinėti, kaip gyventi kalėjime ar už jo ribų, manau, kad mano patarimai, kaip atlikti bausmę (jei tektų) be viso papildomo šlamšto, yra gera pradžia tiems, kurie bando būtent tai daryti. Neleiskite, kad tai, ką pasakiau, sulaikytų kurį nors iš jūsų nuo šlovės. Padaryk tai tu, žmogau. Būkite tokie, kokie tik galite būti. Būk saugus <3
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Ačiū, man reikėjo, kad tikrai padaręs dalykus pats ir žinodamas, kaip toli tikrasis dalykas dėl geresnio termino trūkumo yra nuo realaus gyvenimo šūdų, kuriuos patyriau, daro mane šiek tiek nuobodų 8 turėtų sustoti ir prisiminti, kad viskas yra ne taip, kaip tai, ką patyriau, ačiū už jūsų atsakymą
 
Top