Question būdai, kaip gauti efedrino Aus

FyreFoX1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, pirmiausia noriu atsiprašyti, jei tai kvailas klausimas, nes esu naujokas čia, bb, bet daug skaičiau

nesu tikras, ar yra paprastas sprendimas

bet man buvo įdomu, kaip australijoje dėl griežtos narkotikų kontrolės (pvz., psuedoefedrino) asmuo galėtų gauti pagrindinių cheminių medžiagų metamfetaminui gaminti?

taip pat man buvo įdomu, kad žinau, jog į Ameriką ir ES įvežamų paketų kiekis didėja, todėl muitinei sunkiau gauti paketus su cheminėmis medžiagomis, bet ar Australija yra saugi vieta, net jei siuntinys neateina į jūsų namus?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
mano nuomone, priklausomai nuo šalies, iš kurios perkate, ir nuo to, ar jie tą dieną tikrina prekes iš tos šalies, jos yra 50/50 lošimas, dėl nedidelio kiekio gali būti gautas laiškas iš muitinės, kuriame nurodoma, kad jūsų siuntinys buvo konfiskuotas ir nebandyti dar kartą, arba apie tai gali būti pranešta federalinei policijai ir jūs pateksite į radarą.
 

Seekinglife01

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 8, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
BMK ir metilaminas ir kt. Visada būna iki šiol. Darykite tai nedideliu kiekiu, ne daugiau kaip 4 kg, ir ženklinkite kaip kažką kita. Nesiųskite jo į savo namus, suraskite namą gatvėje, kur visą dieną dirba poeple arba namą iki nuomos ir jis tuščias. Pseudoefedrino dar nesu bandęs, bet jei galėčiau, pabandyčiau. Negaliu rasti tikro tiekėjo.
 
Top