Keletas klausimų apie amfetaminus ir metamfetaminus

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Turiu keletą klausimų, į kuriuos reikia atsakyti, o mainais už tai nemokamai paskelbsiu keletą svarbių duomenų apie amfetaminus ir jų pirmtakus, kurių šioje svetainėje trūksta atlikus kitą testą.

1. Ar D-amfetamino hidrochlorido kristalai gali būti parduodami ir rūkomi kaip Ledas? (Ledas reiškia D-metamfetamino hidrochlorido kristalus. jei jų funkcijos labai nesiskiria, planuoju tiesiogiai paskelbti, kad D-amfetamino hidrochlorido kristalai yra D-metamfetamino hidrochlorido kristalai).

2. Ar D-amfetamino hidrochlorido kristalų ir D-metamfetamino hidrochlorido kristalų degimo ir išpurškimo dūmų koncentracija ir (arba) kvapas sutampa?

3. Dėl kažkokių priežasčių negaliu rūkyti metamfetamino pats, bet ar kas nors gali man pasakyti, koks tiksliai turėtų būti metamfetamino kvapas? Esu užuodęs gryno amfetamino hidrochlorido miltelių kvapą ir jis kvepia kaip lauro uogų ar spanguolių kvapas kartu su žolių augalų sulčių kvapu. Kaitinamas ir išpurškiamas jis kvepia šiek tiek keistai, bet jo poskonis leidžia man pasijusti taip, tarsi suprasčiau, kodėl ICE vadinamas "kiauliena". Ar šis kvapas teisingas?

4. Žinau, kad D-amfetaminas yra mažiau veiksmingas nei D-metamfetaminas, vartojant tą pačią dozę, tačiau kiek jis silpnesnis už D-metamfetaminą? Pavyzdžiui, ar jis atitinka 75 % ar 70 % D-metamfetamino tos pačios dozės? 5. Ar bus reikšmingas asmeninės subjektyvios patirties skirtumas, jei bus inhaliuojama kaitinamuoju purkštuvu?

5. Atsižvelgiant į tai, kad rinkoje parduodamas ICE iš tikrųjų nėra grynas D-metamfetaminas, prekiautojai, siekdami padidinti svorį ir padidinti pelną, įmaišo tam tikrų "pagalbinių medžiagų". Dėl to prekyboje parduodamo ICE poveikis yra prastesnis už gryno D-metamfetamino, vartojant tą pačią dozę. taigi, manau, to turėtų pakakti, kad būtų kompensuotas D-metamfetamino ir D-amfetamino stiprumo skirtumas. Net jei teigsiu, kad D-amfetaminas yra ICE, tai nesukels problemų po pardavimo. Ar ši idėja yra įgyvendinama?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
1. Nr.
2. žr. 1
3. 4. 5. Žr. 1
 
Top