Pirkinių sąrašas Homelab for noob

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Peržiūrėjau metė amazon ir noriu pasidalyti laboratorinių produktų, kuriuos radau naudoti įvairioms reikmėms, sąrašu.

Kviečiu patarti, kokią įrangą noriu įsigyti.

Mano planas - kad ji būtų nedidelė ir ekonomiška.


1. Destiliacijos rinkinys
(vevor 1000 ml distiliavimo rinkinys) su kaitinimo elementu ar be jo?

2. Ąsotis, papildomi vamzdeliai, ortakiai

3. Piltuvėlis, mėgintuvėliai, pipetė, mentele, ventiliatoriai , kibiras. filtrų plovimo buteliukai, ph testų rinkinys, spaustuvai, įrankiai.

4. Apsaugos priemonės (kaukė, pirštinės ir kt.)

5. Vakuuminis siurblys + kamera

6. Magnetinė maišyklė su šildytuvu: su maišytuvu ir šildytuvu: "Onilab 280°

7. Vandens siurblys.

Iš anksto ačiū
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jei esate toks kaip aš, jūs tiesiog toliau ir toliau verčiate ir verčiate. Čia yra žmonių, kurie neturi nė vieno stiklo gabalėlio. Yra žmonių, turinčių kiekvieną gabalėlį, kurį galite įsivaizduoti. Aš pradėjau ten, kur jūs pradedate, ir iki šiol pridėjau;
1. Šalčio gaudyklę arba jūsų siurblys bus pilnas vandens. Jis miršta ir kai kuriuos kitus dalykus.
2. Klaizeno adapterį. Nusipirkau jį, nes mano rm atsitrenkdavo į kondensatorių, bet patogu turėti 2 angas verdančioje kolboje, skirtas piltuvėliui arba dujų purkštuvui
3. 3 kaklelių kolba, reaguoti, refliuksuoti ir distiliuoti neardant
4. Allihn kondensatorius refliuksui
5. Džiovinimo vamzdelis dėl kelių priežasčių
Kalcio chloridas, magnio sulfato molekulinis sietas kiti džiovinimo šliužai
6.5. Kristalizacijos skardos, turiu kelias Pyrex pyrago skardas. Ten 3 doleriai už vienetą ar pan.
Papildomi kek spaustuvai, jie lūžta arba pasimeta
Tiesą sakant, numeris 1. Bucknerio piltuvėlis tikras. Jį būtina turėti. Siūlau tokį su vakuumine anga ant piltuvėlio, kad galėtum naudoti bet kokią kolbą.

Kaip tik tai ir padariau. Turiu keletą kitų dalių, kurių nepaminėjau, plokščiadugnių kolbų erlenmejerio rinkinį, mėgintuvėlių. Spaustuvai vakuuminis tepalas
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ėduonėlių, kurių niekada nebus per daug, ir 2 sep. piltuvėlių.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Dėkui už patarimus, gal patartumėte, kaip įsigyti pigią magnetinę maišyklę su kaitinimo plokštele?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Padarykite sau paslaugą ir įsigykite 60E veivo viršutinę maišyklę ir suporuokite su mantija ir (arba) virtuvine kaitlente, kurią galima naudoti skysčio voniai.
Jei esate Europoje, rekomenduoju vengti vevor stiklo indų, jie turi patentuotą jungtį, galiu rekomenduoti keletą kieto stiklo pardavėjų. jei tai ilgalaikis dalykas, kurį planuojate, galbūt vertėtų pasirūpinti ateitimi.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Tie "Vevor" 32 vnt. distiliavimo rinkiniai, kuriuos galima gauti ebay, yra pigūs, o IMHO būtinas tinkamas stiklinis refliukso/distiliavimo rinkinys ir vakuuminis siurblys + buchneris. Taip pat norėsite magnetinės maišymo kaitlentės su tinkama temperatūros kontrole ir pigaus panardinamo akvariumo siurblio kondensatoriams.

Standartinės saugos priemonės, viso veido respiratorius, laboratorinis chalatas, pirštinės.

Tai jūsų pagrindinė įranga, išskyrus tokias smulkmenas kaip mentelės, stiklo strypeliai, filtravimo popierius ir kt. Visa kita tikrai priklauso nuo to, ką darote. Nėra prasmės pirkti soksleto ekstraktorių ar dujų plovimo butelius, jei nedarysite to, kam to reikia, bet distiliuoti visada kada nors teks.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Dėkojame, kad paminėjote 32 dalių rinkinį! Atrodo per geras, kad būtų tiesa. Turiu vieną pakeliui. Tai pasitarnaus tam pačiam tikslui distiliuojant ir refliuksuojant ? Reikėtų sugebėti improvizuoti buchnerį su stiklo pjaustytuvu ir šiek tiek šiukšlių. Panardinamųjų pakankamai lengva gauti.
Lieka maišymo kaitvietė ir vakuuminis siurblys, kuriuos turėtų būti galima įsigyti už >200 JAV dolerių.
Taigi, iš tikrųjų, apie 300 dolerių, ir dabar mes gaminame maistą. Dar kartą ačiū.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Taip, refliuksui dažniausiai naudoju "Allihn" kondensatorių arba kai kuriais atvejais galite naudoti "Vigreux". Liebigo ir Grahamo kondensatorius distiliavimui. Kadangi tikriausiai esate naujokas, šie PDF dokumentai yra būtinas skaitinys "noob'ui
 

Attachments

  • TXLfW6jnqd.pdf
    135.1 KB · Views: 611
  • oMBubD7vxf.pdf
    114.1 KB · Views: 652
  • mX2Yc0LGFH.pdf
    4.3 MB · Views: 512
  • Oo7KsvU5qL.pdf
    906.7 KB · Views: 507
  • EQxL4uVaJ2.pdf
    4.8 MB · Views: 536

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Vevoro įranga iš tikrųjų yra tikrai gera pagal savo kainą. Turiu tą distiliavimo rinkinį, dar nėra praleidęs nė vieno karto.

https://m.vevor.com/magnetic-stirrer-c_11062/vevor-magnetic-stirrer-hot-plate-digital-hotplate-stirrer-2000-rpm-2l-w-stand-p_010493051894

Ir

https://m.vevor.com/magnetic-stirrer-c_11062/1000ml-lab-electric-heating-mantle-sleeves-magnetic-stirrer-500w-thermost-heater-p_010322605939

Su visais kitais, kuriuos paminėjote, yra puiki pradžia. Likusius įsigysite pagal poreikį. Sėkmės.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Gavau nedidelį atnaujinimą savo būsimai namų laboratorijai.
Taigi dabar gautas Buklerio piltuvėlis ir kolba yra paruošti naudoti su balintu fiterpapieriumi.
Jau gavau dar vieną ąsotį ir magnetines maišykles.
Jau gavau latekso pirštines iš valymo skyriaus

Manau, kad kitas didelis žingsnis bus vevaro ekstrahavimo rinkinys + kaitinimo ir maišymo elementas bei vakuuminė kamera.

Be to, manau, kad man reikės dar kelių ąsočių ir saugos priemonių, kad galėčiau pradėti 4 mmc gamybą.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Taigi dabar esu šiek tiek sutrikęs dėl to, kokią įrangą turėčiau įsigyti toliau 4mmc sintezei?

Pirmiausia maniau, kad man reikės ekstrahavimo rinkinio, bet taip pat mačiau, kad metilamino ir tolueno sintezę atlieku tik su plastikinėmis kapsulėmis. Taip pat gavau įprastą kaitlentę.

Taigi ką siūlytumėte įsigyti toliau? Ar pakanka kelių plastikinių kapsulių ir matavimo indelių bei tinkamos dujokaukės?

Greez
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Amazon pirkinių sąrašas:

1. Labglass
https://www.amazon.de/VEVOR-Laborat...fix=laborglas+vevor,aps,138&sr=8-3&th=1&psc=1

2. Vakuuminis siurblys
https://www.amazon.de/VEVOR-Vakuump...1702215042&sprefix=vevor+vakuu,aps,177&sr=8-5

3. Šildytuvas, magnetinė maišyklė
https://www.amazon.de/VEVOR-Heizman...=vevor+labot+heizmantel+1000ml,aps,200&sr=8-1


4. Saugos įranga
https://www.amazon.de/Gefahrgutkoff...A==&sprefix=gefahrgutkoffer+73,aps,184&sr=8-1

Laboratorinio stiklo laikiklis
https://www.amazon.de/VEVOR-Unterst...09-91f2-78a2619bce37&pd_rd_i=B093F7BWDX&psc=1

Iš viso: 1,5 mln:

pasakykite, ką manote apie mano pirkinių sąrašą.

Iš pradžių noriu gaminti 3 ir 4 mmc.

jei galiu pigiau, praneškite man, nes pradžiai reikėtų investuoti apie 1000 €, o tai man nėra maži pinigai!
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Verčiau įsigyti "Vevor" jų Lenkijoje esančioje svetainėje vevor.pl PLN. Juokinga, bet tai šiek tiek pigiau nei eur.vevor.com svetainėje eurais.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Mačiau, kad ppl gamina 4 mmc tik plastikinėse talpyklose, todėl nesu tikras, ar laboratorinis stiklas tikrai reikalingas, išskyrus acetono džiovinimo tikslui
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Sėkmės gaminant ir dėkojame, kad dalijatės savo tyrimų ir (arba) įrangos pavyzdžiais!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ei, @1019er ar kada nors baigėte gaminti kokią nors katę? Kaip sekėsi ją išgauti?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Deja, ne, bet netrukus gavau pinigų laboratorinei įrangai. Mano nuomone, nėra prasmės ją pirkti dalimis
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nėra tokio rinkinio, kuris būtų išsamus. Niekada nemačiau rinkinio su šalčio gaudykle. Jame gali būti 4 kondensatoriai, bet nėra šalčio gaudyklės. Rinkinyje taip pat nemačiau slėgio išlyginimo piltuvėlio. Kadangi dar nenusipirkote, išsiaiškinkime. Nepirkite mantijos, ji tinka tik 1 dydžio kolbai. Plokštelė gali daryti bet kokią kolbą, ertmę erlymeyers. Plokštelė yra universalesnė. NIEKADA nemačiau rinkinio su vandens pompa. Galima distiliuoti be vakuumo, bet ne be vandens siurblio. Tų rinkinių žarnos - šlamštas. Jos tiekia vandenį į jūsų kondensatorius, bet esant vakuumui jos suyra
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Fritas pasirūpins jūsų nugara. 💪
Slaptais tikslais gali būti geriau pirkti viską dalimis.
Jei vis dėlto nuspręstumėte įsigyti kaitinimo mantiją, geriausia būtų įsigyti didesnę, o tada joje galima naudoti mažesnio dydžio kolbas, naudojant smėlio vonelę?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Turėjau omenyje ne vien stiklo gaminius, nematau per daug rizikos perkant stiklo gaminius. Tai mintis pirkti viską, ko reikia sintezei, vienu metu, tuo pačiu metodu, tuo pačiu adresu ir pan. Nenoriu pasirodyti pernelyg paranojiškas, tikriausiai esu vienas iš kvailiausių ir neatsargiausių. Tiesiog pasiūlymas ir priminimas, būkite atsargūs, būkite saugūs.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jūs susigundytumėte, jei žinotumėte, kas įėjo pro mano duris ir vėl išėjo. Aš išskaidau dalykus tarp vietinių vietų ir interneto, bet sėdint ant mano stoginės kartu buvo keletas radikalių produktų
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nevrrmind, nelabai įsižiūrėjau į šį dinozaurą ir pamaniau, kad tai viščiukas. Jau seniai komentavau. Vis dėlto turiu visą tą šūdą savo pageidavimų sąraše👍
 
Top