Reikalinga cheminė metrikacija?

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ei, norėjau paklausti, ar kas nors čia turi patirties su metamfetaminu, atvežamu iš Europos, ar šiais laikais dažniausiai tai yra raceminis arba d-metas?
Klausiu to, nes daug žmonių dabar skundžiasi, kad jis daug silpnesnis nei anksčiau, ir man įdomu, kas pasikeitė prieš kelerius metus
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Galiu įrodyti šią teoriją, bet priežastis, kurią manau, yra būtent tokia, kokią manote jūs. Tai yra raceminis sinc chez eferinas yra ribotas.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Taip, bet ar dabar dauguma gamintojų neatskiria izomerų?
Maniau, kad taip, bet manau, kad parduoti racemines yra lengviau.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Taip, parduoti D-metą už 100 USD/g yra sunku, kai žmonės parduoda D, L-metą už 30 USD/g ir dauguma žmonių nežino skirtumo
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Maniau, kad tarp 2 tipų yra didžiulis skirtumas, todėl ir kaina skiriasi. O gal žmonės daugiausia renkasi pagal tai, kaip atrodo? (skeveldros)
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Jie tiesiog prašo metamfetamino ir gauna metamfetaminą, bet raceminį. Tai rund apie 50 % nuostolių atskirti ir labiausiai niekada negirdėtus izomerus. 🤷‍♂️
Bandžiau tai paaiškinti savo tiekėjui, jis nusipirko liebermanno reagentą ir rodė man, koks švarus jo produktas 🤣. Niekaip negaliu jam pasakyti, kad liebermannas neturi nieko bendro su kokybe, o tik su medžiagos kategorija, o raceminių medžiagų grynumas dažniausiai yra 85-95 %, bet 50 % yra l-metų (teoriškai).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Skirtumas yra didžiulis, tačiau reikia žinoti, kad žinotumėte. Abejoju, ar 10 proc. jaunesnių nei 40 metų rūkančiųjų yra kada nors matę D-metą. Daugelis žmonių su geru metamfetaminu sieja ant ribos esantį, drebantį jausmą, tačiau iš tikrųjų tokį poveikį turi L- metamfetaminas. D ir L galiu atskirti pagal kristalus, bet man prireikė daug paieškų, kad apie tai rasčiau patikimos informacijos. Dar yra falsifikuojančių medžiagų, o tai jau savaime yra laukinė korta. Galiu atskirti gryną D, gryną L ir gryną D, L, bet jei jis nėra grynas, aš tik spėlioju. Šūdą susirastumėte, jei pamatytumėte kai kuriuos falsifikantus, jie labiau primena metamfetaminą nei metamfetaminą.
Štai fenilizobutilaminas


jicmbdn2bg-jpg.18334
izopropilbenzilaminas

BfmTpGFlUd

Benzenemetanaminas
 
Top