Klausimai, susiję su alprazolamo / flualprazolamo sinteze

Mulch4065

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Mano pamatinė medžiaga yra 10.1007/s00044-016-1585-z ir nedidelės apimties alprazolamo sintezė, kurią radau čia - pagrindinį procesą suprantu.

Vis dėlto turiu keletą klausimų ir niekur kitur negaliu rasti atsakymų į juos internete.

  1. Alprazolamo pirmtakas yra 2-amino-5-chlorbenzofenonas, bet, manau, kad jį galima pakeisti 2-amino-5-chlor-2'-fluorobenzofenonu, kad būtų galima gauti flualprazolamo? O gal tai kitoks pakeitimas?
  2. Ar galima chloroacetilchloridą pakeisti etilchloracetatu?
  3. Ar acto rūgšties anhidridas yra vienintelė galimybė? Maniau, kad acetilchloridas čia taip pat galėtų tikti, tik HCl išsiskirtų kaip dujos (su kuriomis, aišku, sunkiau dirbti). Tačiau tai vis tiek lengviau nei bandyti gauti AA.
  4. Ar hidrazino hidratą galima tiesiogiai pakeisti hidrazino sulfatu? Lengviau gauti šaltinį, saugiau su juo dirbti, be to, pabaigoje produktas vis tiek išvalomas. Jei ne, manau, kad jį galima paversti hidrazino hidratu, taigi bent jau vis tiek lengviau apsirūpinti.

Visa kita, ko reikia šiai sintezei, yra gaunama, nors man kyla klausimų dėl reakcijos didinimo. Daugiausia rūpesčių man kelia paskutinis etapas, kuriame buvo sunaudota 25 ml AcOH. Ar tai savavališkas kiekis?

Mažos apimties sintezėje čia buvo siūloma naudoti kriaušės formos kolbas visai šiai reakcijai - aš manau, kad verdanti kolba puikiai tiks?

Atsiprašau už, atrodytų, neįdomius klausimus ir dėkoju! Esu šiek tiek ne savo komforto zonoje, todėl bet kokios literatūros šia tema taip pat užtektų :)

Aš parengiau sintezę (naudojant etilo chloroacetatą, acetilchloridą ir hidrazino sulfatą - nežinau, ar hidrazino sulfatas veiks, bet visa kita atrodo gerai). Hidrazino hidratą tikriausiai galima gauti, todėl tai nėra sunkiausia šios sintezės dalis.

Jtq5GlNZQ0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,692
Solutions
3
Reaction score
2,817
Points
113
Deals
1
Sveiki, taip
Nesu tikras, ant karboksilo anglies yra skirtinga grupė.
Tikriausiai esate teisus
Tikriausiai taip, bet turite padidinti NaOAc kiekį, nes ten turi atsirasti pagrindinė erdvė. -SO4 reaguos su Na iš NaOAc.
Tai buvo paimta iš straipsnio.
Ką reiškia verdanti kolba?? Apvalaus dugno kolbą? Tai gerai. Kriaušės formos kolbą patogiau naudoti atliekant nedidelės apimties sintezę.
 

Mulch4065

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Dėkojame už atsakymą!

Kalbant apie acetilchloridą, ar manote, kad jis turėtų veikti? Šiuo atžvilgiu šiek tiek susipainiojau jūsų atsakyme.

Dar šiek tiek pasidomėsiu etilchloracetato pakaitalu, nes jį tikrai lengviau gauti.

Turėjau omenyje RBF, atsiprašau, kad nebuvau aiškesnis, ir dėkoju už įžvalgą. Dėl kriaušės formos kolbos pasirinkimo buvau gerokai sutrikęs.

Sveiki :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,692
Solutions
3
Reaction score
2,817
Points
113
Deals
1
Atsiprašau, norėjau pasakyti, kad nesu tikras, ar tai veiks. Bet galite pabandyti ir pasidalyti su mumis savo rezultatu. Mūsų forumas bus jums dėkingas =)
Turite pabandyti, manau, kad po pirmosios sintezės rekomenduosite, kaip ir aš!
 

Mulch4065

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Dėkojame už pagalbą!

Nesu tikras dėl etilo chloroacetato, bet tvirtai tikiu, kad vietoj acto anhidrido turėtų tikti acetilchloridas - jis yra daug reaktyvesnis, bet, tikiuosi, ne per daug.

Bet kokiu atveju, kadangi acetilchlorido čia gauti lengva, nuo acto anhidrido skiria tik greita reakcija ir distiliacija

Ketinu atlikti dar keletą tyrimų, nes etilo chloroacetatą gauti daug lengviau nei chloroacetilchloridą.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
165
Reaction score
160
Points
43
Ar padarėte kokią nors pažangą?
 
Top