PSE išskyrimas

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Sveiki, geri žmonės, norėčiau, kad pasiūlytumėte kokią nors idėją mano problemai.
Mano šalyje mes nebeturime "grynų" pse tabletės mes turime Modafen.
Taigi šių tablečių sudėtyje yra pse ir ibuprofeno.
Mano idėja - išgauti pse labai šaltu vandeniu, nes ibuprofenas netirpsta šaltame vandenyje, bet kas tada?
Jei išgarinsiu vandenį, labai sugadinsiu savo išeigą, ar aš teisus?
 

Urake123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Norėčiau tai žinoti ir aš.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
mirkyti tablečių masę su tetra, bet jūs žinote, kad aš naudojau tetrą su tomis tabletėmis, kuriose buvo povidono.
btw brolis aš tik žemo lygio wannabee virėjas, bet tu esi išprotėjęs, galvodamas apie tabletės mirkymą vandenyje..
tai galima padaryti 90-ųjų pradžioje su senaisiais raudonaisiais karštaisiais.
Sustok prieš švaistydamas tabletes.
taip pat turėtų būti tikrai protinga, jei ištirsite pillz valymo būdus, nes man susidarė įspūdis, kad jūs ėmėtės kai kurių rašinių iš pogrindinio avilio laikų.
šaltas vanduo. ne
jums reikia tirpiklių ir btw, jei esate ES, galite užsisakyti iš interneto baltųjų 60s su cetirizinu, kurie, remiantis mano patirtimi, yra tie, kuriuos galite išgauti
arba 120 su povidonu.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Prašau, padėkite man, pone.
Sveiki, kolegos chemikai. Šiandien parsinešiau vaistą nuo peršalimo (kapsulę), kurio sudėtyje yra pseudoefedrino hidrochlorido. Dėžutėje yra 8 kapsulės. Kiekvienoje kapsulėje yra 90 mg pseudoefedrino, iš viso 0,72 g. Jis labai pigus - 1,5 JAV dolerio. Štai jo sudedamosios dalys: Kiekvienoje kapsulėje yra 90 mg pseudoefedrino hidrochlorido. mg, chlorfeniramino maleato (chlorfeniramino) 4 mg. Pagalbinės medžiagos yra: krakmolas, sacharozė, hidroksipropilmetilceliuliozė, etilceliuliozės polimeras, Opadry geltonos spalvos sausa purškiamoji medžiaga, Opadry rožinės spalvos sausa purškiamoji medžiaga. Kaip padidinti ekstrakciją?
Mano paties ekstrakcijos etapai yra tokie: atidarykite kapsulę - pamerkite į 99 % etanolį - filtravimas siurbimo būdu - išgarinkite filtratą iki ekstrakto - į ekstraktą įpilkite šalto vandens (atsiras klijų) - filtravimas siurbimo būdu - sureguliuokite filtratą iki šarminio PH12+ ir tada ekstrahuokite, (ksilenu ) Išdžiovinkite ekstraktą - išdžiovinus praleiskite vandenilio chlorido dujas (pH pasiekia rūgštingumą) - filtruokite siurbimo būdu, kad gautumėte baltus pseudoefedrino hidrochlorido miltelius. Tačiau aš bandžiau keletą ekstrakcijų ir gavau tik labai mažai pseudoefedrino. Ar yra koks nors būdas padidinti išeigą?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Mano metodu galima išgauti tik 42 % išeigos. Nežinau, kur aš jį praleidau.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Patikrinkite, kokia forma jame yra pse ir ibu. pse hcl tirpsta vandenyje, ibu įprasta forma - ne. Taigi manau, kad jis galėtų būti filtruojamas
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
taip, aš žinau, bet mano tabletėse yra šūdų, kurie suaktyvėja naudojant vandenį
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Raudonasis 30mg generinis PSE JAV buvo išgautas naudojant sausą ekstrakciją tirpikliu prieš 5 dienas, kurį po 3 traukimų ir HCL dujinimo grynasis kiekis buvo 2,58gr (I dėžutė 96ct) CLEAN PSE hcl. Triukas yra NULIS VANDENS
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
ačiū visiems už kiekvieną patarimą, bet aš vis dar beviltiškas....
biotechwix ačiū už sazing be vandens.....ar žinote apie kokią nors legalią efedrino svetainę
ačiū xile už patarimą naudoti vandenį, bet, kaip sakiau, mano tabletės būtų sugadintos, jei aš naudoju vandenį
thankkyou stim2023 for sazing no water but zour american pills contain onlz PSE and some other fillers.
mano baisiausias košmaras yra tas ibuprofenas xd
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Tai labai paprasta. Tereikia atskirti rūgštį nuo bazės
Pseudoefedrinas yra aminas
Ibuprofenas karboksirūgštis
Susmulkinkite tabletes ir ištirpinkite jas vandenyje, tada paruoškite 25 % natrio hidroksido vandeninį tirpalą ir šiek tiek įpilkite, kad sureguliuotumėte pH 12.
Tada įpilkite tolueno ir ekstrahuokite pseudoefedrino bazę. Atskirkite tolueną nuo vandens. Dabar turite toluene ištirpintą bazę. Į tolueną įpurkškite vandenilio chlorido dujų. Pseudoefedrino hidrochlorido druska nusėda.
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Dėkojame už atsakymus.
Bet man įdomu....ar tai nesuaktyvintų prieš ekstrahavimą nukreiptų š...tų ?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Suaktyvinti tai, ką Prašome išvardyti medžiagas, kurias norėtumėte atskirti
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Labai ačiū, aš jums pateiksiu medžiagų sąrašą. Jei galite rasti kokį nors sprendimą, kaip atskirti tik PSE, būčiau labai laimingas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Uhhhh, vaikinai, jūs juk žinote, kad šis vaistas nėra net labai panašus į pseudoefedriną, tiesa? Šis vaistas taip pat netirpsta vandenyje tai
2-[(difenilmetil)sulfinil]acetamidas
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Taigi koks galutinis atsakymas. Ar turėtume atsisakyti idėjos išgauti iš Modafeno ? (Nes narkomanai mano šalyje kažkodėl gamina iš šio s***) Dabar turiu tą pačią problemą ir nenoriu rašyti dar vieno įrašo ta pačia tema, tad koks šios problemos sprendimas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jums tiesiog reikia kitokios taktikos. Procedūros, naudojamos ro mažinti efedriną, nepadarys nieko naudingo iš šios cheminės medžiagos. Tačiau iš jo galima pagaminti naudingų dalykų. Šiame dokumente aprašyta 1 žingsnio reakcija, dėl kurios jis tampa 10 kartų stipresnis DAT tai yra kažkas, į ką reikia pažvelgti https://pubs.acs.org/doi/10.1021/jm401754x
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Ačiū už atsakymą, būtinai į tai pažiūrėsiu. Tačiau noriu tik pranešti, kad esu visiškas naujokas, todėl kai kuriose aukšto lygio chemijos srityse būsiu visiškai pasimetęs. Todėl man reikia, kad kas nors man paaiškintų kaip dvylikamečiui. Bet bet kokiu atveju aš labai džiaugiuosi, kad jūs bandėte man padėti ačiū
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Man pasirodė, kad tai dar lengviau nei efedrino pseudoefedrino redukcija. Kiek pamenu, pradedama nuo 4f (tai cheminė medžiaga, kurią bandote išgauti iššių tablečių), o iki 5g galima pereiti 1 žingsniu, tiesiog ieškokite šių skaičių dokumento eksperimentinėje dalyje
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Realiai kalbėti jums nereikia, kad kas nors jus laikytų už rankos... Tai, ko jums iš tiesų reikia, tai tapti nepriklausomam nuo klausinėjimo žmonių forumuose ar kitur ir mokytis chemijos, kurios iš tiesų siekiate. Jei kas nors jus šaukštu maitintų kiekvienu žingsniu ir kiekviena sinteze, tai labai panašu į tai, kad jus moko žvejoti, bet jums šūdinai nesiseka, nes pasiskolinote kažkieno kito įrangą, užuot tapę savarankiški ir priklausomi nuo savęs. Kai išmoksite, kodėl ir kaip, galėsite siekti tikros pažangos.
 
Top