Problemų su Labdas Heroino sintezė?

Darksmoke

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,

Užklydau į šį sintezės vadovą ir turiu keletą klausimų prie jo.
Nors jis yra vokiečių kalba, gal galite jį išversti...

Sintezė: In einem 10-ml-Zentrifugenglas werden 28,5 mg Morphin, 29,4 mg N,N-(Dimethylamino)-pyridin, 1 ml Dichlormethan (DCM) und 100 µl Essigsäureanhydrid vorgelegt. Das Gemisch bleibt nun 5 bis 6 min stehen. Nach Ablauf der Zeit wird das Gemisch mit 2 ml Wasser versetzt und in einem Scheiderichter mit 10 ml Dichlormethan ausgeschüttelt. Das Wasser wird abgetrennt und die organische Phase mit wasserfreiem Natriumsulfat getrocknet. Nach dem Verdampfen des Lösungsmittels bleibt Heroin zurück.

1. Jei į 100 ml acetanhidrido ir 1 ml chloroformo būtų įpilta 2 ml vandens, ar dėl to likusi nesureagavusio acetanhidrido dalis neištirptų vandenyje ir nesureaguotų į acto rūgštį?
1b) ar tada acto rūgštis neišskirs dalies heroino bazės į rūgščią vandens fazę?

2. Jei mišinyje yra tiek pat 4-DMAP (kuris geriau tirpsta DCM nei vandenyje ir yra kieta medžiaga, ar išgarinus DCM neliktų ne tik heroino, bet ir daugiau 4DMAP?

Manau, kad tai yra du dideli šios sintezės klausimai, bet aš neturiu gilių chemijos žinių...

Taip pat turiu keletą klausimų, susijusių ne su sinteze, o su gryninimo procesu arba kristalizavimo procesu.

3. Kas yra "morfino rūgšties tartratas" ir "neutrali jo druska" Ar nėra tik morfino tartrato ir morfino bazės? Kokia turėtų būti rūgštinė Morfino rūgšties tartrato druska (jei tartratas yra neutrali druska?).

4. Jei iš 1-butanolio ir toluolio mišinio morfinas ekstrahuojamas 1 % tartrinės rūgšties vandens tirpalu, ar tuomet dalis 1-butanolio taip pat neištirptų vandenyje, o vėliau, kai morfino tartratas vėl išpjaunamas amoniaku, ar tuomet morfino bazė nesusidarytų su vandenyje ištirpusiu daliniu 1-butanoliu? Be to, jis negalėtų būti išdžiovintas iš vandens ir atvirkščiai.

5. (labai svarbus pagrindinis klausimas) Ar taip pat būtų įmanoma iš grynos organinės fazės, pavyzdžiui, DCM+morfino bazės, išgauti bazę į druską su vandens rūgštiniu tirpalu? Arba rūgštis niekada nepasiektų Morfino bazės, nes ji yra visiškai atskirai nuo vandens (su rūgštimi).

Gal kas nors gali man padėti! Būčiau nepaprastai dėkingas, jei koks nors chemijos ekspertas pamokytų mane mano (galbūt kvailų) klausimų.

Ačiū jau dabar,

Darksmoke.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
15
Points
3
Sąžiningai I havnt thr faintest clue Tačiau jūs darote tai, ką aš visada svajojau padaryti savo herioną lol. Bandau išsiaiškinti, ar sudėtinga pasigaminti fentanilio, nes maždaug tokio dydžio yra mano tolerancija.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Ar esate tikri, kad reikia tokio kiekio katalizatoriaus (29,4 mg 28,5 mg morfino)? Manau, kad tai nėra visiškai tiksli informacija.
Vandens įpilama, kad būtų išskirtos acto anhidrido liekanos. Manau, kad heroinas neišeis iš organinės fazės esant tokiam tirpiklių santykiui (H2O/dcm - 2/10).
 
Top