Question Problema dėl sirupo skiedimo mišinio atskyrimo

quickquestion123

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki

Atsiprašau už šiek tiek kvailas klausimas tai yra niekur netoli cool chemisty stuffs aptariami čia, taip pat atsiprašau, jei jo netinkamame skyriuje, negalėjo nuspręsti, ar jis eina čia, opiatai, virimo klausimų ir atsakymų ir tt todėl pls pasakyti man perkelti, jei negerai, bet čia yra problema.

Jau kurį laiką kuriu savo namų gamybos liesą receptą (nesudėtingą, žinau), bet stengiuosi, kad jis būtų kuo artimesnis tikram. Gaunu kodeino ir prometazino tablečių ir stengiuosi jas praskiesti kuo mažesniu kiekiu vandens. Tinkamai sumaišius magnetine maišykle, įmaišau į fruktozės sirupą (arba paprastąjį sirupą, kurį pasigaminu ant savo viryklės, jei esu išvykęs) ir truputį alkoholio, kad būtų konservuotas (kartais). Tada sudedu visus dažiklius, kvapiąsias medžiagas ir t. t. ir labai kruopščiai išmaišau rankomis, nes mano magnetinė maišyklė negali susidoroti su sirupo klampumu. Tačiau... problema ta, kad man patinka gerti tik mažus kiekius, nes daug man atrodo per daug tingus, todėl paprastai galiausiai pasigaminu 8 ml ir ištempiu, o kai palieku jį kelioms dienoms, pastebiu, kad pieno baltumo vanduo su viskuo, kas jame ištirpę, atsiskiria ant sirupo viršaus (spėju, kad dėl skirtingo tankio). Kaip sustabdyti šį reiškinį? Tai yra baisu ir aš nieko neišmanau apie tai, ką darau, nenoriu perdozuoti ir nenoriu kiekvieną kartą iš naujo maišyti. Ar kas nors gali man patarti? Ačiū visiems!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Įdėjau 0 pastangų į tyrimą, bet pirmoji akivaizdi mintis - nedėkite vandens, vietoj jo naudokite etanolį. Tuomet nereikės atskirti vandens, o alkoholio vis tiek dedate kaip konservanto. Jsu įpilkite jo į susmulkintas tabletes, užuot pridėję vėliau
 
Top