Potencialas su fenilefrinu į metamfetaminą?

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Ar tai galėtų būti naudojama vietoj efedrino, nes pastarasis nebėra parduodamas be recepto (o jei ir yra, gauti reikia licencijos, nebent jį gaminate).
Fenilefrinas yra nosies gleivinę atkemšantis vaistas, kurio cheminė formulė C9H13NO2. Jo formulė atrodo taip:

Ecmx06drGu


Ar yra koks nors potencialas, ar jis per daug neveiksmingas, kad būtų naudojamas vietoj efedrino?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
uhhg, mano klaida, maniau, kad sakėte fenanilinas. Ne, tas O ant žiedo yra kalė, negali jo nukabinti nesugadindamas viso plono. Galite jį pakeisti ir tada nuimti sub, bet kaina per didelė.
 
Last edited:

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Jei žinote tokią galimybę, turėtumėte ją detalizuoti. Ar tai būtų nepraktiška, ar ne, nėra svarbu. Procesas, kuriame fenilefrinas yra amfetaminų pirmtakas, yra labai pageidaujamos žinios ir, regis, laikomas neįmanomu. Dėl šių žinių ir galbūt mėnulio dydžio galimybės mesti kiaulėms šiukšles atgal į veidą bet kokia jūsų turima informacija būtų labai dėkinga.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Na, reikalas tas, kad pseudoefedrinas hcl būdavo tiekiamas 60 mg bendrinėmis tabletėmis. Feilefrinas tiekiamas 10 mg tabletėmis, taigi, norint turėti gramą šios medžiagos, reikia 100 tablečių.
YiFkhJIlMf

Štai tokia idėja. Atrodo, kad yra keli būdai, kaip tai padaryti. Galbūt 1 galėtų būti cinko milteliai arba 0,7-1,0 % ,ol masės sieros rūgšties. Jūs dehidroksilinate fenolio žiedo fenolio 5 padėtį. Toliau norėsite dehidroksiliuoti propilo dalies 2 padėtį. Galinis propilo galas jau turi metilo, 3 hidrogenus, taigi, pirminį aminą. tada jums tereikia metilinti etilo funkcinės grupės alfa padėtį. Priklausomai nuo to, ką čia naudosite, priklausys, ar turėsite D, L-metą, L-metą ar D-metą. Aš siūlau D. Nebūtina, kad viskas vyktų tokia tvarka, tiesiog reikia viską atlikti. Parašiau, kas yra kiekvienas dalykas, kad galėtumėte pasinaudoti UTFSE arba ieškoti "Google" ar pan. ir sudaryti konkretų planą, kiek tai susiję su reagentais ir tirpikliais ;0
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Pastaruoju metu medžiodamas E arba PSE vietoje, susidūriau tik su šiomis 10 mg fenilefrino tabletėmis, kurių sudėtyje paprastai yra paracetamolio + kitokio "šlamšto" Praktiškumas man taip pat nesvarbus, Jei tai įmanoma ir priemones galima gauti iš parduotuvių lentynų, mane tai gana domina. Už priešo linijos esantis kareivis negali tiesiog užsisakyti prekursorių, todėl šios žinios yra gyvybiškai svarbios. Galbūt imsiuosi to kaip namų darbo užduoties ir pabandysiu UTFSE sudaryti šį planą, žinoma, man reikės pagalbos, jei kas nors nori DM ir palyginti pastabas. Spėju, kad tuo tarpu turėsiu užsisakyti šiek tiek ma huang, kad pasitarnautų mano tyrimų tikslams. Ačiū.
 
Top