• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Adelaide Pašto paslaugos prieš mane apgavusį asmenį

FightMate

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ei,

Ieškome pagalbos iš bet kurio šaunaus Aussie, Noriu sužinoti, ar kas nors gali padėti paskelbti laišką sukčiui, kuris mus apgavo už tūkstančius $. Galime parodyti įrodymus ir pan. Gali būti nuolatinis darbas

Turime asmens adresą Adelaidėje, tačiau jis yra užsienyje.

Drop man DM, jei galite padėti. Būčiau labai dėkingas. Laimingas kompensuoti už pagalbą!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Šioje svetainėje aiškiai draudžiamas doxxing ir bet kokia agresija / smurtas. Siunčiant laišką paprastai naudojamas pašto ženklas, vokas ir pašto kurjeris. Apgailestauju, kad jus apgavo. Pasilikite čia ir daugiau nebeturėsite šios problemos. Galite net sudaryti sandorį su bet kuriuo žmogumi žemėje, ateiti čia ir naudotis depozitine sąskaita, tiesiog paprašykite, kad jis susikurtų paskyrą. Jei jie atsisakys, jie tikriausiai vis tiek ketino pavogti jūsų pinigus. Jūs aiškiai nesakote nieko, kas pažeidžia taisykles, bet aš jaučiu, kad tai yra jūsų ketinimas
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
iam Interested In kaip jūs leidote jam tai padaryti. ar jūs davėte jam prekių dabar mokėti sluoksnio sandorį 🤷🏻‍♂️
 
Top