Planuojate įsigyti khat sėklų (katinono ir katino). Kaip ją augintumėte?

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Kada nors ateityje planuoju įsigyti Khat sėklų. Kaip ją augintumėte? Turiu ADHD ir pavargau nuo to, kad pusę laiko negaliu gauti mokslinių tyrimų cheminių medžiagų ar šešėlinės rinkos farmacijos produktų ir net negaliu nuolat gauti "Monster" energinio gėrimo ar kavos. Niekas nenori man duoti darbo, o gydytojas nesirūpina mano ADHD ir sako, kad reikia laikytis kavos, o kai baigsis kava arba "Monster", aš tapsiu monstru. Turiu auginti Khat. Be to, niekas nenori duoti man darbo, o jei grįžtu į koledžą, nėra pinigų knygoms. Man tikrai reikia Khat bent jau asmeniniam naudojimui. Man atsibodo, kad žmonės neduoda man darbo. Man reikia Khat! Galbūt galėsiu iš jo užsidirbti pinigų, kad galėčiau sau leisti koledžo vadovėlius ir maisto papildus, sporto salę ir daugiau maisto. Ar kam nors pasisekė auginti Khat?!
 

drN1mbis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Jo gimtoji augalija mūsų šalyje.
Drėgmė.
Smėlingas dirvožemis.
Šarminis ph
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Prieš daugelį metų Kentukyje turėjau bičiulį, kuris turėjo porą augalų. mjis visai nesielgė taip, lyg tai būtų daug priežiūros reikalaujantis augalas. Tačiau norint užveisti didelį sodą reikia daug laiko ir valios pastangų, nes norisi kiekvieną dieną nuo jo nuskinti, bet reikia atsispirti
 

Batwing

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 11, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Įsitvirtinę jie auga labai lengvai, iš sėklų gali būti sudėtinga, man pasisekė gauti kloną, todėl niekada nebandžiau iš sėklų.
 

cybercom24

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
ką su juo darote, kai jis užauga?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Pasakykite apie tai vaikinams iš Jemeno. Jei esate ne iš ten, geriau pagalvokite apie sintetinį kelią.
 
Top