Question Pildote spaudos šaltinius?

Danny_Vaas

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tai mano pirmas pranešimas šiame forume, todėl bet kokia pagalba yra dėkinga! Ar kas nors turi patikimų tdp5 arba zp9 tablečių spaudų šaltinių? Tikrai sunkiai sekasi rasti šaltinį. Girdėjau, kad LFA jų turi, bet aš nepasitikiu cuz žinau, kad jie išduoda savo informaciją. Būsiu dėkingas už bet kokią pagalbą!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Panašų planšetinį presą nusipirkau Kinijoje. Galiu padėti su tiekėju, parašykite man tiesioginę žinutę.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Koks yra pats paprasčiausias presas, atitinkantis dozavimo kontrolės reikalavimą su ne didesne kaip 5 mg paklaida?
Manau, kad 5 mg yra gana pagrįsta?
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
Zp9 yra geriausias
 

Danny_Vaas

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Taip, atrodo, kad tai yra vienareikšmis dalykas. Anksčiau daug jų matydavau alibaboje ir kitose vietose, kol jie nesutriko.
 

johnnyppp

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Galite rasti Alibaba be jokių problemų. zp5 heavy duty už nei pakankamai, lengva tvarkyti, keisti formavimą.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Pabandykite ebay kleinanzeigen, kartais žmonės ten parduoda naudotus presus.
Nedidelės apimties presą galite pasigaminti ir patys.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Galite rasti Madeinchina už 44$ , rašykite "pill punch tool", jei norite elektros, geriau būtų ieškoti kitur, nes galite sudominti valdžios institucijas, jei užsisakysite kažką panašaus , ir būtų gerai pasakyti pardavėjui, kad pakuotės aprašyme parašytų ką nors kita, niekada nežinai :) saugu pirmiausia
 
Top