PEPAP

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Taigi nesu chemikas, bet esu gana tikras, kad tai turėtų veikti, tikriausiai su labai maža išeiga, bet turėtų veikti.


Tai turėtų būti skirta OPPPP, tačiau bendra idėja ta pati.

Erowid
https://erowid.org ' prodinePDF
Prodinų sintezė

Tai turėtų vesti į pirmąją nuorodą, kurioje pateikta bendra idėja.

Alfa metilstirenas, formaldehidas, fenetilaminas (pirmiau pateiktame pdf pakeiskite metilaminą šiuo, buvo pasakyta, kad tai tiks)


AMS pradedant nuo kumyno peroksido, manau, kad paprasčiausias būdas yra užsisakyti kumylo alkoholį, tada jį dehidratuoti, kaip sakoma, su KHSO4, arba, manau, gal fosforo rūgštimi. Arba tiesiog užsisakyti ams tiesiai, bet tai gali būti šiek tiek stebima.

Taigi iš esmės jums reikės alfa metilstireno, acto rūgšties, acto anhidrido, fenetilamino ir 37% formaldehido.

Tai turėtų pakeisti prodino sintezės alfa-etilstireno, propiono rūgšties, propiono anhidrido ir metilamino, tereikia atlikti tinkamus skaičiavimus ir subendrinti. Nemanau, kad reikia pakeisti propiono rūgštį ir (arba) anhidridą, tačiau acto rūgštis ir (arba) anhidridas sudaro tinkamą PEPAP.

Žinau, kad tai grubus pranešimas. Tačiau bendra idėja, darant prielaidą, kad tai veikia (sakė, kad taip), būtų padorus, palyginti otc opiatas. Tiesa, išeiga nedidelė, o Vikipedijoje apie PEPAP rašoma, kad šalutiniai produktai, panašiai kaip MPTP, nėra neurotoksiški. Taigi tai yra gerai.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Taigi nesu chemikas, bet esu gana tikras, kad tai turėtų veikti, tikriausiai su labai maža išeiga, bet turėtų veikti.
Sveiki, KK, tai gali būti šiek tiek paprasčiau:
VhigTLB4j9


Praneškite man, ką manote.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Atrodo, kad tai tikrai geras kelias.

Vienintelis man rūpestį keliantis klausimas yra fenillitas ir jo sintezė bei saugumas. Įdomu, kiek pavojinga tokia sintezė, taip pat kiek degus / toksiškas yra PhLi
 
Top