Question grybų ūkis

Kerzab1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, buvau nusprendęs pasidaryti kažkokio stebuklingo grybo namų ūkį, bet ar kas nors gali man pasakyti viską, ką turiu žinoti ir ką reikia turėti, kad galėčiau jį pasigaminti?
kitas klausimas, kiek kainuos nusipirkti 1-5 g stebuklingųjų grybų iš kokio nors narkotikų prekeivio?
kas gali man duoti gerą atsakymą, būsiu labai dėkingas.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
@AKWA - Šis siras turi daug patirties grybų auginimo ir ekstrakcijos metodų srityje. Labai draugiškas vaikinas, kuris padėjo man atsakyti į klausimus apie grybus. Galbūt jis gali padėti ir jums. 😊
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,482
Solutions
4
Reaction score
1,007
Points
113
Deals
1
Galėčiau, bet tai būtų daug rašymo. Yra keli būdai, kaip tai padaryti. Ten, kur aš esu, 5 gramai verti 25-35 usd dolerių. Jei ieškosite, rasite kalną informacijos. Peržiūrėkite "The Shroomery.org"
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Pritariu tam, ką sakė @Frit Buchner, ir taip pat nukreipčiau jus į philly golden teacher, Willy's world, 90 seconds mycology ir galiausiai mycotrophic youtube kanalą. Mycotrophic man yra geriausias, nors jis nustojo būti aktyvus youtube, kad susikoncentruotų į patreon ir discord, jo vaizdo įrašai vis dar yra labai naudingi
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
161
Points
43
Boomer shroomer youtube turi puikios informacijos. Tačiau tai tikriausiai skirta labiau patyrusiam naudotojui. Niekada neturėjau jokių problemų naudodamasis PF Tek. Kaip pradedančiajam, rekomenduoju pradėti ten, šis metodas yra daugiau ar mažiau "kvailas"
Reikalingi daiktai: Slėginė viryklė. 1 arba 1/2 pintinės talpos stiklainiai - geriausiai plačiakakliai. Maišelis vermikulito, maišelis perlito, ekologiški rudieji ryžiai, didelis plastikinis "guminukas", maišytuvas arba kavos malūnėlis ir, žinoma, sporų švirkštas. Internete įsigytos sporos - jos legalios, bent jau daugelyje JAV vietų. Viso kito galite rasti "Walmart" parduotuvėje arba mieste. Taip pat būtini - virtuvės įrankiai, alkoholis sterilizuoti viso proceso metu. Ryžius sumalkite į miltus naudodami blenderį arba malūnėlį. Stiklainiams pripildyti naudojamas santykis: 2/3 puodelio vermikulito, 1/4 puodelio rudųjų ryžių miltų ir 1/4 puodelio vandens. Sterilizuojama slėginiame puode ir įšvirkščiama sporų. Kelias savaites laikomos tamsioje ir šiltoje vietoje.
Vadovaukitės šiomis instrukcijomis: https: //erowid.org/plants/mushrooms/mushrooms_mmgg.shtml

NEGALIU PABRĖŽTI: VISO PROCESO METU TURITE BŪTI KUO ŠVARESNI! Priešingu atveju tik auginsite pelėsį ir (arba) bakterijas ir švaistysite savo laiką ir pinigus!

Tačiau, kai kalbama apie terariumą - darykite tai, kas nurodyta toliau.
Užpildykite plastikinės guminės vonios dugną maždaug centimetru arba 2 cm perlito. Įpilkite tiek vandens, kad jis įsigertų į visą perlitą ir šiek tiek liktų dugne, bet ne tiek, kad jo būtų daugiau nei perlito. Tai jūsų terariumas. Kai stiklainiai baigs kolonizuotis - grybas augs visame stiklainyje be jokių spalvos pakitimų - palaukite dar savaitę, kad įsitikintumėte, jog stiklainiai subrendo. Niekada neatidarykite stiklainių, kol po kelių dienų nepastebėsite, kad visas stiklainis kolonizuotas. Kai kurie stiklainiai išbyra greičiau nei kiti.
Dabar esate pasiruošę "gimdyti" savo "pyragėlius". Ištuštinkite visus stiklainius ("pyragėlius") į kitą vonią, iki pusės pripildytą vandens, kad juos "panardintumėte" - leiskite jiems plūduriuoti 12-23 valandas - tada įdėkite juos į terariumą. Tai padės pasakyti pyragėliams, kad atėjo metas gaminti grybus, o panardinimas padės rehidratuoti pyragėlius, nes grybai sudaro daugiau nei 90 % vandens masės - šis žingsnis labai padeda.
Terariume stovint vandeniui, jame bus pakankamai drėgmės, todėl ant terariumo šono turėtų būti matyti susikaupusi drėgmė - tai geras ženklas. Palikite terariumą šiltoje ir tamsioje vietoje ir tikrinkite kas antrą dieną, kelioms minutėms atidarykite dangtį, kad grynas oras pakvėpuotų, ir leiskite valandą ar dvi pabūti šviesoje, NIEKADA negaudami tiesioginių saulės spindulių! Po kelių dienų pamatysite, kad ant pyragaičių formuojasi "smeigtukai". Dar po kelių dienų grybai bus paruošti. Juos rinkite prieš pat kepurėlei atsiskiriant nuo kotelio. Po pirmojo derliaus nuėmimo dar kartą "pamerkite" savo pyragėlius 12-23 valandoms ir įdėkite atgal į terariumą kitam
"nuplauti". Jei terariumas pradeda džiūti, tiesiog įpilkite daugiau vandens į dugne esantį perlitą, bet ne tiek daug, kad pyragėliai būtų vandenyje. Tik tiek, kad palaikytų aukštą drėgmės lygį.

Keksiukai nuplauks 2/3/4 kartus, po kiekvieno nuplovimo juos vėl panardinkite ir kartokite, kol nebeaugs, stenkitės nesusidurti su keksiukais ir nesusitrenkti jų ar nesuplėšyti grybų rinkdami - nesugadinkite keksiukų.
Geriausiai tinka džiovinti maisto dehidratoriumi, tačiau jis nėra būtinas. Galite džiovinti oru su ventiliatoriumi ir pan. Prieš sandėliuojant grybus, jie turi būti BONE DRY ir nulaužti kotelius, kitaip jie bus sugadinti.
Su kiekvienu vėlesniu nuėmimu sumažėja derlius ir stiprumas. Pirmasis derlius yra geriausias, paskutinis - blogiausias. Tikiuosi, kad ši informacija padės! o7
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
67
Points
18
Ar kas nors gali man pasakyti iš patirties ( žiūrėjau daug youtube vaizdo įrašų), bet ar medus veikia auginant sporas vadinamojoje skystoje kultūroje, ir ar šis tirpalas yra pakankamai geras, kad jį būtų galima dėti į ruduosius ryžius (kelis kartus virti) ir pradėti auginti micelį?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,482
Solutions
4
Reaction score
1,007
Points
113
Deals
1
Medus tiks, bet jis turi tam tikrą grybelinį imunitetą, todėl nėra idealus dalykas. Karo, rudųjų ryžių sirupas PAVYZDŽIŲ SALIERŲ EKSTRAKTAS, tiesiog tai turi būti tam tikros formos gliukozė / fruktozė. Naudojant sporas LC inokuliavimui, kyla problemų, tačiau tai buvo daroma. Soldados Erowid technologija yra senesnė už jį ir tikriausiai senesnė už mane, o "terariumas", t. y. vaisių kamera, yra prastos konstrukcijos. Taigi yra problema bandant jus išmokyti tai daryti čia. Parašiau 7 puslapių straipsnį tarptautiniam mikologijos periodiniam leidiniui, kuris buvo išspausdintas maždaug prieš 10-12 metų, ir net 7 puslapiuose iš tikrųjų yra tik santrauka
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
161
Points
43
Nesakiau, kad tai naujausias ar geriausias metodas ar dar kas nors, tik teigiau, kad jis "patikimas". Pateikiau laisvą planą, kuriuo galėtų vadovautis smalsus pradedantysis. Sterilizacija yra bene didžiausia problema, susijusi su pradedančiuoju, o slėginė viryklė gyvybiškai pašalina bet kokias klaidas iki šio momento. Tereikia šiuos stiklainius kolonizuoti ir gimdyti po kolonizavimo. Fritas Buchneris teisus, tame tekste apie erovidą pateikta terariumo konstrukcija yra sudėtinga ir kvaila, todėl aš pateikiau labai paprastą alternatyvą - šlapią perlitą plastikinėje vonelėje, niekada neturėjau problemų dėl vaisių nesubrendimo ar išdžiūvimo. Oro žarnos ir drėkintuvai, "lašėjimo skydas" ir dar kas nors, nereikia. Tiesiog savo nuožiūra įpilkite puodelį ar du vandens, tiek, kad terariume būtų "garų". Kaip pradedančiajam, prieš bandydamas diegti naujoves, rekomenduočiau apsiprasti su visu procesu. Esu tikras, kad yra daug geresnių būdų, kaip tai padaryti, bet tai tikrai nėra sunku ir ne perpus sudėtingiau, nei daugelis žmonių tai pateikia. Jei tek yra senesnis už mane (35+ metų), tuomet tikriausiai yra priežastis, kodėl jie vis dar jį teikia - nes jis yra išbandytas ir teisingas. Mano tikslas - tik padėti paaiškinti ir supaprastinti.
 
Top