Mikrobangų krosnelės (mažos) apimties: 1-fenil-2-nitropropenas (P2NP)

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
121
Reaction score
72
Points
28
Ar kas nors pastaruoju metu išbandė būtent šį receptą? Žinau, kad Jesse_pinkman_ tai darė prieš kelerius metus. Bet tada jis išėjo į galą...

Norėtųsi išgirsti kokių nors patirčių, pamokymų, patarimų, patobulinimų ar gudrybių? Ačiū visiems iš anksto.

Mikrobangų krosnelės (maža) skalė:
1.
Benzaldehidas 100 ml, nitroetanas 100 ml, ledinė acto rūgštis 25 ml ir n-butilaminas 20 ml supilami į 500 ml stiklinę.
2. Ant ąsočio uždedama guminė pirštinė.
3. Ąsotis įdedamas į mikrobangų krosnelę.
4. Mikrobangų krosnelės galia nustatoma 750 W. Krosnelė įjungiama ir mišinys šildomas, kol užverda. Mišinys atvėsinamas iki kambario temperatūros.
5. 4 veiksmas kartojamas kelis kartus. Mažiausiai 6 kartus.
6. Po to įpilama 100 ml IPA, reakcijos mišinys išmaišomas ir 12 valandų dedamas į šaldiklį. 1-fenil-2-nitropropenas(P2NP) susikristalizuoja.
7. Produktas P2NP filtruojamas Buchnerio piltuvu(siurbimo filtravimo procedūra), nuplaunamas nedideliu kiekiu šalto IPA ir džiovinamas ore (arba vakuuminėje kameroje, pasirinktinai).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
450
Reaction score
690
Points
93
Šiuo metodu mikrobangų krosnelėje gaminau nedidelius kiekius (iki 100 g), viskas gaunasi gana paprastai.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
121
Reaction score
72
Points
28
25 ml GAA į 20 ml amino, ar tai geriausia? Mano skaičiuotuvas nurodė, kad 40ml GAA ir 20ml amino. Laikysiuosi 25ml, nebent man patartų kitaip. ✌️
 

bigrob

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
ketinu tai išbandyti, kai tik bus atsargų
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Reikalas tas, kad manau, jog geriau pasiliksiu nitroetaną tam atvejui, kai ateis mano 3,4,5-TMOBA, o aš nenoriu p2np pakankamai stipriai, kad vargčiau gaudamas n-butilaminą....bet girdėjau, kad kiti stambūs aminai taip pat tinka... ar tiktų trietilaminas?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ooo tai įdomu...

Iš tikrųjų planuoju pabandyti pasigaminti cikloheksilamino...

Ketinau pabandyti sukurti vaizdo įrašą apie tai, nes "YouTube" nėra nė vieno vaizdo įrašo - mane tai nustebino... jei iš tikrųjų pavyks jį paleisti, tai yra, lol

Mes pamatysime, bet jei ne, aš galiu tiesiog nusipirkti jį, kai mano 3,4,5-TMOBA ateina.
Atlikdamas nitro reakciją su 2,5-DMOBA sužinojau, kad teisingas katalizatorius atsiperka nitroalkano kiekio prasme!

Ar kas nors žino, ar galėčiau naudoti cikloheksilaminą kaip katalizatorių Henrio reakcijai su 3,4,5-TMOBA naudojant nitroetaną, kad galėčiau redukuoti iki atitinkamo TMA, taip pat b-nitrostireno tarpinio junginio meskalinui?
 
Last edited:

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
121
Reaction score
72
Points
28
Dabar šaldiklyje. Netrukus atnaujinsiu su rezultatais. Mano mišinys visada tampa tamsiai raudonos spalvos, neišlieka šviesiai geltonas. Galbūt benzaldehidas yra mažesnio grynumo? Arba perkaitimas? Arba ir viena, ir kita?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
121
Reaction score
72
Points
28
BRc7tmdp5k
Nepatenkinti šiuo rezultatu.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Nežinau, @handle, manau, kad jūsų galutinis rezultatas atrodo gana gerai. Jis nėra lygiai tokios pat geltonos spalvos, bet sakyčiau, kad tai normalaus nuokrypio ribose.
Vienintelis dalykas, į kurį savotiškai žiūrėjau, buvo kristalizacija. Nuotraukoje jie atrodo kaip maži kvadratėliai ir neturi stiklo pluošto išvaizdos. Bet ei... naminė naudojant mikrobangų krosnelę???? Atrodo gana gerai.

Be to, pirmoji pora atrodo kaip mano vokiškojo uošvio naminis alus 😉
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
121
Reaction score
72
Points
28
Taip, jų išeiga buvo siaubinga ! 10 g. iš 80 ml NE + 80 ml B + 20 ml GAA + 18 ml A
Esu beveik tikras, kad perkaitinau RM per trečiąjį spinduliavimą, nes jis užvirė ir iš šviesios spalvos tapo tos "tamsios poli deguto spalvos".
Nepadėjo ir tai, kad mikrobangų krosnelė buvo 1100W....
Pirmiausia bandžiau 70 % 1 minutę @ 770 W, tai buvo per ilgai ir per karšta.
Kitą kartą spinduliavimą atlikau 60 % 30 s @ 660 W, kuris buvo per trumpas ir per šaltas.
Trečiasis spinduliavimas buvo 60 % 1 minutę @ 660 W, tai buvo šiek tiek per ilgai.
45 sekundės @ 660 W buvo tinkamos, bet tada jau buvo per vėlu, svarbu, kad RM būtų 60 °C arba šiek tiek mažesnė.
Kitą kartą žinau, kad reikia pradėti nuo 60 % 45 sekundes @ 660 W, ahhhhh mokslas.
 
Top