metilfenidato dozavimas

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ar kas nors gali man padėti su metilfenidato dozavimu? dozė, kuri man leis jaustis aukštai.. aš perskaičiau iš straipsnio, jei ritalinas švirkščiamas į veną, jis iš tikrųjų gali sukelti beveik aukštą kokaino idk, jei tai tiesa, bet man tikrai reikia žinoti piktnaudžiavimo dozę ir,,, būtų naudingiau, jei dozė yra skirta iv vartojimui
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
Metilfenidato vartojimas į veną yra beveik neracionalus. Šis vaistas daugiausia vartojamas priklausomybei nuo psichostimuliatorių gydyti ir ADHD gydyti. Jis pasižymi labai sklandžia farmakokinetika, kuri iki nulio sumažins galimybę pasiekti kokaino sukeliamą poveikį. Taip pat yra techninių sunkumų ruošiant į veną vartojamas ritalino formos tabletes. Daug racionaliau į veną vartoti tokius narkotikus, kaip mefedronas, metilonas ar MDPV, kurių poveikis veikia smegenų dopaminerginius centrus. Tai bus artimesnis kokaino svaigulys. Tačiau visada patikrinkite šios rūšies narkotikų intraveninę dozę ir būkite atsargūs.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Nerekomenduočiau, bet aš švirkščiau generinis 20 mg oranžinis metilfenidatas iš Danbury pharmaceuticals. Į 3 ml švirkštą, pašildęs vandenyje, suleisdavau iki 7 tablečių. Didžiulis galingas skubėjimas, vos galėjau kvėpuoti. Tai buvo beveik lygiai taip pat, kaip iv kokainas, bet trumpalaikis ir comedown sucks.. Danbury 20s turėjo mažiausiai buferių, dauguma kitų prekių ženklų tiesiog želė. Jei ką, aš tiesiog šnypščiau. Būkite saugūs!
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
256
Reaction score
279
Points
63
Tai siaubinga! Kategoriškai draudžiama tablečių formą vartoti į veną! Atminkite tai, prašom!
 
Top