METAMFETAMINAS PSE-RP-I2 Redukcija

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
pseudo išskirtas būdas Tiesiai į E, nes A / B metodas man netiko.
120 mg pseudoefedrino sulfato + 5 mg loratadino vienoje tabletėje
10 g pseudoefedrino sulfato
15g jodo kritsalino granulių
5g RP
5ml h2o
refliuksas
man atsitiko taip, kad reakcijos metu po valandos atsilaisvino sandarinimo juosta tarp banko kaklelio ir aušintuvo, ir jis pradėjo smarkiai rūkti. ar gali būti, kad išgaravo ir metamfetaminas?
tai atsitiko esant 120 C temperatūrai. išjungiau viryklę ir laukiau, kol ji atvės, kad galėčiau sutaisyti sandarinimo juostą. ir vėl pradėjau kaitinti, bet tik kitą dieną, nes po to neturėjau laiko.
ar gali būti, kad šis pertrūkis sugadino reakciją?
taigi, kai pradėjau ją vėl kaitinti po grįžtamuoju kondensatoriumi (balionas padėtas jo gale) iki 130 C, šią temperatūrą laikiau valandą.
tada leidau jai atvėsti, supyliau vandenį ir filtravau.
Visas mišinys buvo žalias. Ar tai normalu?
Tikėjausi, kad jis bus gelsvas arba skaidrus.
bet kokiu atveju, tęsiau toliau, pridėjau NAOH, kad ph būtų 12+
tada įpyliau 2x 100 ml ksileno
(apatinį sluoksnį nuleidau žemyn)
Ksileną ploviau šaltu, šiltu ir šaltu DH2O
Į Buchnerio piltuvėlį su filtravimo popieriumi įdėjau MgSO 4, per kurį supyliau ksileno sluoksnį.
Po to ksileno sluoksnį užpyliau hcl dujomis (nacl + h2so4, išdžiovintas virš CaCl2).
Esu nusivylęs, tikėjausi didesnės išeigos, bent 6 g, o vietoj to turiu 3 g baltų miltelių.
Bandysiu jį perkristalizuoti.
Ištirpinau šiuos miltelius stiklinėje karštame izopropilo alkoholyje, įpyliau apie 10 ml acetono, uždengiau ir įdėjau į šaldiklį.

Galbūt laimė prapuolė, galbūt neturiu pakankamai žinių.

štai rezultatas

 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Laisvoji metamfetamino bazė gali išskristi su garais, bet gal ne tik tai. Taikant šį sintezės būdą susidaro šalutinių reakcijos produktų, kuriuos rodo mišinio spalva. Manau, kad tokią mažą išeigą lemia veiksnių derinys.
Ar tai pirmas kartas, kai tokiu būdu sintetinate metamfetaminą?
Manau, kad verta pakartoti ir įgyti patirties.
Gautas metas nuotraukoje atrodo puikiai. Ekstrakcija, parūgštinimas ir rekristalizacija buvo sėkmingi.
Ar metas buvo geros kokybės?
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Šią reakciją jau esu sukūręs apie 2 kartus, man niekada nepavyko to padaryti. Daviau ją draugui. Jau seniai jo nemačiau. Neturiu galimybės jo to paklausti. Iš savo kvapo taško žinau, kad kai mėgavausi metamfetaminu iš prieinamų šaltinių, metamfetaminas buvo kartus, tai buvo ypatingas cheminis kvapas. Šis mano produktas taip pat buvo kartus, bet jis neturėjo kvapo. Įdėjau nedidelį gabalėlį produkto ištirpinti vandenyje ir pH matavimas buvo mėlynas.

Ačiū už atsakymą, būtinai pabandysiu dar kartą.
Tada paskelbsiu savo darbą forume
 

Ouroboros369

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Atrodo, kad jums padoriai sekėsi. Nesuskaičiuojamą daugybę kartų bandžiau rp/i redukcijas ir visada turiu problemų, kad mano pfed būtų švarus, todėl dažniau mano reakcija nepavyksta.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
niekas nenukrito iš dangaus ir iš karto visko nežinojo, bandysime toliau, viltis miršta paskutinė, o meilė, kuri išlieka, yra būtina.

Linkiu jums daug sėkmės
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Dėl LWR 36-48 val. reakcijos laiko (maks. 120°) 107,5-112,5° buvo ideali, o padidinus iki 0,8 ml dh2o - 1g E. Grąžos rodiklis padidėjo nuo 42 % iki 57 %. Jei jie turi galimybę ir laiko, galėtų tai išbandyti.

Sėkmės
 
Top