Question Metamfetamino pagalba?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ar kas nors, turintis šiek tiek daugiau patirties ir gal turintis kokių nors gėrybių, galėtų man padėti?
Man patinka vartoti amfetaminą, bet norėčiau pabandyti ir rūkyti metamfetaminą man įdomu dėl stiprumo!
Bet žiniasklaidoje vis kalbama apie "super" metamfetaminą iš Meksikos, nes jis gaminamas iš P2P ar tai tiesa, kad iš P2P pagamintas metamfetaminas yra daug daug stipresnis už metamfetaminą, pagamintą iš efedrino hidrochlorido?
Jie taip pat sakė, kad tiriami mėginiai yra gerokai didesnio nei 90 % grynumo? Ar tai tiesa, ar tai dar viena karo su narkotikais kampanija? Ir tada paskutinis klausimas yra čia kas nors, kas gavo tikrai stiprus +90% metamfetamino pardavimui, kuris siunčia į Europą aš norėčiau sužinoti jausmas pats... 🫣😅
Ačiū iš anksto.
Linkėjimai: Sveiki,

MisterAnonymous.
 

yourMomSaysHi

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Metamfetaminas, kurį turite Europoje, vis tiek gaminamas meksikiečių arba importuojamas iš Meksikos.
kas kada nors pasakė "super" metą, galėjo turėti atmintyje meksikietiškus "superlaboratorijus", apie kuriuos pagalvoju, kai galvoju apie žurnalistus ir sensacijas. kur girdėjote apie tą feisbuką? Ne ten, kur baigiasi "super". Kiek kartų p2p sintezatoriaus produktą reikia enantioseparuoti, išvalyti ir perkristalizuoti, yra super varginantis ir super daug laiko reikalaujantis procesas, kad iš racemato gautum tokį pat stiprų produktą, palyginti su paprastu efedrino redukavimu: S(+)MA.

Labai tikėtina, kad bet kuriuo atveju produkte bus dvi ar trys svarbiausios pjovimo medžiagos. Mačiau daugiau nei 10 DNM pardavėjų rezultatus iš 2022 m. Visi jie teigė, kad teikia 99+ proc. laboratorijoje patikrintą, nesusmulkintą d-MA tiesiai iš laboratorijos. Vienas iš jų iš tiesų buvo 96 proc. švarus, visi kiti - tik apie 50-70 proc. Deja, priklausomai nuo analizės metodo, kai kurių net nerodo prastai parinkti analizės prietaisai.

Mano nuomonė iš pažinties su žmonėmis, kurie dešimtmečius vartoja jį abiem vartojimo būdais:

Jei esate laimingas A vartotojas, nebandykite rūkyti MA. Lengvai išgersite 5 g per dieną, kai 20 mg geriant per burną jums užtektų tam pačiam laiko tarpui. Žmonės, kurie jį rūko, nesustos. Nes jie trokšta aktyvumo, kurį MA gali išskleisti, kai yra vartojamas per burną. Jos ten tiesiog nėra, ir jie tai patvirtina (ir ištraukia iš pypkės dar vieną smūgį). Jie tęsia. Kaip krekas. Nepažįstu daug žmonių, kurie jį šniurkščioja, tbh. Gal kas nors gali ką nors apie tai pasakyti.
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ačiū už patarimą, bet esu pakankamai užsispyręs, kad vieną kartą parūkyčiau ir viskas, kaip ir vieną kartą surūkiau kreko ir vieną kartą šoviau gryno heroino Nr. 4. Labai mažai tikėtina, kad tapsiu vergu, tiesiog esu toks, koks esu žmogus, man tiesiog įdomu dėl potencijos, o kai nukritau, gavau, ko atėjau, ir nebegrįšiu.....
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ir aš manau, kad išdidumas turi daug ką bendro su juo viena iš mirtinų nuodėmių numeris 1 su kulka, jei prisiminti Bibliją teisingai 🙄😅
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Metamfetaminą europoje gamina meksikiečiai? Tai buvo prieš 3/4 metų, meksikiečiai gamino al/hg metodu dabar nyderlanduose didieji gamintojai naudoja pt/h2 (katalitinį hidrinimą), kad pagamintų laisvąją bazę, atskirą su tartaru. Ir parduoda d-metą. (Kai kurie žmonės atlieka L-meto racemizacijos procesą ir po to vėl atskiria).

Ir galiu pasakyti, kad meksikiečiai atliko geresnį darbą su al/hg!

Girdėjau daug nusiskundimų dėl pt/h2 metodo. Ir daug žmonių gali pasakyti, kad tai tas pats produktas. Bet vartotojai jaučia skirtumą.

Pats niekada jo nenaudojau... tai girdėjau iš žmonių, kurie parduoda...
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Bro rūkyti jis skirtas žmonėms, kurie neturi ką veikti arba ką daryti su laiku arba gyvena gyvenimą be hobio, jie galvoja, kad kaip tik vandens pypkė yra gerai, šnipinėti jis skirtas žmogui, kuris nenori sėdėti ant užpakalio namuose už langų ir... Tikiuosi, kad jūs suprantate, ką turiu omenyje 🤘
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Taip, tai tiesa aš tiesiog esu neatsparus amfetaminui ir noriu pabandyti metamfetamino, jei jis grąžintų man senąjį jausmą nesvarbu rūkyti ar šniukštinėti, bet jei sakysite, kad eikite į eilutę, pasinaudosiu jūsų patarimu ir juo vadovausiuosi 🙏
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Taip, aš žinau, bet man reikia arba kaip aš nežinau... be šios akimirkos, kai tu jį paimi ir kelias minutes verkia jo ne ši magija, ko aš noriu 🙄
 
Top