ieškau lengvo pigaus krištolinio stimuliatoriaus recepto

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki!
Esu čia naujokas ir turiu klausimą.
Kaip pasigaminti amfetaminą metamfetaminą mefedroną klefedroną (idk kažką lengvai paruošiamo, kuris yra pigus stimuliatorius, patiekiamas kristalų pavidalu) virtuvėje be laboratorinės įrangos be
chemijos žinių ir su pigiais ir lengvai gaunamais prekursoriais lenkijoje.
Ačiū už pagalbą ir atsiprašau už blogą anglų kalbą.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Geri chemijos dienoraščiai,
Viską, ką norite / turite žinoti, rasite čia, BB, arba galite rasti chem 101 dalykų YT ir pan.
Gera pradžia galėtų būti efedrino ar pseudo tablečių iš vaistinės redukavimas į metamfetaminą. Jums nereikia daug įrangos (jei apskritai reikia), o viską, ko jums gali prireikti, galima rasti vietinėje aparatūros parduotuvėje ir pan. Nepaisant visos propagandos, tai NĖRA pavojinga, jei turite šiek tiek sveiko proto ir rūpinatės, kaip tai daryti saugiai. Viską paruošus, redukcija iš esmės yra vienas žingsnis, o tada pareikalaujate savo produkto ir jį išvalote / kristalizuojate.

Tiesiog skaitykite, ...skaitykite, skaitykite, skaitykite, skaitykite... ir dar kartą skaitykite. Praktikuokite ir mažus dalykus, pavyzdžiui, tirpiklių džiovinimą su epsomo druskomis. Jodo druskų nusodinimas iš jodo tinktūrų ar povidono tirpalų. Paprasčiausiai tiesiog paruošdami viską tam vienam mažinimo žingsniui, įgysite pakankamai laboratorinės patirties ir technikos, kad galėtumėte su tuo susidoroti. Kai tai pavyks ir atliksite teisingai, galėsite džiaugtis maloniu atlygiu. Dar svarbiau, kad kažko išmokote ir ėmėtės iniciatyvos tai atlikti patys. Dabar žinote visai neblogą mažą magišką triuką.
 

4evawiththejuggalos

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
heyy atsiprašau, kad trukdau n visiems, bet aš taip pat naujas čia ir esu tokioje pačioje situacijoje, kaip ir tas, kuris parašė og pranešimą, aš tyrinėjau metamfetaminą ir dauguma receptų, kuriuos radau, reikalauja stiklo indų ir įrangos bei kitų dalykų, kuriuos gali būti sunku gauti , todėl ar galėtumėte paaiškinti arba pridėti kokį nors jums žinomą receptą, kuris yra kuo paprastesnis arba nereikalauja beveik jokios įrangos? arba rekomenduoti kokį nors narkotiką, kurį lengva sintetinti turint ribotus išteklius ir patirtį. Ačiū ir atsiprašau už blogą anglų kalbą
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jei galite gauti efedrino / pseudoefedrino, galite iš jo pagaminti metamfetamino keliais skirtingais būdais.
1, iš raudonojo fosforo ir jodo gaunama vandenilio rūgštis - efedriną verdate HI rūgštyje - tai paprasta. Tada perdirbate į ledą.
2. "suplakite ir iškepkite" amonio nitrato šaldytuvus, ličio baterijas, - amoniakas sureaguoja į dujas ir kondensuojasi į skystį butelio viduje, kuris ištirpina litį (ir įvyksta dar keletas nerišlių dalykų), bet šis tirpalas redukuoja efedriną į metamfetaminą. Galų gale tai yra "vieno puodo" virimo būdas, kurį galima labai lengvai improvizuoti naudojant
buitiniais ir parduotuvės daiktais. Jis taip pat yra gana pavojingas, jei nežinote, ką darote. Visa tai iš tikrųjų yra... chemija.
3. Iš efedrino tablečių taip pat galima pasigaminti 4mmc (arba pseudoefedrino), manau, kad abiejų?
4. Jei pakankamai ilgai žiūrėsite šią svetainę, rasite ką nors, ką galite padaryti. Kopk į žmogų.

Kaip jau sakiau, tiesiog skaitykite ir studijuokite tiek, kiek galite. Galite užduoti žmonėms klausimus, tik neužduokite žmonėms klausimų, kuriuos turėtumėte užduoti "Google".
Jei norite, galite siųsti man žinutę, o aš galiu pabandyti padėti ir duoti patarimų.
Sveiki atvykę į BB ir sėkmės!
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
34
Reaction score
6
Points
8
Sukratymo ir kepimo metodas yra labai pavojingas pradedantiesiems.

Jei norite pasigaminti metamfetamino, patariu naudoti pirmąjį metodą - iš efedrino tablečių.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Iš pseudo negalima pasigaminti 4mmc, bet galima pasigaminti metkatinoną naudojant pseudo ir kmno4
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Pagarbą pelno tokių asmenų patarimai, kurie kalba tiesą. Įvertinkite
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Pagarbą pelno tokių asmenų patarimai, kurie kalba tiesą. Įvertinkite
 

bigdigrandy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Sveiki,
tikrai jaučiu jūsų problemą, nes man teko būti panašiam į jus, todėl turiu jūsų problemos sprendimą.
. Jei norite tikrai lengvo stimuliatoriaus, siūlyčiau jums sintetinti metkatijonus, nes paprastai reakcijos mišinį tereikia maišyti, o prekursoriai yra plačiai prieinami, pavyzdžiui, BB yra A-PVP vaizdo įrašas, kuriame naudojamas valerofenonas, vandenilio bromidą (kurį galima pakeisti bromu, jei jo negalite gauti) ir šiek tiek pirrolodino (jei norite, kad pentedronas (pentedronas yra mefedrono darinys) būtų stimuliatorius, pirrolodiną pakeiskite metilaminu, bet pakoreguokite molinę masę). Bet kurį azoto atomą galite paversti druska, naudodami druskos rūgštį ir gaudami kristalus. Prekursorių turėtų būti galima įsigyti etsy arba synthetika eu, kuri iš tikrųjų yra Lenkijos įmonė. Jei turite klausimų ar reikia pagalbos, parašykite man.
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Pagarbą pelno tokių asmenų patarimai, kurie kalba tiesą. Įvertinkite
 
Top