Looking for a vendor IEŠKOMAS BIRIŲ PRODUKTŲ TIEKĖJAS (AUSTRALIJA)

1PercentAU

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Sveiki visi, šiuo metu turime problemų su dabartiniu kai kurių produktų tiekėju, todėl bandome vandenį ir žiūrime, ar kas nors gali siųsti didelius kiekius į Australiją sąžiningomis kainomis, kokybiškai ir saugiai.

Ieškome:
-KOKAINAS
-MDMA
-KETAMINO

Esu tikras, kad visi jau žino, jog Australijos rinka yra labai pelninga, pelningesnė nei bet kur kitur pasaulyje, o tai reiškia, kad visiems tenka labai rimtai uždirbti. Australijos narkotikų scenoje dirbu jau beveik 8 metus, todėl užmezgiau ir palaikau glaudžius ryšius su grupėmis ir žmonėmis, kurie valdo ir kontroliuoja narkotikų rinką čia, Australijoje. Mes kontroliuojame didžiąją dalį platinimo Australijoje. Mes kontroliuojame didelių kiekių gatvės kainas, kontroliuojame, kas ir kada parduodama, ir tai darome, kad išlaikytume fiksuotą mums patinkančią gatvės kainą. Turime didelę įtaką baikerių grupuotėms ir daugeliui Australijos nusikaltėlių šeimų bei organizacijų. Jei Australijoje parduodamas kilogramas ir daugiau bet kokio produkto, mes apie tai žinome.
Aš pats užimu gana aukštas pareigas vienoje didžiausių Australijos organizacijų. Rūpinuosi logistikos ir daugiausia finansinėmis verslo sritimis, įskaitant pinigų plovimą ir kitas svarbias užduotis.

Atsižvelgdami į tai, visada ieškome naujų verslo galimybių ir žmonių, su kuriais galėtume užmegzti ilgalaikius ir vaisingus santykius. Jau kurį laiką turime problemų su dabartiniu tiekėju, kainos smarkiai išaugo, konfiskacijos taip pat didėjo, o kokybė prastėjo. Dabar ieškome naujo tam tikrų mano išvardytų produktų šaltinio.

Į sveikatą!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Pasiūliau, turiu šaltinį, ko jums reikia, bet aš neturiu
 

wingman

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Im pajėgi skristi į Aušrą, jei jūsų abėcėlės agentūrose būtų durys.
 
Top